Home  /  Kluby  /  Příbram Bobcats

Detail klubu - Příbram Bobcats

logo Příbram Bobcats
Od roku: 1996 Areál: Marila http://www.bobcats.cz

Příbramský klub amerického fotbalu. Založený v roce 1995.

Dvojnásobný vícemistr České republiky z let 2014 a 2015.

 

 

 

 

Kontakty:

František Ježek - trenér muži 

tel: +420 608 267 617

mail: info@bobcats.cz

 

Bc. Bohuslav Rom - trenér dosrostu a U15 fĺagového týmu

tel.: +420 724 041 485

mail: info@bobcats.cz

 

Filip Troch - trenér ženy a juniorský tým

tel.: +420 723 241 243

mail: info@bobcats.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2018 16. (z 27)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2017 5. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2016 5. (z 27)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2015 2. (z 24)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2014 2. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2013 8. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2012 10. (z 18)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2011 8. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2010 5. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2009 5. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2008 6. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2007 4. (z 9)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2006 5. (z 10)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2005 6. (z 9)
Bobcats Muži ČLAF 2004 7. (z 9)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2003 8. (z 8)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2002 5. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 2001 5. (z 9)
Příbram Rams Muži ČLAF 2000 5. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1999 7. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 1997 6. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1996 6. (z 7)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2018 5. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2017 7. (z 11)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2016 6. (z 10)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2012 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2011 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2009 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2008 3. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2007 5. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2006 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2005 1. (z 5)
Bobcats Junioři ČJLAF 2004 3. (z 4)
Dobříš Bobcats Junioři ČJLAF 2003 4. (z 6)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2017 1. (z 4)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2015 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 12. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Příbram Bobcats Women Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Příbram Bobcats ANG Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 1. (z 10)
Příbram Bobcats Women Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 10. (z 10)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 7. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 1. (z 11)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 1. (z 8)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2018 4. (z 6)
Příbram Bobcats Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Demetrius Allen Tomáš Bartoš Jan Bečka
Josef Beničák Matěj Beran Radek Bělka
Stanislav Bican Kateřina Branišová Patrik Broum
Aleš Bubílek Tomáš Bučil Lukáš Cibulka
Duarte Cruz Lucie Černohorská Tomáš Černohorský
Petr Černohorský David Černý Kristýna Čuboňová
Michal Čunát Petr Datel Jan Dědič
Tereza Došková Matěj Drmla Jan Drmla
Martin Drmota Miroslav Dvořák Adam Ekl
Tomáš Filip Lukáš Halenkovský Tomáš Hájek
Roman Hlaváček Štěpán Horbaniuc Václav Horek
Marek Hovorka David Hrkal Denisa Hrušková
Lucie Hřebíková Tomáš Chadraba Jakub Chochol
Jan Jadrný František Janýr František Ježek
Vendula Kaasová Eva Kabátníková Jakub Karfiol
Vojtěch Klouček Lenka Knedlíková Jiří Kohut
Jakub Petr Kolařík Sofie Kolaříková Roman Kolář
David Korous Ladislav Kraus Eliška Králíčková
David Krása Vladimír Krpec Jan Kšána
Matěj Kubík Kristýna Kubová Milan Kučera
Vladimír Kudlata Eva Kuchařová Lukáš Kušion
Petr Lanc Michaela Landsperská Lukáš Landsperský
