Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail klubu - ISMM Ostrava Steelers

logo ISMM Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 
Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.
Ostrava Steelers je historicky jediný klub nesídlící na území Prahy, který kdy vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. To bylo v roce 1997. Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.
Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského týmu i několik mládežnických a flagových týmů.

Kontakt na týmy Steelers:
Tacklové týmy: Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002
Ženský tým: Jiří Dluhoš
email: steelers@email.cz
tel: +420 605 527 281
Flagové týmy: Jiří Dluhoš
email: steelers@email.cz
tel: +420 605 527 281

Největší úspěchy:
2021 - 1.místo Flagová žákovká Liga (tým U15)
2021 - 2.
místo Juniorská Liga (tým U21)
2019 - 2.
místo Paddock Liga (mužský tým)
2018 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2018 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U17)
2017 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2017 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U16)
2017 - 2.místo Flagová liga U19 (tým U19)
2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)
2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)
2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)
1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)
1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
ISMM Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2022 3. (z 20)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2021 3. (z 13)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2020
Aquaponik Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2019 2. (z 26)
Aquaponik Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2018 2. (z 27)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2017 2. (z 26)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
ISMM Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2022
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2021 2. (z 4)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2020
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2019 4. (z 12)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2017 6. (z 11)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2021 5. (z 7)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2020
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2019 3. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2018 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2017 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
Ostrava Steelers Ženy Soutěž žen 2020
ISMM Ostrava Steelers Flag dospělí Flagová soutěž žen 2022 5. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagová soutěž žen 2021 4. (z 4)
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
ISMM Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 3. (z 5)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 3. (z 7)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 2. (z 10)
Ostrava Steelers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
ISMM Ostrava Steelers 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022
ISMM Ostrava Steelers 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022
Ostrava Steelers 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 2. (z 12)
Ostrava Steelers 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 7. (z 9)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 8. (z 9)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 4. (z 8)
Ostrava Steelers Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Ostrava Steelers Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ondřej Bartoš Matěj Bártek Petr Bártek
Antonín Bártek William Bendinha Dorian Blatoň
František Blažek Josef Bogocz ml. Josef Bogocz st.
Daniel Bria Jakub Březina Veronika Bučková
Jan Cygal Maxmilián Čechák Martin Čechák
Matěj Červek Lukáš Česlík Jiří Dluhoš
Jan Dluhoš Matěj Dluhoš Adam Egri
Jan Ermis Jakub Ermis Jana Ermisová
Agáta Ferancová Amos Feranec Alan Florek
Michal Fojtík Mikuláš Fojtík Matěj Fojtík
Petr Foldyna Jakub Fryčka Gabriel Fröhlich
Robin Fröhlich Miroslav Gabriel Michal Gajdaczek
Patricie Gleichová Andrea Grygarová Martin Grym
Jan Hanus Tomáš Hanzelka Jakub Havala
Richard Hess Jan Hlatký Martin Hloušek
Stanislav Homolka David Hopp Jana Humeniuková
Tomáš Husak Filip Hýbner Filip Janda
Dominik Januš Jana Kačorová Daniel Kalmus
Jiří Kamenický Daniel Kamiński Lucie Karásková
Adam Kavický Michal Kielor Jiří Kirschner
Kateřina Kišková Ladislav Klimek Jan Klimeš
Darina Klimešová Eliška Klimešová Tomáš Knap
Ondřej Kolmáš Rostislav Koloděj Vojtěch Korytář
Jiří Košař Florián Kotúľ Daniel Kováč
Roman Kováč Ondřej Kramný Adam Král
Sebastian Kretek Šimon Křístek Jakub Kubisz
Barbora Kudelová Lukáš Kupka Nicolas Ladomirjak
Andrej Lasota Tobiáš Lasota Jiří Lička
David Limanovský Dominik Lupták Kristián Lyčka
David Machaczek Vojtěch Majtán Petr Malý
David Maniecki Filip Martinek Jan Martínek
Martin Mašek Lukáš Mikšík Natálie Minárová
Martin Mišovic Šimon Mučka Mateusz Mucha
Jan Musil Martin Mušálek Ondřej Navrátil
Lukáš Nemeškal Vít Němeček Łukasz Nielaba
Marek Novobílský Lenka Ondrašíková Tobiáš Pajdla
Michal Paluzga Patrik Pastor Richard Pavlík
Ondřej Peňáz Veronika Piatkova Denis Pinter
Jan Pištěk Jiří Planý Jan Polášek
Jan Pospíšil Tomáš Pour Patrik Puchala
Jakub Puchalka Quevin Redding Teodor Reinhold
Sylwester Rosik Kristýna Rýparová Alex Řeha
Jakub Řeháček Tomáš Sadílek Daniel Seipl
Niklas-Amar Scherer Martin Schoppik Miroslav Sivek
Vojtěch Skalička Martin Sládeček Václav Stibor
Adam Stibor Adam Synáček Jiří Šimečka
Ondřej Šimkovič Jiří Šimkovič ml. Jiří Šimkovič st.
