Home  /  Kluby  /  Šumperk Dietos

Detail klubu - Šumperk Dietos

Tým založen v roce 2006.

Účastník ČLAF B 2010 - 2.místo.

Účastník ČLAF B 2011 - 3.místo.

Účastník ČLAF B 2012 - 4.místo

Účastník ČLAF B 2013 - semifinále

Účastník ČLAF C 2014 - 4.místo v základní skupině

Účastník ČLAF divize 4 2015 - 3.místo v základní skupině 

Kontakty:

Jan Kolařík, 776578101, Dietos@seznam.cz 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2022 17. (z 20)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2021 10. (z 13)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2019 16. (z 26)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2018 17. (z 27)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2017 23. (z 26)
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2016 23. (z 27)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2015 21. (z 24)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2014 19. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2013 12. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2011 9. (z 11)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2010 9. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Miroslav Bartoš Michal Báča Michal Bock
Tomáš Bryx Michal Diviš Jan Ducháček
David Dvořák Stanley Hameder Marek Havlíček
Jan Hofschneider Matěj Hrdina Michal Indra
Patrik Janoch Josef Jílek Vít Kocourek
Martin Kostelný Ondřej Kousal David Kubica
František Kubík Jan Kuruc Roman Langer
Jaromír Lón Michal Novák Jan Pospíšil
Radim Potyš Jan Smékal Pavel Sobota
Tomáš Šlahorek Josef Štefan Ondřej Švub
Michal Talpa Jan Tinka Jakub Tinka
Jan Uhrin Martin Urbášek Luděk Volek
Lukáš Vozihnoj
Datum Zápas Čas Část
18.6.2022 Šumperk Dietos Zlín Golems 13:00 Základní část, 6. kolo
5.6.2022 Bělá Raiders Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 5. kolo
21.5.2022 Hradec Králové Dragons Šumperk Dietos 13:00 Základní část, 4. kolo
7.5.2022 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 3. kolo
1.5.2022 Šumperk Dietos Tábor Foxes 15:00 Základní část, 2. kolo
17.4.2022 Šumperk Dietos Jičín Hurricanes 15:00 Základní část, 1. kolo
10.10.2021 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
26.9.2021 Pardubice Stallions Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 5. kolo
18.9.2021 Pilsen Patriots Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 1. kolo
11.9.2021 Šumperk Dietos Tábor Foxes 15:00 Základní část, 4. kolo
4.9.2021 Šumperk Dietos Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 3. kolo
14.8.2021 Šumperk Dietos Třinec Sharks 15:00 Základní část, 2. kolo
14.7.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Bronze Bowl VII
30.6.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
15.6.2019 Šumperk Dietos Trutnov Rangers 15:00 Základní část, 5. kolo
2.6.2019 Šumperk Dietos Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 4. kolo
25.5.2019 Liberec Titans Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 3. kolo
5.5.2019 Trutnov Rangers Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 2. kolo
28.4.2019 Šumperk Dietos Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 1. kolo
8.7.2018 Prague Black Panthers 2 Šumperk Dietos 12:00 Semifinále