Home  /  Kluby  /  Přerov Mammoths

Detail klubu - Přerov Mammoths

Kontakty klubu Přerov Mammoths:

Předseda klubu: Stejskal Petr (777072689)

Místopředseda klubu: Dohnal Radim (731077218)


Klubový email: mammoths@email.cz

Sídlo klubu: Fügnerova 2413/5, 75002 Přerov

Webové stránkyhttps://prerovmammoths.cz/

 


Tým Soutěž Sezona Pořadí
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2024
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2023 7. (z 23)
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2022 4. (z 20)
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2021 5. (z 13)
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2020
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2019 9. (z 26)
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2018 10. (z 27)
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2017 12. (z 26)
Přerov Mammoths Tackle Muži Soutěž mužů 2016 17. (z 27)
Přerov Mammoths Tackle Muži ČLAF 2015 19. (z 24)
Přerov Mammoths Tackle Muži ČLAF 2014 17. (z 23)
Přerov Mammoths Tackle Muži ČLAF 2013 16. (z 23)
Přerov Mammoths Tackle U21 Soutěž juniorů 2023 3. (z 5)
Přerov Mammoths Tackle U21 Soutěž juniorů 2022 5. (z 6)
Přerov Mammoths Tackle U21 Soutěž juniorů 2019 7. (z 12)
Přerov Mammoths Flag U15 Flagová soutěž žáků 2024
Přerov Mammoths Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 12. (z 17)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Evan Baun Boris Bánovský Michal Bena
Martin Benda Adam Blaha Richard Blaho
Filip Bolek Dylan Cisarik Tyrone Clark
Čeněk Čapka Daniel Čech Filip Čech
Petr Čech David Čechák Filip Černý
Miroslav Dolejš Jonáš Dvořák Dominik Dvořák
David Dvořák Jan Fáber Jaroslav Filák
Martin Finkes Jan Forejtar Marián Frais
Robin Fröhlich Tomáš Gabryš Václav Gába
Michal Gregor Tomáš Gregovský Tomáš Gromus
Alexandr Haišman Tomáš Halamík Zdeněk Haluzík
Marek Hanzl Petr Hanzlík Štěpán Hartman
Robert Hausner Martin Holan Martin Holomek
David Holub Jiří Horák Dominik Hořák
Jiří Hostášek Ondřej Houdek Tomáš Hoza
Tomáš Hrbáček David Hübner Antonín Chrastina
Jiří Chvalina David Jakeš Antonín Janeček
Jiří Jasenský Adam Javor Jiří Jergl
Michal Joska Tomáš Kadlec Michal Kafka
Lukáš Klamka Eduard Kocian Martin Kochan
Pavel Kolínek Jindřich Kolovrátník Peter Komár
Jakub Kratochvil Michal Kratochvíl Vlastimil Kryl
Teodor Krzystek Daniel Kufa Ladislav Kundrát
Ondřej Kurfürst David Kutěj Jiří Kužel
Martin Kvapil Dominik Lupták Lukáš Merka
Tomáš Mikeska Maxim Mojžíš Ondřej Navrátil
Leo Nemrava Jan Neumann Michael Nevřela
Michal Nevřela Radim Němec Marek Nieslanik
David Novotný Tomáš Ondruška Martin Palotáš
Jiří Paseka Ondřej Pavelka Zdeněk Pavlík
Pavel Peška Štěpán Petr Štěpán Pokorník
Karel Polýnek Patrik Puchala Robert Romsy
Jan Růžička Vladimír Samohýl Roman Sedláček
Michael Seidl Tomáš Sekerka Patrik Schwarz
Petr Skácel Bruce Sloan Tomáš Socha
Petr Sokola Kizbert Spilka Petr Stejskal
Eliška Stejskalová Michal Stoklásek Filip Suchyňa
Tomáš Šilhan Tomáš Školař Marek Školoudík
Petr Škvára Martin Štěpáník Michal Štrbík
Adam Šťastný Radim Švec Lukáš Trefný
Jaroslav Ulica Pavel Uruba Vojtěch Vaněk
Jan Veselský David Vlček Jiří Vojtko
Dominik Vondrák František Vrzal Jan Vychodil
Jáchym Výskala Tomáš Zábranský Marek Zdráhala
Tomáš Zedek Dominik Zoubek Adam Žouželka
Datum Zápas Čas Část
16.6.2024 ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 10. kolo
15.6.2024 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 13:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1
15.6.2024 Přerov Mammoths Brno Alligators 12:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1
15.6.2024 Brno Sígrs Přerov Mammoths 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1
9.6.2024 Přerov Mammoths Nitra Knights 16:00 Základní část, 9. kolo
2.6.2024 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2
2.6.2024 Přerov Mammoths Znojmo Knights 12:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2
2.6.2024 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2
26.5.2024 Znojmo Knights Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 8. kolo
26.5.2024 Znojmo Knights Přerov Mammoths 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2
26.5.2024 Přerov Mammoths Brno Alligators 12:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2
26.5.2024 Brno Sígrs Přerov Mammoths 11:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2
19.5.2024 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 7. kolo
18.5.2024 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 13:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
18.5.2024 Brno Sígrs Přerov Mammoths 12:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
18.5.2024 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
5.5.2024 Ústí nad Labem Blades Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 6. kolo
28.4.2024 Přerov Mammoths Brno Sígrs 13:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2
28.4.2024 Přerov Mammoths Znojmo Knights 12:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2
28.4.2024 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2