Home  /  Kluby  /  Pilsen Patriots

Detail klubu - Pilsen Patriots

logo Pilsen Patriots
Od roku: 1996 Areál: Bolevec http://www.pilsenpatriots.cz

Klub amerického fotbalu Pilsen Patriots

Oficiální email na klub:  postmaster@pilsenpatriots.cz

Kontakty na jednotlivé týmy:

Senioři:  Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz

Dorost:  Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz

Flag U15:  Michal Kopáč, mobil: 721 906 552 , email:kopamikopac@icloud.com

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2024
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2023 11. (z 23)
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2022 14. (z 20)
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2021 8. (z 13)
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2020
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2019 6. (z 26)
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2018 7. (z 27)
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2017 9. (z 26)
Pilsen Patriots Tackle Muži Soutěž mužů 2016 8. (z 27)
Pilsen Patriots Tackle Muži ČLAF 2015 9. (z 24)
Pilsen Patriots Tackle Muži ČLAF 2014 10. (z 23)
Pilsen Patriots Tackle Muži ČLAF 2013 9. (z 23)
Pilsen Patriots Tackle Muži ČLAF 2012 9. (z 18)
Pilsen Patriots Tackle Muži ČLAF 2010 6. (z 11)
Pilsen Patriots Tackle Muži ČLAF 2009 6. (z 8)
Pilsen Patriots Tackle Muži ČLAF 2008 4. (z 8)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2007 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2006 8. (z 10)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2005 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2004 6. (z 9)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2003 6. (z 8)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2002 7. (z 8)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2001 8. (z 9)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 2000 6. (z 7)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 1999 8. (z 8)
Pilsen Tornadoes Tackle Muži ČLAF 1998 7. (z 7)
Pilsen Bulldogs Tackle Muži ČLAF 1996 7. (z 7)
Pilsen Angels Tackle Ženy Soutěž žen 2017 4. (z 6)
Pilsen Patriots Tackle U21 Soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Pilsen Patriots Tackle U21 Soutěž juniorů 2017 11. (z 11)
Pilsen Patriots Tackle U21 Juniorský pohár 2013 1. (z 3)
Pilsen Patriots Tackle U21 ČJLAF 2011 4. (z 4)
Pilsen Patriots Tackle U21 ČJLAF 2010 5. (z 5)
Pilsen Patriots Tackle U21 ČJLAF 2008 6. (z 6)
Pilsen Patriots Tackle U18 Soutěž dorostu 2023 8. (z 9)
Pilsen Patriots Tackle U18 Soutěž dorostu 2020
Pilsen Patriots Tackle U18 Soutěž dorostu 2016 2. (z 6)
Pilsen Patriots Flag Ženy Flagové mistrovství 2017
Pilsen Patriots Flag Ženy Flagové mistrovství 2016 8. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 5. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2024
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 10. (z 17)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 9. (z 15)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 6. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 4. (z 9)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 2. (z 9)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 5. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 2. (z 11)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 7. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 4. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Christian Adorno Timothy Allred Jason Archdeacon
Lukáš Aubus Marek Babák Michael Balák
Miloslav Baloun Michal Bauer Jan Bednář
Filip Beneš Adam Beneš Jakub Beran
Metoděj Beránek Martin Beránek Jan Berka
Alan Bernklau Alan Bernklau Tomáš Bittengl
Karolína Blechová Tomáš Bocek Richard Noel Bonds
Richard Brown Marcus Deon Brown Aleš Bubílek
Miloslav Bureš Stanislav Buslo Lucas David Carroll
Jan Čermák Jiří Černoch Jiří Černý
Tomáš Černý Vladimír Černý Adam Červený
Tomáš Červený Kristýna Čuboňová Christian Dajbog
Lukáš Dočkal Tereza Došková Pavel Dressler
Tomáš Drexler Adam Dvořák Štěpán Fau
Martin Fau Jonáš Fikrle Daniel Forghieri
Petr Francl Václav Frank Michaela Franková
Petr Freiesleben Karel Freyberg Matyas Gotschy
Filip Góras Alexander Gray Daniel Hajšman
Victor Hammond Jakub Hanzlíček Ryan Hartnett
Tomáš Hataj Vratislav Havlovic Milan Hájek
