Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail klubu - ISMM Ostrava Steelers

logo ISMM Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 
Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.
V roce 1997 Ostrava Steelers vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.
Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského a ženského týmu i několik mládežnických a flagových týmů.

Kontakt na týmy Steelers:
Tacklové týmy: Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002
Ženský tým: Jiří Dluhoš
email: steelers@email.cz
tel: +420 605 527 281
Flagové týmy: Jiří Dluhoš
email: steelers@email.cz
tel: +420 605 527 281

Největší úspěchy:
2023 - 2.místo Snapbacks Liga (mužský tým)
2022 - 2.
místo Juniorská Liga (tým U21)
2021 - 1.
místo Flagová žákovká Liga (tým U15)
2021 - 2.
místo Juniorská Liga (tým U21)
2019 - 2.
místo Paddock Liga (mužský tým)
2018 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2018 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U17)
2017 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2017 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U16)
2017 - 2.místo Flagová liga U19 (tým U19)
2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)
2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)
2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)
1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)
1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
ISMM Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2024
ISMM Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2023 2. (z 23)
ISMM Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2022 3. (z 20)
Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2021 3. (z 13)
Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2020
Aquaponik Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2019 2. (z 26)
Aquaponik Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2018 2. (z 27)
Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2017 2. (z 26)
Ostrava Steelers Tackle Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Tackle Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Tackle Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Tackle Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Tackle Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
Ostrava Steelers Tackle Ženy Soutěž žen 2020
ISMM Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2022 2. (z 6)
Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2021 2. (z 4)
Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2020
Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2019 4. (z 12)
Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2017 6. (z 11)
Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Tackle U21 Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Tackle U21 Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Tackle U21 Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
ISMM Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2023 5. (z 9)
Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2021 5. (z 7)
Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2020
Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2019 3. (z 4)
Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2018 2. (z 4)
Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2017 2. (z 4)
Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Tackle U18 Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
ISMM Ostrava Steelers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2024
ISMM Ostrava Steelers Flag Ženy Flagová soutěž mužů 2023 2. (z 5)
ISMM Ostrava Steelers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2023 6. (z 6)
ISMM Ostrava Steelers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2022 5. (z 6)
Ostrava Steelers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2021 4. (z 4)
Ostrava Steelers A Flag Ženy Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers B Flag Ženy Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers A Flag Ženy Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag Ženy Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag Ženy Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag Ženy Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag Ženy Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag Ženy Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
ISMM Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2024
ISMM Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 3. (z 5)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 3. (z 7)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 2. (z 10)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
ISMM Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2024
ISMM Ostrava Steelers 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 2. (z 17)
ISMM Ostrava Steelers 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 14. (z 17)
ISMM Ostrava Steelers 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 10. (z 15)
ISMM Ostrava Steelers 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 12. (z 15)
Ostrava Steelers 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 2. (z 12)
Ostrava Steelers 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 7. (z 9)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 8. (z 9)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 4. (z 8)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Petr Bártek Matěj Bártek Antonín Bártek
Viktorie Becherová Adam Beníček Justýna Bilanová
Josef Bogocz Josef Bogocz Daniel Bria
Veronika Bučková Lukáš Česlík Jan Dluhoš
Jiří Dluhoš Václav Dluhoš Matěj Dluhoš
Jakub Ermis Jan Ermis Jana Ermisová
Amálie Ermisová Amos Feranec Michal Fojtík
Matěj Fojtík Mikuláš Fojtík Markéta Fojtíková Vybíhalová
Petr Foldyna Adam Fritsch Gabriel Fröhlich
Patricie Gleichová Martin Grym Jan Hanus
Matěj Harušťák Jakub Havala Dominika Havlíková
Richard Hess Martin Hloušek Ladislav Hozza
Karolína Hutínová Pavel Chládek Ondřej Chvojka
Jakub Janák Karolína Jurčová Jana Kačorová
Daniel Kalmus Jiří Kamenický Daniel Kamiński
Lucie Karásková Adam Kavický Anna Kempa
Jiří Kirschner Kateřina Kišková Ladislav Klimek
Jan Klimeš Eliška Klimešová Darina Klimešová
Vojtěch Korytář Jiří Košař Florián Kotúľ
Grzegorz Kozub Leona Křesalová Sebastián Kulig
Adam Lacina Jiří Lička David Machaczek
Vojtěch Majtán Linda Majtánová David Maniecki
Sebastian Micski Václav Miketa Mateusz Mucha
Johana Mydlarčíková Veronika Müllerová Lukáš Nemeškal
Łukasz Nielaba Marek Novobílský Lenka Ondrašíková
David Orlita Zdeněk Pavlík Richard Pavlík
Přemysl Pekara Ondřej Peňáz Eliška Peroutková
Veronika Piatkova Jiří Planý Tomáš Pour
Mark Priegnitz Lea Prusková Patrik Puchala
Teodor Reinhold Petr Rezek Roman Romanov
Jakub Řeháček Dominik Římanek Vojtěch Sabela
Ivana Schmiedová Martin Schoppik Matěj Slíva
Robert Slíva Michał Sysak Filip Šebesta
Jiří Šimečka Ondřej Šimkovič Jiří Šimkovič ml.