Josef Legát David Lukšan Jonáš Matějka
Craig Maynard Matěj Melichar Lenka Misterková
Pavla Míková Jakub Mráz Filip Myslík
David Navrátil Adam Nedvídek Andrea Němcová
Michaela Němcová Jakub Nový Samuel Oktábec
Jan Palok Petr Pelcner Jan Petrikovič
Kristýna Pilátová Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek
Romana Polcrová Martin Polívka Pavel Poustecký
Natanael Prokeš Vendula Radová David Ritter
Tomáš Rom Bohuslav Rom Michaela Rom
Kamil Rusín Zbyšek Rusnák Ondřej Růžička
Jana Růžičková Marie Salayová Michal Sedláček
Barbora Schmidtová Daniel Skřehota Daniela Stiborová
Ondřej Straka Jiří Stříbrný Rudolf Suchomel
Dominik Šafanda Martin Šafanda Jakub Špaček
Renata Špatenková Dominik Šusta Daniel Šusta
Sebastián Tesařík Marco Tiilikainen Filip Troch
Tomáš Vacek Martina Vališová Hana Vallová
Ivana Vančurová Martin Verdan Jan Veselý
Daniel Vitiš Simona Vitišová Vojtěch Vítek
Jan Vojtek Tomáš Vokurka Nikola Vokurková
Alexandr Volf Petr Vonásek Zdeněk Vondrouš
Barbora Votavová Lukáš Vrba Michaela Vršecká
Nikita Yuferov Natálie Zatloukalová
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ashley Bailey Jakub Barčík Jakub Bareš
Bedřich Bělohradský Karel Biernat Adam Brázda
Leona Bryndačová Ruben Contreras Jakub Červenka
Melvin Davis David Dobiáš Scott Doherty
Lukáš Dragoun Zdeněk Dvořák Sebastian Fandert
Tomáš Fix Bohuslav Flachs David Folejtar
Marcus Franke Josef Fuksa Dominic Gast
Columbus Givens Joseph Goodson František Gorej
Woodson Greer Martin Hadrbolec Martin Hamza
Marek Hejra Lukáš Hnilička Martin Hnízdil
Ondřej Holec Jiří Hořejší Jan Chvalník
Lukáš Jech Jan Jeništa Miroslav Jindrák
Lukáš Jíra Jan Kapras Monika Kobulská
Lukáš Kolář Jakub Kortán Hynek Králíček
Robert Krejča Lukáš Krotký Daniel Krušina
Miroslav Kubiš Aleš Kuchař Robert Kühn
Zbyšek Lavička Reinhold Leicht Jaroslav Lejsek
Ron Linder Radek Mallát Jakub Mallát
Ondřej Marček Radek Maršálek Michal Mašek
Tomáš Máchal Jakub Máša Zacchaeus McCaskill
Timothy McGarry Stanislav Melichar Vítězslav Miko
Michal Milý Josef Murgaš Ondřej Nol
Martin Olbert Filip Patera Miroslav Pergl
David Pham Dominik Pokorný David Poplštein
Jakub Poslušný David Potrebuješ Vladimír Pražák
Lukáš Pukl Fabian Quintana Edmundo Ramos
Lucie Rozšafná Ricardo Ruiz Josef Řihák
Dušan Salát Nikita Shevchenko Adam Shorný
Tereza Schneiderová Radek Simerský Jakub Sláma
Matěj Stehlík Martin Steinbach Robin Svallin
Josef Ševců Jiří Štětina Jiří Švébiš
Martin Terš Jiří Tomeš Václav Toužimský
Ondřej Truc Pavel Tumpach Prokop Tydlacka
Jiří Urban Jiří Uvarov Martin Valta
Karel Váňa Věra Vitoňová Ondřej Víšek
Petr Vít Daniel Vít Daniel Vlasák
Roman Vlasák Martin Vokurka Miroslav Vondruška
Aleš Votava Douglas Webster
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Příbram Bobcats Ostrava Diamonds 15:30 Finálový turnaj
21.10.2018 Příbram Bobcats Prague Black Panthers 13:10 Základní část, podzim
21.10.2018 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 13:00 Finálový turnaj
21.10.2018 Příbram Bobcats Prague Lions 11:50 Základní část, podzim
21.10.2018 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 10:30 Základní část, podzim
20.10.2018 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 14:00 Základní část
14.10.2018 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 14:40 Základní část, podzim
14.10.2018 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 13:20 Základní část, podzim
14.10.2018 Brno Amazons Příbram Bobcats 12:00 Základní část, podzim
7.10.2018 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 15:30 Základní část
7.10.2018 Příbram Bobcats Ostrava Diamonds 13:00 Základní část
6.10.2018 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 16:00 Základní část
30.9.2018 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 14:15 Základní část
30.9.2018 Ostrava Diamonds Příbram Bobcats 13:00 Základní část
22.9.2018 Příbram Bobcats Prague Lions 16:00 Základní část
15.9.2018 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 17:30 Základní část
15.9.2018 Ostrava Diamonds Příbram Bobcats 16:15 Základní část
15.9.2018 Brno Amazons Příbram Bobcats 14:40 Základní část, podzim
15.9.2018 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:20 Základní část, podzim
15.9.2018 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 12:00 Základní část, podzim