Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail klubu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Od roku: 2011 Areál: Olšinky http://www.bladesusti.cz

Jsme 1. klub amerického fotbalu v Ústeckém kraji. Naším cílem je účastnit se soutěží, budovat kulturu tohoto sportu a také vychovávat mládež.

Kontakty:

Předseda klubu: Jakub Valjent, e-mail: jakub.valjent@gmail.com, mob.: +420 721 214 653

Asistentka klubu: Lenka Jirečková, e-mail: l.jireckova@icloud.com, mob.: +420 776 670 938

A-tým: Jan Rosenbaum, e-mail: coach.rosenbaum@seznam.cz; mob.: +420 602 342 134

Junioři, dorost: Tomáš Mikuš, e-mail: t.mikus89@gmail.com, mob.: +420 731 759 385
Flag: Jana Burešová, e-mail: buresova.jaja@gmail.com, mob.: +420 734 846 511

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2024
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2023 6. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2022 9. (z 20)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2020
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2019 7. (z 26)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2018 8. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2017 10. (z 26)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži Soutěž mužů 2016 9. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži ČLAF 2015 12. (z 24)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži ČLAF 2014 13. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži ČLAF 2013 18. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Tackle Muži ČLAF 2012 13. (z 18)
Ústí nad Labem Blades Tackle Ženy Soutěž žen 2020
Ústí nad Labem Blades Tackle Ženy Soutěž žen 2019 7. (z 7)
Ústí nad Labem Blades Tackle Ženy Soutěž žen 2018 6. (z 6)
Ústí nad Labem Blades Tackle U21 Soutěž juniorů 2019 11. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Tackle U21 Soutěž juniorů 2018 8. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Tackle U21 Soutěž juniorů 2017 8. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Tackle U21 Soutěž juniorů 2016 7. (z 10)
Ústí nad Labem Blades Tackle U18 Soutěž dorostu 2023 6. (z 9)
Ústí nad Labem Blades Tackle U18 Soutěž dorostu 2022 3. (z 9)
Ústí nad Labem Blades Tackle U18 Soutěž dorostu 2021 3. (z 7)
Ústí nad Labem Blades Tackle U18 Soutěž dorostu 2020
Ústí nad Labem Blades Flag Ženy Flagové mistrovství 2013 5. (z 6)
Ústí nad Labem Blades Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2024
Ústí nad Labem Blades Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2023 4. (z 5)
Ústí nad Labem Blades Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 1. (z 5)
Ústí nad Labem Blades Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 7. (z 7)
Ústí nad Labem Blades Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 10. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2024
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 1. (z 17)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 5. (z 15)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 8. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 2. (z 9)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 5. (z 9)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 6. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 10. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 8. (z 8)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adámek Tomáš Albert Marcel Alferi
Jiří Andrýs Petra Antoš Petr Antoš
Martin Antoško Michal Anýž Daniel Barač
Pavel Bartoň Petra Bauerová Štěpán Bendel
Tobiáš Beran Patrick Beznoska Aneta Bielawská
Ondřej Bischoffi Peter Blaško Jiří Blažek
Ondřej Blažek Petr Blažek Jan Bláha
Ondřej Boháč Aleš Bohuněk Tony Curtis Brown
Adéla Brynychová Zdeněk Bureš Matěj Bureš
Kryštof Bureš Marek Bystrý Adam Carda
Nolan Corpening Michal Csuha Josef Čáp
Jan Čermák Petra Černá Vladimír Černý
Lukáš Černý Jiří Černý Matěj Černý
Charleus Dieuseul Martin Diviš Karolina Dlouhá
