Home  /  Kluby  /  Bratislava Monarchs

Detail klubu - Bratislava Monarchs

logo Bratislava Monarchs
Od roku: 1994 http://www.monarchs.sk
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Bratislava Monarchs Muži Soutěž mužů 2022 5. (z 20)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2011 3. (z 11)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2010 3. (z 11)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2007 3. (z 9)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2006 2. (z 10)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2005 3. (z 9)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2004 3. (z 9)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2003 5. (z 8)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2002 4. (z 8)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2001 6. (z 9)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 2000 3. (z 7)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 1999 4. (z 8)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 1998 4. (z 7)
Bratislava Monarchs Muži ČLAF 1997 5. (z 7)
Bratislava Monarchs Junioři ČJLAF 2009 3. (z 6)
Bratislava Monarchs Junioři ČJLAF 2007 2. (z 6)
Bratislava Monarchs Junioři ČJLAF 2006 4. (z 6)
Bratislava Monarchs Junioři ČJLAF 2005 2. (z 5)
Bratislava Monarchs Junioři ČJLAF 2004 2. (z 4)
Bratislava Monarchs Junioři ČJLAF 2003 2. (z 6)
Bratislava Monarchs Dorost Soutěž dorostu 2022
Bratislava Monarchs Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022
Bratislava Monarchs Gold Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Bratislava Monarchs Royal Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jakub Adamec Martin Balaďa Branislav Balaďa
Peter Banik Viktor Barta Branislav Bednár
Oliver Bizoň Martin Botto Miloš Brankovič
Peter Brauner Béla Cservenka Kryštof Doležal
Gorazd Drobný Oliver Ďurč Tomas Filo
Matthew Firment Viktor Gašparovič Stanislav Gašparovič
Marek Gálka Nikolai Goncharov Florent Greder
Jakub Grofič Denis Guoth Andrej Hano
Matej Havlík Rastislav Hebort Matúš Holák
Jakub Horniak Michal Horniš Marek Horváth
Silvester Hromek Samuel Hromek Adam Hurajt
Marián Husár Andrej Jakubička Adam Janovčík
Tomáš Januschke Martin Jurika Peter Kočí
Maroš Kočvara Richard Koiš Vilam Augustin Koleda
Mária Viktoria Koledova Dominik Kollati Leonard Kollati
Samuel Kolláti Silvia Kondapaneni Lukáš Korim
Jakub Kořínek Filip Kováčik Andrej Krištof
Luciano Lettieri Tomáš Lopčiansky Jákob Lukáč
Tomáš Macošinec Lukáš Machotka Tomáš Mandák
Marek Marko Jakub Medo Martin Melich
Peter Meluš Samuel Mihaľo Daniel Mikulec
Martin Miškóci Ján Moncoľ Adrián Mrva
Max Múdry Michal Neuhybel Richard Orlický
Matej Paprskár Martin Paulík Marek Pavlovič
Andrej Petrovič Samuel Pistor Jozef Pito
Petra Ponyová Roman Pudmarčík Tomáš Púchovský
Patrik Pytel Matúš Radev Petr Rezek
Juraj Sanitra Juraj Sečanský Marek Schery
Peter Sokol Matúš Stranovský Krištof Šarközy
Peter Šeliga Martin Šmondrk Augustín Maximilian Španitz
Peter Števaňák Matúš Štúber Martin Tarnai
Michal Tkáč Andrej Vadkerti Michal Vadkerti
Tomas Valent Jakub Valko Peter Vavrek
Tomáš Wágner Max Zachar Miroslav Zavarský
Tomáš Záriš
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Adam Bagin Samuel Branský Jakub Ceniga
Damián Dostál Adam Janovčík Anita Kučinská
Robert Siegel Leonard Terpak
Datum Zápas Čas Část
23.10.2022 Bratislava Monarchs Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 8. kolo
22.10.2022 Brno Sígrs Bratislava Monarchs 16:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 15:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 14:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
16.10.2022 Prague Black Panthers Bratislava Monarchs 12:00 Základní část, 7. kolo
15.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
15.10.2022 Brno Sígrs Bratislava Monarchs 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
15.10.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 2 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
9.10.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
9.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
2.10.2022 Bratislava Monarchs Třinec Sharks 14:00 Základní část, 5. kolo
2.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Bratislava Monarchs 12:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47
2.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 11:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47
18.9.2022 Bratislava Monarchs Prague Black Panthers 15:00 Základní část, 3. kolo
17.9.2022 Bratislava Monarchs Brno Sígrs 13:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 41
17.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 12:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 41
11.9.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38
11.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 12:00 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38
11.9.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 2 11:00 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38