Jiří Šimkovič st. Ida Šimonová Josef Škerko
Petr Škvára Petr Šmuk Martin Štěpáník
Jan Telnar Petr Telnar Ondřej Tomáš
Michal Trajkov Andrea Trajkova Lukáš Trefný
Sarah Trvajová Jakub Tröster Ondřej Trőster
Jakub Vorlický Patrik Vybíhal Jan Vysloužil
Marek Výskala Martin Wasserbauer Mariola Weiser
Tomáš Williams Adam Závodný Vojtěch Žerava
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Evelína Adámková Marek Adolf Daniel Andres
Tomáš Bango Peter Bartoněk Miroslav Bartoš
Ondřej Bartoš Tomáš Bartusek Dominik Bárta
William Bendinha Dominik Berger Kamil Biener
Richard Blaho Andrea Blahoutová Vojtěch Blahut
Dorian Blatoň František Blažek Ján Bodnár
Šarlota Bogdalíková Filip Bojda Alexandr Bortlík
Šimon Bouzek Marek Bova Daniel Brzezina
Jakub Březina Jan Burik Michal Caltik
Dominik Cihelka Jan Cygal Martin Čechák
Maxmilián Čechák Matěj Čejka Tomáš Černý
Matěj Červek Nikol Červenková Martin Divín
Lukáš Dlouhý Martin Dobeš Jakub Dostál
Lukáš Drábek Tomáš Drábek Oskar Drockila
Petr Dudek Michal Dudek Dominik Dvorský
Alex Ďurina Adam Egri Aaron Ellis
Lukáš Ermis Alvaro Fadini Petr Fajkus
Agáta Ferancová Alan Florek Jan Fojtík
Jaroslav Foldyna Fabián Foldyna David Foltýnek
Vít Foniok Karol Franciszkiewicz Tomáš Frehar
Michal Frelich Jakub Fryčka Robin Fröhlich
Zdeněk Furmánek Miroslav Gabriel Adrian Gabryś
Anežka Gacková Michal Gajdaczek Tomáš Gans
Zoltán Golita Garrett Griffeth Andrea Grygarová
Michal Gurecký David Hahn Jan Ham
Sebastian Hanzel Tomáš Hanzelka Patrik Harabúz
Walter Harazim Adam Hartel Marek Havlíček
Vojtěch Havlín Samuel Hájek Marek Heinich
Markéta Herbočková Zdeněk Herzog Vít Herzog
Jan Hlatký Vojtěch Hlaušek Patrik Hlisnikovský
Jaromír Hoffmann Dominik Holenka Petr Holík
Stanislav Homolka Jaroslav Honus David Hopp
Matyáš Horuta Pavel Horváth Tobiáš Hrnčíř
Tomáš Hřivnáč Šimon Hubáček Adam Hubálek
Jana Humeniuková Lonnie Hursey Tomáš Husak
Filip Hýbner Dominik Höffner Lukáš Charabarowicz
Roland Chlubna Ondřej Chmela Jan Chovaniok
Lukáš Chrobák Jiří Chvalina Tomáš Jadrný
René Jahnel Vojtěch Janásek Kryštof Janda
Filip Janda Adam Janečka Denis Janitek
David Janus Dominik Januš Denis Javorský
Petr Jeřábek Matěj Juha Jakub Jurček
David Kacíř David Kačor Štěpán Kaleta
Václav Kantor Ondřej Karásek Ondřej Karel
Karel Kejda Michal Kielor Tomáš Klimas
Tamara Klimešová Oliver Klimsza Tomáš Knap
Tomáš Knedla Jakub Knotek Richard Kocián
Jiří Kohout Martin Kokošínský Ondřej Kolmáš
Petr Kolmáš Rostislav Koloděj Tadeaš Kompaník
Ondřej Konečný Filip Konečný Petr Konopka
Michael Konvičný Akim Korotkov Alan Kosniovský
Alan Kosniovský Martin Kot Ondřej Kotas
Klára Kotková Michael Kotrla Alex Kovalík
Marek Kovalski Štefan Kovács Peter Kovács
Roman Kováč Daniel Kováč Adrian Kozler
Ondřej Kramný Adam Král Martin Krejčiřík
Daniel Krempaský Sebastian Kretek Matyáš Krkoška
Jakub Kroček Jan Krumpholz Lukáš Krupa
Šimon Křístek Jakub Kubisz Lukáš Kubíček
František Kubík Barbora Kudelová Aleš Kufa
Timotej Kukučík Damián Kukučík Daniel Kunc
Lukáš Kupka Radim Kurowski Josef Kutý
Nicolas Ladomirjak David Langer Jaromír Langmaier
Andrej Lasota Tobiáš Lasota Jaroslav Lasota
Zdeněk Lembart Tomáš Lembart Tomáš Lepík
David Limanovský Daniel Lindovský Jan Lindovský
Tomáš Lipský Jan Loskot Dominik Lupták
Adam Luzar Kristián Lyčka Ondřej Macek
Jiří Machala Pavel Macháček Petr Malý
Vít Maňas Adam Markovič Filip Martinek
Gabriel Martinez Jan Martínek Martin Masarik
Dominik Masár Martin Mašek Ondřej Maštalíř
Paweł Matwiński Denisa Maxnerová Matyáš Mayer
Daniel Merta Jakub Michalec Marie Michalíková
Adam Miketta Lukáš Mikšík Martin Mišovic
Martin Mísař Václav Modrovič Martin Moldrzyk
Radek Muczka Šimon Mučka Jan Musil
