Home  /  Kluby  /  Příbram Bobcats

Detail klubu - Příbram Bobcats

logo Příbram Bobcats
Od roku: 1996 Areál: Marila http://www.bobcats.cz

Příbramský klub amerického fotbalu. Založený v roce 1995.

Dvojnásobný vícemistr České republiky z let 2014 a 2015.

 

 

 

 

Kontakty:

František Ježek - trenér muži 

tel: +420 608 267 617

mail: info@bobcats.cz

 

Bc. Bohuslav Rom - trenér dosrostu a U15 fĺagového týmu

tel.: +420 724 041 485

mail: info@bobcats.cz

 

Filip Troch - trenér ženy a juniorský tým

tel.: +420 723 241 243

mail: info@bobcats.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2022 12. (z 20)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2020
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2019 12. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2018 16. (z 27)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2017 5. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2016 5. (z 27)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2015 2. (z 24)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2014 2. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2013 8. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2012 10. (z 18)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2011 8. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2010 5. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2009 5. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2008 6. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2007 4. (z 9)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2006 5. (z 10)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2005 6. (z 9)
Bobcats Muži ČLAF 2004 7. (z 9)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2003 8. (z 8)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2002 5. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 2001 5. (z 9)
Příbram Rams Muži ČLAF 2000 5. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1999 7. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 1997 6. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1996 6. (z 7)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2019 3. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2018 5. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2017 7. (z 11)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2016 6. (z 10)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2012 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2011 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2009 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2008 3. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2007 5. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2006 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2005 1. (z 5)
Bobcats Junioři ČJLAF 2004 3. (z 4)
Dobříš Bobcats Junioři ČJLAF 2003 4. (z 6)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2022
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2021 7. (z 7)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2017 1. (z 4)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2015 1. (z 3)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2020
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2019 5. (z 7)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2018 4. (z 6)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2022 2. (z 6)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2021 1. (z 4)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 12. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 2. (z 5)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 1. (z 7)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Příbram Bobcats Women Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Příbram Bobcats ANG Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 1. (z 10)
Příbram Bobcats Women Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 10. (z 10)
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 1. (z 12)
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 11. (z 12)
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 6. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 7. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 1. (z 11)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Příbram Bobcats Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Lukáš Aubus Josef Beničák Ondřej Berný
Tomáš Bučil Václav Čamra Petr Černohorský
Kristýna Červenková Petr Datel David Dobiáš
Josef Drmla Kryštof Ehrlich Jonáš Fikrle
Matěj Hala Tomáš Hájek Roman Hlaváček
Štěpán Horbaniuc Luboš Hrabec Tomáš Chadraba
Štěpánka Chadrabová Silvie Chmelíková Radim Kadlec
Jindřich Kinter Jakub Petr Kolařík Sofie Kolaříková
Nikolas Kopecký Adam Kopta Matěj Kraft
Jakub Krása Šárka Krejčová Lukáš Kulhánek
Zdeněk Kusbach Michaela Landsperská Zbyšek Lavička
Ondřej Lavička Josef Legát David Lukšan
Lukáš Macho Zdeněk Machovec Radek Mallát
Lukáš Marek Jonáš Matějka Daniel Mácal
Filip Myslík Andrea Němcová Michaela Němcová
Lukáš Obdržal Samuel Oktábec Radek Pačaj
David Patera Jiří Pavel Natálie Pihávková
Štěpán Posselt Jakub Procházka David Procházka
Alena Provazníková Lukáš Pukl David Ritter
Bohuslav Rom Michaela Rom Tisarová Aneta Rotyková
Zbyšek Rusnák Jana Růžičková Lenka Řezáčová
Ladislav Sarnovský Adam Stibor Vít Stibor
Rudolf Suchomel Josefína Širlová Matěj Šlehofer