Michael Škurla Petr Škvára Petr Šmuk
Hana Šmuková Martin Štěpáník Jakub Švéda
Jan Telnar Ondřej Tomáš Michal Trajkov
Lukáš Trefný Marco Daniel Troncalli Ondřej Trőster
Jakub Tröster Pavel Uličný Oliver Valentovič
Teodor Vaňo Dominik Vildomec Šimon Vlček
Adéla Vnenková Jiří Vohanka Daniel Vondrus
Jakub Vorlický Ondřej Vršan Jan Vysloužil
Marek Výskala Martin Wasserbauer Matěj Wágner
Tomáš Williams Zdeněk Wrana Adam Závodný
Tomáš Zgubiš Vojtěch Žerava
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Evelína Adámková Marek Adolf Daniel Andres
Tomáš Bango Peter Bartoněk Miroslav Bartoš
Tomáš Bartusek Dominik Bárta Dominik Berger
Richard Blaho Andrea Blahoutová Vojtěch Blahut
Ján Bodnár Šarlota Bogdalíková Filip Bojda
Alexandr Bortlík Šimon Bouzek Marek Bova
Daniel Brzezina Jan Burik Michal Caltik
Dominik Cihelka Matěj Čejka Tomáš Černý
Nikol Červenková Martin Divín Lukáš Dlouhý
Martin Dobeš Jakub Dostál Lukáš Drábek
Tomáš Drábek Oskar Drockila Petr Dudek
Michal Dudek Dominik Dvorský Alex Ďurina
Aaron Ellis Lukáš Ermis Alvaro Fadini
Petr Fajkus Jan Fojtík Markéta Fojtíková Vybíhalová
Fabián Foldyna Jaroslav Foldyna David Foltýnek
Vít Foniok Karol Franciszkiewicz Tomáš Frehar
Michal Frelich Zdeněk Furmánek Adrian Gabryś
Tomáš Gans Zoltán Golita Garrett Griffeth
Andrea Grygarová Michal Gurecký David Hahn
Jan Ham Sebastian Hanzel Patrik Harabúz
Walter Harazim Matěj Harušťák Marek Havlíček
Vojtěch Havlín Marek Heinich Markéta Herbočková
Zdeněk Herzog Vít Herzog Vojtěch Hlaušek
Patrik Hlisnikovský Jaromír Hoffmann Dominik Holenka
Jaroslav Honus Pavel Horváth Tobiáš Hrnčíř
Tomáš Hřivnáč Adam Hubálek Lonnie Hursey
Dominik Höffner Lukáš Charabarowicz Roland Chlubna
Ondřej Chmela Jan Chovaniok Lukáš Chrobák
Jiří Chvalina René Jahnel Jakub Janák
Kryštof Janda Adam Janečka Denis Janitek
David Janus Denis Javorský Petr Jeřábek
Matěj Juha Anna Juráková Jakub Jurček
Karolína Jurčová David Kacíř David Kačor
Štěpán Kaleta Václav Kantor Ondřej Karásek
Ondřej Karel Karel Kejda Tomáš Klimas
Tamara Klimešová Jakub Knotek Richard Kocián
Martin Kokošínský Petr Kolmáš Tadeaš Kompaník
Ondřej Konečný Filip Konečný Petr Konopka
Michael Konvičný Alan Kosniovský Alan Kosniovský
Martin Kot Ondřej Kotas Klára Kotková
Michael Kotrla Alex Kovalík Marek Kovalski
Štefan Kovács Peter Kovács Adrian Kozler
Martin Krejčiřík Daniel Krempaský Jakub Kroček
Jan Krumpholz Lukáš Krupa Lukáš Kubíček
František Kubík Aleš Kufa Damián Kukučík
Timotej Kukučík Daniel Kunc Radim Kurowski
Josef Kutý David Langer Jaromír Langmaier
Jaroslav Lasota Tomáš Lembart Zdeněk Lembart
Tomáš Lepík Daniel Lindovský Jan Lindovský
Tomáš Lipský Jan Loskot Adam Luzar
Ondřej Macek Jiří Machala Vít Maňas
Adam Markovič Martin Masarik Dominik Masár
Ondřej Maštalíř Paweł Matwiński Denisa Maxnerová
Matyáš Mayer Daniel Merta Jakub Michalec
Marie Michalíková Adam Miketta Martin Mísař
Václav Modrovič Martin Moldrzyk Radek Muczka
Patrik Musiol Jimmi Nannberg Kamil Nečekal
Tomáš Neugebauer Silvie Neugebauer Radek Novák