Petr Hengerič Jan Hinterholzinger Jiří Horáček
Otakar Horák Václav Horek Dominik Houdek
Jakub Houdek Jiří Hrachovec Jaroslav Hrdlička
Ladislav Hruška Denisa Hrušková Lucie Hřebíková
Viktor Hörner Bohdan Chikhrak Jan Impseil
Eliška Irová Petra Jahlová Jan Jaroš
Martin Jelínek Marek Jindra Jaroslav Johánek
Patrik Just Radim Kadlec Jan Kalčík
Samuel Kalina Jakub Kameník Petr Karásek
Jakub Karfiol Michal Káčer Dominik Kellner
Tomáš Kempf Kateřina Kempfová Karel Kepl
David Kica Jakub Kica Dominik Klapuch
Tadeáš Klas Jakub Kloz Lenka Knedlíková
Matěj Kníže Miodrag Kocić Vaclav Kohout
Oliver Kohout Jan Kovařík Martin Kriško
Jan Kronďák Jan Kroupa Karel Krt
Lukáš Kříž Jan Kříž Klára Kubíčková
Šimon Kučera Jan Kurtiš Tomáš Kuruc
Lukáš Kušion Pavel Kušion Aleš Kysela
Larissa Lewis Zachary Lewis Jan Lindauer
Lukáš Lindauer Adam Lindmajer Tomáš Linka
Jakub Linka David Liška Oldřich Liška
Matěj Lodl Jan Lontschar Klára Lontscharová
Martin Loukota František Lukeš David Lukeš
Daniel Lukeš Jakub Madej Nikola Makarius
Lukáš Malec Jakub Mallát Radek Mallát
Radek Man Jonáš Marák Jan Markytán
Petr Martínek Marek Mařík Tomáš Matějka
Jan Matoušek Josef Miegl Petr Miesbauer
Matyáš Mihulka Noemi Mlynaříková Tomáš Mourek
Tomáš Mráz Vojtěch Mužík Daniel Nam
Tomas Nejdl Marek Nikolov Petr Nový
Henry Ofori-Dankwah Ryan Pahos Alois Paisker
Van Parker Michal Pašek Jaroslav Pauer
Martin Pech Václav Pekárek Anton Pelech
Melánie Peštová Jan Petr Duy Viet Phi
David Piksa Vít Písař Filip Planeta
Martin Poláček Martin Polívka Jaroslav Pollák
Pavel Pomahač Dan Prchal Kateřina Prchalová
David Procházka Jan Procházka Veronika Procházková
Vladislav Přibáň Patrik Pyšný Jakub Rada
Ondřej Radlinger Tomáš Radlinger Eliška Radová
Tereza Radová Jindřich Randa Vítek Ranš
Anthony Ratliff Quevin Redding Evan Richardson
Antonín Rubáš Jan Rubeš Marek Růžička
Petr Řepík Marie Salayová Jaroslav Sedláček
Lukáš Sever David Souček Filip Soukup
Matěj Stehlík Krasimir Stoyanov Vít Světlík
Vincenc Světlík Ondřej Sýkora Martin Šafanda
Dominik Šafanda Jan Šašek Dominik Ščerbák
Daniel Šejbl Barbora Šimková Ondřej Šisl
Ondřej Škrýba Renata Špatenková Martin Šrámek
Jiří Šrom Gabriela Šromová Johana Šromová
Adriana Šromová Filip Štrunc Nicolas Tauš
Miroslav Tábor Karel Táborský Jesse Thompson
Josef Tišer Jan Tlustý Vávra Tomáš
Petr Touš Michal Treml Pavel Trnka
Jakub Trojan Petr Tuček Filip Vachovec
Jan Vainar Martin Valenta Martina Vališová
Ivana Vančurová Karel Vaněk Jonáš Velc
Tomáš Vepřek Martin Verdan Vendula Verdan
Marek Verdan Martin Verdan Patrik Verdan
Ondřej Verner Jan Veselý Tomáš Veselý
Jan Vinklárek Petr Vít Martin Vojtěchovský
Pavel Vonásek Petr Vonásek Jakub Vondraš
Lukáš Voráček Roman Voráček Jan Voves
Jakub Vrzal Jan Wedochovič Marek Wohlmuth
Wesley Worthen Yener Yeni William Young
Jakub Zeidl Tomáš Ženíšek
Datum Zápas Čas Část
23.6.2024 Pilsen Patriots Prague Lions 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
23.6.2024 Prague Black Panthers Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
15.6.2024 Třinec Sharks Pilsen Patriots 16:00 Základní část, 9. kolo
8.6.2024 Pilsen Patriots Prague Lions 14:00 Základní část, 8. kolo
8.6.2024 Pilsen Patriots Příbram Bobcats Black 13:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1
8.6.2024 Brno Sígrs Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1
1.6.2024 Pilsen Patriots Prague Mustangs 13:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 1
1.6.2024 Pilsen Patriots Prague Lions 12:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 1
1.6.2024 Pilsen Patriots Příbram Bobcats Red 11:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 1
26.5.2024 Bělá Raiders Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 7. kolo
26.5.2024 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1
26.5.2024 Prague Mustangs Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1
26.5.2024 Trutnov Rangers Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1
18.5.2024 Brno Alligators Pilsen Patriots 16:00 Základní část, 6. kolo
11.5.2024 Pilsen Patriots Prague Mustangs 14:00 Základní část, 5. kolo
11.5.2024 Pilsen Patriots Brno Sígrs 13:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1
11.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1
11.5.2024 Příbram Bobcats Black Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1