Home  /  Kluby  /  Pilsen Patriots

Detail klubu - Pilsen Patriots

logo Pilsen Patriots
Od roku: 1996 Areál: Bolevec http://www.pilsenpatriots.cz

Klub amerického fotbalu Pilsen Patriots

Oficiální email na klub:  postmaster@pilsenpatriots.cz

Kontakty na jednotlivé týmy:

Senioři:  Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz

Dorost:  Larry LEWIS, mobil: 773 672 519, email: larrylewis@pobox.com

Flag U15:  Tereza RADOVÁ, mobil: 731 306 278, email: radova.tereza@gmail.com

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2022 14. (z 20)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2021 8. (z 13)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2020
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2019 6. (z 26)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2018 7. (z 27)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2017 9. (z 26)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2016 8. (z 27)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2015 9. (z 24)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2014 10. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2013 9. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2012 9. (z 18)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2010 6. (z 11)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2009 6. (z 8)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2008 4. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2007 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2006 8. (z 10)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2005 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2004 6. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2003 6. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2002 7. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2001 8. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2000 6. (z 7)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1999 8. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1998 7. (z 7)
Pilsen Bulldogs Muži ČLAF 1996 7. (z 7)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2017 11. (z 11)
Pilsen Patriots Junioři Juniorský pohár 2013 1. (z 3)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2011 4. (z 4)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2010 5. (z 5)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2008 6. (z 6)
Pilsen Patriots Dorost Soutěž dorostu 2020
Pilsen Patriots Dorost Soutěž dorostu 2016 2. (z 6)
Pilsen Angels Ženy Soutěž žen 2017 4. (z 6)
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 8. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 5. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 9. (z 15)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 6. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 4. (z 9)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 2. (z 9)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 5. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 2. (z 11)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 7. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 4. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Christian Adorno Timothy Allred Jason Archdeacon
Lukáš Aubus Michael Balák Miloslav Baloun
Michal Bauer Jan Bednář Filip Beneš
Adam Beneš Jakub Beran Martin Beránek
Metoděj Beránek Jan Berka Alan Bernklau
Alan Bernklau Tomáš Bittengl Karolína Blechová
Tomáš Bocek Richard Noel Bonds Lukáš Bouda
Jakub Brejcha Richard Brown Aleš Bubílek
Miloslav Bureš Stanislav Buslo Lucas David Carroll
Jan Čermák Vladimír Černý Tomáš Černý
Vladimír Černý Tomáš Červený Adam Červený
Kristýna Čuboňová Christian Dajbog Lukáš Dočkal
Tereza Došková Pavel Dressler Tomáš Drexler
Adam Dvořák Martin Fau Štěpán Fau
Jonáš Fikrle Daniel Forghieri Petr Francl
Václav Frank Michaela Franková Petr Freiesleben
Karel Freyberg Matyas Gotschy Alexander Gray
Daniel Hajšman Jakub Hanzlíček Ryan Hartnett
Tomáš Hataj Vratislav Havlovic Milan Hájek
Jan Hinterholzinger David Hlaváček Jiří Horáček
Otakar Horák Václav Horek Dominik Houdek
Jakub Houdek Jiří Hrachovec Denisa Hrušková
Lucie Hřebíková Viktor Hörner Bohdan Chikhrak