Matěj Nowak Lukáš Nytra Tomáš Očenášek
Paweł Onak Václav Opekar Jakub Orechovský
Oleksii Orel Andrew Palazzolo Daniel Papaj
Ondřej Parma Michal Pavlík Tomáš Pavlík
Jakub Pánek Michal Perger Martin Peťovský
Ján Planieta Viktor Plonka Jan Pludra
Martin Pluschke Patrik Pohli Jakub Poláček
Radim Pospěch Martin Pospíšek Lea Prusková
Lukáš Přichystal Martin Pstraš Lubomír Rachov
Teemu Rantanen Pavel Rec David Rečičár
Vojtěch Renz Rostislav Režný Václav Richtar
Marek Rozbroj Jan Rzyman Jakub Řeha
Tomáš Říha Merlina Damiana Salvatore Martin Schiller
Randall Schroeder Petr Schön Pavel Sikora
Czesław Siwy Alexandr Síkora Patrik Skupin
Rostislav Sležka David Sléha Radim Směták
Łukasz Smoleń Ondřej Smolka David Sobol
Lukáš Sokol René Solák Daniel Spáčil
Pavel Srněnský Tyson Steel Reilly Steel
Lincoln Steel Robert Stohel Tomáš Stolář
Tomáš Stopka Daniel Strýček Kamil Surmiak
Michał Sysak Igor Szymczyk Josef Šajnar
Jakub Ševčík Pavel Ševeček Jakub Ševít
Daniel Šimčík Michael Širjajev René Širmer
Šimon Škrabiš Ondřej Štípek Martin Šuléř
Torsten Tannenberg Michal Tesař Jindřich Tichavský
Martin Tomaschek Jiří Turoň Eduard Tutko
Martin Tvaróg Karin Tylová Václav Tymoč
Tadeáš Urbánek Rostislav Urbiš Petr Valíček
Jakub Vaněk Dominik Varo Jaroslav Vavřač
Ondřej Václavík Martin Velička Martin Veselský
Marek Vlček Lukáš Vojnar Lukáš Vozihnoj
Henri Väänänen Miroslav Walek Radek Warchol
Matěj Wasserbauer Piotr Wałoszek Douglas Webster
David Welzig Michal Wessely Luke Wildung
Steven Wilken Josef Wolný Petr Zahnaš
Petr Zárybnický Adam Závodný Erik Zetocha
Christopher Žáček Adam Žouželka Vít Žurovec
Robert Świtała
Datum Zápas Čas Část
TBA Ostrava Steelers Budweis Hellboys TBA Zrušené zápasy
TBA Ostrava Steelers Prague Lions TBA Zrušené zápasy
TBA Prague Lions Ostrava Steelers TBA Zrušené zápasy
23.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 1 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59
23.10.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 2 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59
23.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59
22.10.2022 ISMM Ostrava Steelers Prague Lions 15:00 Základní část, 6. kolo
16.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
16.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
15.10.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
15.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 1 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
15.10.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 2 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers Brno Sígrs 18:00 Základní část, 5. kolo
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 2 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49
8.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 1 10:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49
2.10.2022 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 4. kolo
2.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47