Home  /  Kluby  /  Bělá Raiders

Detail klubu - Bělá Raiders

logo Bělá Raiders
Od roku: 2018 Areál: Bělá
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Bělá Raiders Tackle Muži Soutěž mužů 2024
Bělá Raiders Tackle Muži Soutěž mužů 2023 10. (z 23)
Bělá Raiders Tackle Muži Soutěž mužů 2022 15. (z 20)
Mladá Boleslav Greenraiders Tackle Muži Soutěž mužů 2021 9. (z 13)
Mladá Boleslav Greenraiders Tackle Muži Soutěž mužů 2020
Mladá Boleslav Greenraiders Tackle Muži Soutěž mužů 2019 18. (z 26)
Bělá Raiders Flag Ženy Flagová soutěž mužů 2023 4. (z 5)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Bohumil Baťa Martin Ciprian Michal Červenka
Jakub Demjan Vojtěch Dula Daniel Eslami Ghayour
Adam Fadhloun Aleš Folprecht Jan Gavura
Daniel Havlina Vojtěch Havránek David Helikar
Martin Henzl Martin Heřman Tomáš Hlach
Pavel Horák Jan Horák Dominik Horváth
Lubomir Chomjak Josef Janda Filip Kažmír
Jakub Kocourek Kristián Koller Šimon Kovařík
Jakub Kováč Milan Kuna Jiří Kužel
Antonín Kvapil Miroslav Landa Petr Marek
Alexey Mayorov Lukáš Moucha Michal Poch
Jiří Procházka Pavel Prokop Pavel Pryanikov
Ondřej Repš Lukáš Říha Jakub Samek
Lubor Saska Matěj Smetana Jiří Stavar
Václav Šikl Petr Šolc Jakub Štípek
Patrik Študent Jan Šturma Štěpán Šťastný
Michal Šulc Bohumil Tomčík Martin Veselý
Jakub Vít Michal Vondruška Zdeněk Westfal
Datum Zápas Čas Část
15.6.2024 Prague Mustangs Bělá Raiders 16:00 Základní část, 9. kolo
9.6.2024 Bělá Raiders Jičín Hurricanes 15:00 Základní část, 8. kolo
26.5.2024 Bělá Raiders Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 7. kolo
12.5.2024 Třinec Sharks Bělá Raiders 16:00 Základní část, 5. kolo
28.4.2024 Brno Alligators Bělá Raiders 15:00 Základní část, 4. kolo
21.4.2024 Bělá Raiders Prague Lions 15:00 Základní část, 3. kolo
13.4.2024 Příbram Bobcats Bělá Raiders 15:00 Základní část, 2. kolo
7.4.2024 Bělá Raiders Brno Sígrs 15:00 Základní část, 1. kolo
21.10.2023 Prague Mustangs Bělá Raiders 12:00 Zápas o celkové 3. místo
21.10.2023 Příbram Bobcats 1 Bělá Raiders 11:00 Semifinále
8.10.2023 ISMM Ostrava Steelers Bělá Raiders 17:00 Základní část, 5. kolo
8.10.2023 Prague Mustangs Bělá Raiders 16:00 Základní část, 5. kolo
8.10.2023 Bělá Raiders Příbram Bobcats 1 15:00 Základní část, 5. kolo
30.9.2023 Bělá Raiders Příbram Bobcats 1 15:30 Základní část, 4. kolo
30.9.2023 Prague Mustangs Bělá Raiders 14:30 Základní část, 4. kolo
30.9.2023 Příbram Bobcats 2 Bělá Raiders 13:30 Základní část, 4. kolo
23.9.2023 Bělá Raiders Příbram Bobcats 2 13:00 Základní část, 3. kolo
23.9.2023 Bělá Raiders ISMM Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 3. kolo
23.9.2023 Bělá Raiders Prague Mustangs 11:00 Základní část, 3. kolo
2.9.2023 ISMM Ostrava Steelers Bělá Raiders 13:00 Základní část, 1. kolo