Aleš Drhlík Kateřina Dudková Jakub Ebert
Martin Farkaš Martin Filip Václav Fišer
Marek Franta Vojtěch Franz Adéla Fürbachová
David Gabriel Petr Gondek Vojtěch Gregor
Rudolf Greif Jakub Hajčík Kateřina Handzová
Stanislav Hanykýř Vojtěch Hausmatz Róza Hájková
Markéta Hájková Ondřej Hejna Petr Hejna
Petr Herynek Daniel Hoffmann Daniel Horáček
Pavel Horner Vojtěch Hošek Marek Hruboň
Lukáš Hruška Jan Hucek Libor Hyšpler
Andrea Ilašová Jakub Ivančo Jakub Janda
Josef Janeček Michal Jarolím Kryštof Jedlička
Kristýna Jelínková Ladislav Jenšík Jakub Jirgle
Petr Kabrle Marko Kalezic Tomáš Kalous
Daniel Kamiński Roman Katzer Kateřina Katzerová
Omer Yaakov Kazarnovski Ciaran Kelly Jan Kinský
Jakub Kinský Tadeáš Klimt Jiří Knápek
Kristián Kolář Gabriela Eva Kostihová Jaroslav Kouba
Tomáš Koutný Karel Kratochvíl Tomáš Kratochvíl
Václav Kraus Daniel Kraus Roman Kraus
Přemysl Král Jiří Kroupa Vojtěch Krunt
Milan Kubát Rostislav Kubesch Jan Kubeš
Petr Kučera Jan Kunca Kateřina Kuncová
Jiří Kunert Josef Kvapil Jan Lelič
Daniel Leško Dominik Lohwasser Matyáš Löffelmann
Vojtěch Marek David Marek Jan Martinec
Sabina Matasová Viktorie Matějčková Michal Mazourek
Tomáš Melichar Matěj Meloun Petr Mendl
Šimon Měkota Pavel Mlynář Jakub Tomáš Mokrý
Pavel Mráz Matěj Mrázek Tomáš Mysliveček
Sebastian Narnicki Martin Naštický Matyáš Neckář
Lukáš Nemlein Josef Adam Němeček Jan Nosek
Lukáš Novák David Nový Ondřej Nový
Jana Palaščaková Arnaud Paquet Markéta Pasternaková
Jiří Pavel Tomáš Pavka Daniel Pánek
Tomáš Pečenka Jiří Pešata Tadeáš Peterka
Kateřina Petrásková Petr Petřík Jan Pěnička
Tereza Pilnajová Daniela Pirklová Tomáš Plíhal
Martin Podrábský Daniel Pohořalý František Pokorný
Jan Polan Daniel Polanka Stanislav Poleník
Jan Polok Jakub Pošusta Petr Prášek
Petr Preissler Daniel Protiva Petr Prudký
Lukáš Ptáček Václav Pultr Vojtěch Radla
David Richter Adam Roh Petr Roh
David Řezáč Milan Sahula Jakub Sahula
Petr Skořepa Filip Slavík Matěj Smetana
Helena Smetanová Ondřej Smolař Filip Soukup
Austin Stubbs Josef Surý Petr Šafář
Tomáš Šedivý Václav Šedivý Eliška Šimková
Martin Šindler Jan Šíma Martin Šlepr
Marcel Šmíd Martina Šrámková Martin Štěpánek
Jan Štolba Radek Švandrlík Karel Šviha
Martin Tajbr Marcela Taškeová Patrik Tekeljak
Kateřina Temkovičová Šimon Tintěra Martin Tomaňa
Jan Tomáš Ondřej Tomek Ladislav Troch
Lenka Tůmová Magdalena Ťupková Matěj Urbánek
Jan Urgoš Tomáš Vajnar Kamil Valášek
Marek Valjent Martin Vála Andrea Veselá
Jan Vlasák Zdeněk Vlk David Vokoun
Volodymyr Volf Michael Vondráček Albert Vonka
Jakub Vrecko Petr Weinhöfer Jan Weiss
Remo Wolf Petr Wolf Aneta Zankerová
Jan Zázvorka Pavel Zbuzek Petr Žižka
Datum Zápas Čas Část
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
16.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 10. kolo
16.6.2024 Příbram Bobcats Black Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2
16.6.2024 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2
16.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2
15.6.2024 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 7. kolo
9.6.2024 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 16:00 Základní část, 6. kolo
9.6.2024 Prague Mustangs Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 6. kolo
9.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 6. kolo
8.6.2024 Pardubice Stallions Ústí nad Labem Blades 16:00 Základní část, 9. kolo
2.6.2024 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 8. kolo
26.5.2024 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1
26.5.2024 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1
26.5.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 11:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1
19.5.2024 Ústí nad Labem Blades Nitra Knights 14:00 Základní část, 7. kolo
11.5.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 13:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 2