Home  /  Kluby  /  Brno Amazons

Detail klubu - Brno Amazons

logo Brno Amazons
Od roku: 2015 Areál: Ragby Bystrc brnoamazons.webnode.cz

Ženský tým Brno Amazons byl založen v červnu roku 2013. V prvním roce se tým věnoval bezkontaktní verzi fotbalu, na které se hráčky naučily základní principy a pravidla této hry. Od Zimy roku 2014 se tým plně věnuje kontaktnímu americkému fotbalu. Od roku 2015 je tým členem České asociace amerického fotbalu a účastní se oficiální ženské soutěže (Ženského poháru). V roce 2018 ovládl tým Brno Amazons již po třetí Ženskou ligu a patří mu tak zlatý hattrick. V roce 2017 byla založena žákovská kategorie nekontaktního flag fotbalu pro chlapce a divky ve věku 10-15 let. V roce 2018 žáci získali titul mistr české republiky v kategorii FLU15.

Kontakty

E-mail ŽENY: brnoamazons@gmail.com; Tel.: +420 725 406 696

https://www.brnoamazons.cz/

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2022 3. (z 5)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2021 3. (z 4)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2020
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2019 1. (z 7)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2018 1. (z 6)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2017 1. (z 6)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2016 1. (z 3)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2015 2. (z 3)
Brno Amazons Flag dospělí Flagová soutěž žen 2022 3. (z 6)
Brno Amazons Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 2. (z 3)
Brno Amazons Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 1. (z 9)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Evelína Adámková Radka Balajková Jana Baziková
Magda Bezecná Kristýna Bezoušková Andrea Blahoutová
Michaela Bochníčková Lukáš Bowyer Michaela Bučková
Radka Císařová Monika Čudová Iva Damborská
Aleš Daňhel Michal Drozd Zuzana Dupejová
Lukáš Dvořák Anna Dvořáková Daniel Flora
Andrea Florio Lucie Fojtíková Stephen Folker
Adéla Gerišerová Anna Glozigová Nina Haladyová
Dorota Havlíčková Jaromír Heneš Magdalena Heroschová
Alžběta Heroschová Anna Holthuis Nadene Humpolíková
Martina Chybová Jan Indruch Šimon Indruch
Karolína Janečková Simona Jílková Anna Juráková
Karolína Jurčová Oleksandr Khripkov Kateřina Klimešová
Lucie Knoppová Petra Koktová Bára Konvalinková
Jakub Kratochvíl Dominik Kratochvíl Veronika Králová
Michaela Krejčí Vendula Krejčířová Eva Kreysová
Šárka Krobotová Barbora Lahodová Eliška Lekešová
Oľga Leščanová Jonathan Lopez Justin Machálek
Pavla Machurová Monika Malá Kristýna Mareková
Šárka Michnová Veronika Miketová Matěj Mrskoš
Karolína Mutlová Iveta Müllerová Kristina Nešporová
Huy Long Nguyen Monika Nguyen Hofrichtrová Erik Novák
Vít Novák Petra Nováková Martina Novobilská
Markéta Oharková Jana Olehlová Adam Pařízek
Lenka Pavlica Alena Pejšková Lívia Petrásšková
Martina Piskačová Karolína Pitáková Marie Pluskalová
Milan Povolný Daniel Povolný Eva Přichystalová
Andrea Ranochová Jan Raspopčev Theresa Sofie Remiášová
David Seidl Jan Seidl Karolína Sejkorová
Aneta Severová Daniel Schmied Adéla Skaláková
Monika Skoumalová Ondřej Skoupý Luděk Skoupý
Vojtěch Sláma Alice Sovová Sylvie Staňková
Pavla Šanderová Karolína Šandorová Martina Ševčíková
Radka Škvařilová Kateřina Šlesingerová Silvie Šmardová
Eliška Šmiřáková Marie Švarcová Livgrete Tefert
Jakub Tomáš Anna Toulová Kristýna Trejbalová
Lucie Turečeková Tereza Vajčnerová Ondřej Valášek
Silvie Valeriánová Michaela Velecká Petr Vítek
Klára Vítková Jan Zahořanský Yveta Zábojníková
Alice Zábršová Hana Zetková Pavel Žák
Michaela Žofková Aleksandra Łukasiewicz
Datum Zápas Čas Část
23.10.2022 Brno Amazons Prague Black Cats 13:00 Základní část, 8. kolo
9.10.2022 Brno Amazons Jičín Hurricanes 13:00 Základní část, 6. kolo
25.9.2022 Prague Harpies Brno Amazons 12:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2022 Brno Amazons Warsaw Sirens 16:00 Základní část, 3. kolo
10.9.2022 Prague Black Cats Brno Amazons 16:00 Základní část, 2. kolo
4.9.2022 Jičín Hurricanes Brno Amazons 14:00 Základní část, 1. kolo
26.6.2022 Brno Amazons Jičín Windstorms 13:00 Zápas o 3. místo
26.6.2022 Brno Amazons Prague Black Panthers 12:00 Semifinále
12.6.2022 Jičín Windstorms Brno Amazons 13:00 Základní část, 6. kolo
12.6.2022 Brno Amazons Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 6. kolo
12.6.2022 Prague Harpies Brno Amazons 11:00 Základní část, 6. kolo
21.5.2022 Brno Amazons ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 4. kolo
21.5.2022 Brno Amazons Prague Harpies 12:00 Základní část, 4. kolo
21.5.2022 Brno Amazons Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2022 Brno Amazons ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 2. kolo
8.5.2022 Brno Amazons Jičín Windstorms 12:00 Základní část, 2. kolo
8.5.2022 Brno Amazons Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 2. kolo
1.5.2022 ISMM Ostrava Steelers Brno Amazons 13:00 Základní část, 1. kolo
1.5.2022 Brno Amazons Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 1. kolo
1.5.2022 Prague Harpies Brno Amazons 11:00 Základní část, 1. kolo