Patrik Musiol Martin Mušálek Jimmi Nannberg
Ondřej Navrátil Kamil Nečekal Silvie Neugebauer
Tomáš Neugebauer Vít Němeček Radek Novák
Matěj Nowak Lukáš Nytra Tomáš Očenášek
Paweł Onak Václav Opekar Jakub Orechovský
Oleksii Orel Tobiáš Pajdla Andrew Palazzolo
Michal Paluzga Tereza Pampuriková Daniel Papaj
Ondřej Parma Patrik Pastor Vojtěch Pavelka
Jiří Pavliš Mauricio Pavlík Tomáš Pavlík
Jakub Pánek Michal Perger Jakub Petr
Martin Peťovský Denis Pinter Jan Pištěk
Ján Planieta Viktor Plonka Jan Pludra
Martin Pluschke Patrik Pohli Jakub Poláček
Jan Polášek Jiří Polášek Radim Pospěch
Martin Pospíšek Jan Pospíšil Lukáš Přichystal
Martin Pstraš Jakub Puchalka Lubomír Rachov
Teemu Rantanen Pavel Rec David Rečičár
Quevin Redding Vojtěch Renz Rostislav Režný
Václav Richtar Sylwester Rosik Marek Rozbroj
Kristýna Rýparová Jan Rzyman Alex Řeha
Jakub Řeha Viktor Řehoř Tomáš Říha
Tomáš Sadílek Merlina Damiana Salvatore Daniel Seipl
Niklas-Amar Scherer Martin Schiller Randall Schroeder
Petr Schön Pavel Sikora Miroslav Sivek
Czesław Siwy Alexandr Síkora Vojtěch Skalička
Patrik Skupin Martin Sládeček Rostislav Sležka
David Sléha Jan Slowiaczek Radim Směták
Łukasz Smoleń Ondřej Smolka David Sobol
Lukáš Sokol René Solák Daniel Spáčil
Pavel Srněnský Reilly Steel Lincoln Steel
Tyson Steel Václav Stibor Adam Stibor
Robert Stohel Tomáš Stolář Tomáš Stopka
Daniel Strýček Kamil Surmiak Adam Synáček
Igor Szymczyk Josef Šajnar Jakub Ševčík
Pavel Ševeček Jakub Ševít Daniel Šimčík
Michael Širjajev René Širmer Šimon Škrabiš
Michael Škurla Hana Šmuková Ondřej Štípek
Martin Šuléř Jakub Švéda Torsten Tannenberg
Michal Tesař Jindřich Tichavský Martin Tomaschek
Marco Daniel Troncalli Jiří Turoň Eduard Tutko
Martin Tvaróg Karin Tylová Václav Tymoč
Pavel Uličný Tadeáš Urbánek Rostislav Urbiš
Oliver Valentovič Petr Valíček Jakub Vaněk
Teodor Vaňo Dominik Varo Jaroslav Vavřač
Ondřej Václavík Martin Velička Martin Veselský
Dominik Vildomec Matěj Vlček Šimon Vlček
Marek Vlček Adéla Vnenková Jiří Vohanka
Lukáš Vojnar Daniel Vondrus Lukáš Vozihnoj
Ondřej Vršan Henri Väänänen Miroslav Walek
Radek Warchol Matěj Wasserbauer Piotr Wałoszek
Matěj Wágner Douglas Webster David Welzig
Michal Wessely Luke Wildung Steven Wilken
Josef Wolný Zdeněk Wrana Petr Zahnaš
Petr Zárybnický Adam Závodný Erik Zetocha
Tomáš Zgubiš Jiří Zimmermann Christopher Žáček
Adam Žouželka Ondrej Žubretovský Vít Žurovec
Robert Świtała
Datum Zápas Čas Část
TBA Ostrava Steelers Prague Lions TBA Zrušené zápasy
TBA Prague Lions Ostrava Steelers TBA Zrušené zápasy
TBA Ostrava Steelers Budweis Hellboys TBA Zrušené zápasy
23.6.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3
23.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Znojmo Knights 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3
23.6.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3
16.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 10. kolo
15.6.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 7. kolo
9.6.2024 Prague Mustangs ISMM Ostrava Steelers 16:00 Základní část, 6. kolo
9.6.2024 Vysočina Gladiators ISMM Ostrava Steelers 16:00 Základní část, 9. kolo
9.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 6. kolo
9.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 6. kolo
8.6.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 6. kolo
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Brno Sígrs 13:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats 13:00 Základní část, 6. kolo
8.6.2024 Jičín Hurricanes ISMM Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 6. kolo
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats Black 12:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1