Home  /  Kluby  /  Šumperk Dietos

Detail klubu - Šumperk Dietos

Tým založen v roce 2006.

Účastník ČLAF B 2010 - 2.místo.

Účastník ČLAF B 2011 - 3.místo.

Účastník ČLAF B 2012 - 4.místo

Účastník ČLAF B 2013 - semifinále

Účastník ČLAF C 2014 - 4.místo v základní skupině

Účastník ČLAF divize 4 2015 - 3.místo v základní skupině 

Kontakty:

Jan Kolařík, 776578101, Dietos@seznam.cz 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2024
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2023 23. (z 23)
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2022 17. (z 20)
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2021 10. (z 13)
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2019 16. (z 26)
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2018 17. (z 27)
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2017 23. (z 26)
Šumperk Dietos Tackle Muži Soutěž mužů 2016 23. (z 27)
Šumperk Dietos Tackle Muži ČLAF 2015 21. (z 24)
Šumperk Dietos Tackle Muži ČLAF 2014 19. (z 23)
Šumperk Dietos Tackle Muži ČLAF 2013 12. (z 23)
Šumperk Dietos Tackle Muži ČLAF 2011 9. (z 11)
Šumperk Dietos Tackle Muži ČLAF 2010 9. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Miroslav Bartoš Martin Bartoš Michal Báča
Michal Bock Tomáš Bryx Michal Diviš
Jaroslav Driemer Jan Ducháček Jaroslav Dus
David Dvořák Stanley Hameder Marek Havlíček
Jan Hofschneider Matěj Hrdina Michal Indra
Patrik Janoch Josef Jílek Vít Kocourek
Milan Kolařík Martin Kostelný Ondřej Kousal
Petr Krobot David Kubica František Kubík
Jan Kuruc Patrik Kvapil Roman Langer
Josef Latzel Jaromír Lón Patrik Matějček
Lubomír Niče Lukáš Nosek Michal Novák
Jan Pospíšil Radim Potyš Jakub Prokop
Umur Sisli Michal Skýpala Jan Smékal
Pavel Sobota Petr Šejnoha Tomáš Šlahorek
Josef Štefan Robert Šupola Ondřej Švub
Michal Talpa Jan Tinka Jakub Tinka
Jan Uhrin Martin Urbášek Luděk Volek
Jan Vomlel Lukáš Vozihnoj Denis Weinlich
Datum Zápas Čas Část
8.6.2024 Tábor Foxes Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
26.5.2024 Šumperk Dietos Nymburk Apes 15:00 Základní část, 5. kolo
11.5.2024 Hradec Králové Dragons Šumperk Dietos 13:00 Základní část, 4. kolo
27.4.2024 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část, 3. kolo
20.4.2024 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 2. kolo
6.4.2024 Šumperk Dietos Karlovy Vary Warriors 15:00 Základní část, 1. kolo
17.6.2023 Jičín Hurricanes Šumperk Dietos 13:00 Základní část, 7. kolo
3.6.2023 Šumperk Dietos Trutnov Rangers 15:00 Základní část, 6. kolo
14.5.2023 Zlín Golems Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 4. kolo
6.5.2023 Šumperk Dietos Hradec Králové Dragons 15:00 Základní část, 3. kolo
1.5.2023 Šumperk Dietos Tábor Foxes 13:00 Základní část, 1. kolo
22.4.2023 Teplice Nordians Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 2. kolo
18.6.2022 Šumperk Dietos Zlín Golems 13:00 Základní část, 6. kolo
5.6.2022 Bělá Raiders Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 5. kolo
21.5.2022 Hradec Králové Dragons Šumperk Dietos 13:00 Základní část, 4. kolo
7.5.2022 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 3. kolo
1.5.2022 Šumperk Dietos Tábor Foxes 15:00 Základní část, 2. kolo
17.4.2022 Šumperk Dietos Jičín Hurricanes 15:00 Základní část, 1. kolo
10.10.2021 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
26.9.2021 Pardubice Stallions Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 5. kolo