Daniel Šusta Sebastián Tesařík Filip Troch
Tomáš Vacek Tobiáš Vacín Ivana Vančurová
Jonáš Velc Martin Verdan Adéla Veselá
Šimon Veselý Tobiáš Veselý Matouš Veselý
Jan Vitvar Jan Vojtek Tomáš Vokurka
Martin Vokurka Daniel Vokurka Stanislav Vokurka
Nikola Vokurková Pavel Weber Petr Zapletal
Natálie Zatloukalová Štěpán Zemek
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Demetrius Allen Ashley Bailey Jakub Barčík
Jakub Bareš Tomáš Bartoš Jan Bečka
Jan Bečvařík Matěj Beran Bedřich Bělohradský
Stanislav Bican Karel Biernat Lucie Bláhová
Kateřina Branišová Adam Brázda Michal Brilla
Patrik Broum Leona Bryndačová Aleš Bubílek
Antonio Cabral Lukáš Cibulka Ruben Contreras
Duarte Cruz Jan Čermák Lucie Černohorská
Tomáš Černohorský David Černý Jakub Červenka
Petr Červenka Kristýna Čuboňová Michal Čunát
Melvin Davis Jan Dědič Scott Doherty
Tereza Došková Lukáš Dragoun Jan Drmla
Matěj Drmla Martin Drmota Jakub Drozda
Zdeněk Dvořák Miroslav Dvořák Adam Ekl
Sebastian Fandert Tomáš Filip Tomáš Fix
Bohuslav Flachs David Folejtar Marcus Franke
Josef Fuksa Dominic Gast Columbus Givens
Joseph Goodson František Gorej Woodson Greer
Martin Hadrbolec Lukáš Halenkovský Martin Hamza
Marek Hejra Lukáš Hnilička Martin Hnízdil
Ondřej Holec Václav Horek Jiří Hořejší
Marek Hovorka David Hrkal Filip Hron
Denisa Hrušková Lucie Hřebíková Jakub Chochol
Jan Chvalník Jan Jadrný Jan Janka
František Janýr Lukáš Jech Jan Jeništa
František Ježek Miroslav Jindrák Lukáš Jíra
Vendula Kaasová Eva Kabátníková Jan Kapras
Marko Karabaić Jakub Karfiol Vojtěch Klouček
Lenka Knedlíková Monika Kobulská Jiří Kohut
Roman Kolář Lukáš Kolář David Korous
Jakub Kortán Anna Kotounová Tomáš Krajčovič
Ladislav Kraus Hynek Králíček Eliška Králíčková
David Krása Robert Krejča Lukáš Krotký
Vladimír Krpec Daniel Krušina Jan Kšána
Miroslav Kubiš Matěj Kubík Milan Kučera
Vladimír Kudlata Aleš Kuchař Eva Kuchařová
Lukáš Kušion Robert Kühn Petr Lanc
Lukáš Landsperský Reinhold Leicht Jaroslav Lejsek
Daniela Lincová Ron Linder Tomáš Macošinec
Jakub Mallát Ondřej Marček Radek Maršálek
Michal Mašek Vladimír Matějka Craig Maynard
Tomáš Máchal Jakub Máša Zacchaeus McCaskill
Timothy McGarry Stanislav Melichar Matěj Melichar
Vítězslav Miko Michal Milý Pavla Míková
Jakub Mráz Josef Murgaš David Navrátil
Adam Nedvídek Ondřej Nol Jakub Nový
Martin Olbert Kristýna Osmančíková Jan Palok
Filip Patera Tomáš Pech Petr Pelcner
Miroslav Pergl Jan Petrikovič David Pham
Kristýna Pilátová Jan Pitelka Vojtěch Podhradský
Miroslav Pohůnek Dominik Pokorný Romana Polcrová
Martin Polívka David Poplštein Jakub Poslušný
David Potrebuješ Pavel Poustecký Vladimír Pražák
Natanael Prokeš Fabian Quintana Edmundo Ramos
Tomáš Rom Lucie Rozšafná Jakub Rožník
Ricardo Ruiz Kamil Rusín Ondřej Růžička
Josef Řihák Marie Salayová Dušan Salát
Michal Sedláček Nikita Shevchenko Adam Shorný
Barbora Schmidtová Tereza Schneiderová Radek Simerský
Daniel Skřehota Jakub Sláma Matěj Stehlík
Martin Steinbach Alexander Burnett Stevens Filip Stibor
Daniela Stiborová Ondřej Straka Jiří Stříbrný
Robin Svallin Dominik Šafanda Martin Šafanda
Jakub Šebák Josef Ševců Jakub Špaček
Renata Špatenková Jiří Štětina Dominik Šusta
Jiří Švébiš Martin Terš Marco Tiilikainen
Jiří Tomeš Václav Toužimský Lenka Trochová
Ondřej Truc Pavel Tumpach Prokop Tydlacka
Jiří Urban Jiří Uvarov Martina Vališová
Hana Vallová Martin Valta Filip Vandas
Karel Váňa Vendula Verdan Jan Veselý
Daniel Vitiš Simona Vitišová Věra Vitoňová
Ondřej Víšek Daniel Vít Petr Vít
Vojtěch Vítek Daniel Vlasák Roman Vlasák
Alexandr Volf Petr Vonásek Zdeněk Vondrouš
Miroslav Vondruška Aleš Votava Barbora Votavová
Lukáš Vrba Michaela Vršecká Malik Washington
Jiří Weber Douglas Webster Simon Wimmer
Nikita Yuferov
Datum Zápas Čas Část
23.10.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58
23.10.2022 Brno Sígrs Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 8. kolo
23.10.2022 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 2 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58
23.10.2022 Prague Lions Příbram Bobcats 2 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58
23.10.2022 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 10:00 Základní část, 8. kolo
22.10.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
22.10.2022 Prague Mustangs Příbram Bobcats 1 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
22.10.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
15.10.2022 Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 1 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 2 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
9.10.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 13:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
9.10.2022 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 1 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
9.10.2022 Příbram Bobcats 1 Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
8.10.2022 Příbram Bobcats 2 Prague Mustangs 17:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 48
8.10.2022 Příbram Bobcats 2 Prague Black Panthers 16:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 48
8.10.2022 Příbram Bobcats 2 Prague Lions 15:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 48
8.10.2022 Příbram Bobcats Brno Alligators 14:00 Základní část, 6. kolo