Jan Impseil Eliška Irová František Janýr
Jan Jaroš Marek Jindra Jaroslav Johánek
Patrik Just Radim Kadlec Lukáš Kadlec
Jan Kalčík Jakub Karfiol Dominik Kellner
Tomáš Kempf Kateřina Kempfová Karel Kepl
Dominik Klapuch Tadeáš Klas Jakub Kloz
Lenka Knedlíková Matěj Kníže Miodrag Kocić
Oliver Kohout Vaclav Kohout Daniel Kokoška
Jan Kovařík Martin Kriško Jan Kronďák
Jan Kroupa Karel Krt Lukáš Kříž
Jan Kříž Klára Kubíčková Šimon Kučera
Jan Kurtiš Tomáš Kuruc Pavel Kušion
Lukáš Kušion Aleš Kysela Larissa Lewis
Jan Lindauer Lukáš Lindauer Adam Lindmajer
Jakub Linka Tomáš Linka Oldřich Liška
David Liška Matěj Lodl Jan Lontschar
Klára Lontscharová Martin Loukota David Lukeš
Daniel Lukeš František Lukeš Nikola Makarius
Lukáš Malec Jakub Mallát Radek Mallát
Radek Man Jonáš Marák Jan Markytán
Petr Martínek Marek Mařík Jan Matoušek
Josef Miegl Petr Miesbauer Matyáš Mihulka
Noemi Mlynaříková Tomáš Mourek Vojtěch Mužík
Daniel Nam Tomas Nejdl Marek Nikolov
Petr Nový Henry Ofori-Dankwah Ryan Pahos
Alois Paisker Van Parker Michal Pašek
Jaroslav Pauer Martin Pech Václav Pekárek
Melánie Peštová Jan Petr Duy Viet Phi
David Piksa Vít Písař Martin Poláček
Martin Polívka Jaroslav Pollák Pavel Pomahač
Dan Prchal Kateřina Prchalová David Procházka
Jan Procházka Vladislav Přibáň Patrik Pyšný
Jakub Rada Tomáš Radlinger Ondřej Radlinger
Eliška Radová Tereza Radová Jindřich Randa
Vítek Ranš Anthony Ratliff Quevin Redding
Evan Richardson Jan Rubeš Marek Růžička
Petr Řepík Marie Salayová David Souček
Filip Soukup Matěj Stehlík Krasimir Stoyanov
Jiří Stříbrný Vít Světlík Vincenc Světlík
Ondřej Sýkora Martin Šafanda Dominik Šafanda
Jan Šašek Dominik Ščerbák Barbora Šimková
Ondřej Šisl Ondřej Škrýba Matěj Šlehofer
Renata Špatenková Martin Šrámek Jiří Šrom
Johana Šromová Gabriela Šromová Adriana Šromová
Ondřej Štolba Filip Štrunc Nicolas Tauš
Karel Táborský Jesse Thompson Josef Tišer
Jan Tlustý Vávra Tomáš Michal Treml
Pavel Trnka Jakub Trojan Petr Tuček
Jiří Urban Filip Vachovec Jan Vainar
Martin Valenta Martina Vališová Ivana Vančurová
Karel Vaněk Jonáš Velc Tomáš Vepřek
Vendula Verdan Martin Verdan Martin Verdan
Patrik Verdan Marek Verdan Ondřej Verner
Jan Veselý Tomáš Veselý Jan Vinklárek
Petr Vít Martin Vojtěchovský Daniel Vokurka
Martin Vokurka Petr Vonásek Jakub Vondraš
Roman Voráček Lukáš Voráček Jan Voves
Jakub Vrzal Jan Wedochovič Marek Wohlmuth
Wesley Worthen Yener Yeni William Young
Jakub Zeidl Tomáš Ženíšek
Datum Zápas Čas Část
22.10.2022 Pilsen Patriots Prague Mustangs 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
22.10.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
22.10.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
16.10.2022 Pilsen Patriots Prague Lions 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 54
16.10.2022 Trutnov Rangers Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 54
16.10.2022 Prague Mustangs Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 54
9.10.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 13:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
9.10.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
9.10.2022 Trutnov Rangers Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
25.9.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 2 13:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 45
25.9.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 45
25.9.2022 Prague Mustangs Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 45
17.9.2022 Pilsen Patriots Prague Lions 13:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 40
17.9.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 2 12:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 40
17.9.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 40
10.9.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 16:00 Základní část, 13. Kolo, turnaj 37
10.9.2022 Trutnov Rangers Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 13. Kolo, turnaj 37
10.9.2022 Příbram Bobcats 2 Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 13. Kolo, turnaj 37
3.9.2022 Pilsen Patriots Prague Lions 13:00 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32
3.9.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32