Home  /  Kluby  /  Brno Amazons

Detail klubu - Brno Amazons

logo Brno Amazons
Od roku: 2015 Areál: Ragby Bystrc brnoamazons.webnode.cz

Ženský tým Brno Amazons byl založen v červnu roku 2013. V prvním roce se tým věnoval bezkontaktní verzi fotbalu, na které se hráčky naučily základní principy a pravidla této hry. Od Zimy roku 2014 se tým plně věnuje kontaktnímu americkému fotbalu. Od roku 2015 je tým členem České asociace amerického fotbalu a účastní se oficiální ženské soutěže (Ženského poháru). V roce 2018 ovládl tým Brno Amazons již po třetí Ženskou ligu a patří mu tak zlatý hattrick. V roce 2017 byla založena žákovská kategorie nekontaktního flag fotbalu pro chlapce a divky ve věku 10-15 let. V roce 2018 žáci získali titul mistr české republiky v kategorii FLU15.

Kontakty

E-mail ŽENY: brnoamazons@gmail.com; Tel.: +420 725 406 696

https://www.brnoamazons.cz/

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2022
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2021 3. (z 4)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2020
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2019 1. (z 7)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2018 1. (z 6)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2017 1. (z 6)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2016 1. (z 3)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2015 2. (z 3)
Brno Amazons Flag dospělí Flagová soutěž žen 2022 3. (z 6)
Brno Amazons Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 2. (z 3)
Brno Amazons Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 1. (z 9)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radka Balajková Jana Baziková Magda Bezecná
Kristýna Bezoušková Andrea Blahoutová Michaela Bochníčková
Lukáš Bowyer Michaela Bučková Radka Císařová
Monika Čudová Iva Damborská Aleš Daňhel
Michal Drozd Zuzana Dupejová Lukáš Dvořák
Anna Dvořáková Daniel Flora Andrea Florio
Lucie Fojtíková Stephen Folker Adéla Gerišerová
Anna Glozigová Nina Haladyová Dorota Havlíčková
Jaromír Heneš Magdalena Heroschová Anna Holthuis
Nadene Humpolíková Šimon Indruch Jan Indruch
Karolína Janečková Simona Jílková Oleksandr Khripkov
Lucie Knoppová Petra Koktová Bára Konvalinková
Dominik Kratochvíl Jakub Kratochvíl Vendula Krejčířová
Eva Kreysová Šárka Krobotová Eliška Lekešová
Oľga Leščanová Jonathan Lopez Justin Machálek
Pavla Machurová Monika Malá Kristýna Mareková
Šárka Michnová Veronika Miketová Matěj Mrskoš
Iveta Müllerová Kristina Nešporová Huy Long Nguyen
Vít Novák Erik Novák Petra Nováková
Martina Novobilská Markéta Oharková Jana Olehlová
Adam Pařízek Lenka Pavlica Alena Pejšková
Lívia Petrásšková Karolína Pitáková Marie Pluskalová
Daniel Povolný Milan Povolný Andrea Ranochová
Jan Raspopčev Theresa Sofie Remiášová Jan Seidl
David Seidl Karolína Sejkorová Aneta Severová
Daniel Schmied Adéla Skaláková Monika Skoumalová
Ondřej Skoupý Luděk Skoupý Vojtěch Sláma
Radka Škvařilová Kateřina Šlesingerová Eliška Šmiřáková
Marie Švarcová Livgrete Tefert Jakub Tomáš
Kristýna Trejbalová Ondřej Valášek Petr Vítek
Klára Vítková Lucie Vytonská Jan Zahořanský
Yveta Zábojníková Alice Zábršová Hana Zetková
Pavel Žák Michaela Žofková Aleksandra Łukasiewicz
Datum Zápas Čas Část
23.10.2022 Brno Amazons Prague Black Cats 13:00 Základní část, 8. kolo
9.10.2022 Brno Amazons Jičín Hurricanes 13:00 Základní část, 6. kolo
25.9.2022 Prague Harpies Brno Amazons 12:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2022 Brno Amazons Warsaw Sirens 16:00 Základní část, 3. kolo
10.9.2022 Prague Black Cats Brno Amazons 16:00 Základní část, 2. kolo
4.9.2022 Jičín Hurricanes Brno Amazons 14:00 Základní část, 1. kolo
26.6.2022 Brno Amazons Jičín Windstorms 13:00 Zápas o 3. místo
26.6.2022 Brno Amazons Prague Black Panthers 12:00 Semifinále
12.6.2022 Jičín Windstorms Brno Amazons 13:00 Základní část, 6. kolo
12.6.2022 Brno Amazons Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 6. kolo
12.6.2022 Prague Harpies Brno Amazons 11:00 Základní část, 6. kolo
21.5.2022 Brno Amazons ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 4. kolo
21.5.2022 Brno Amazons Prague Harpies 12:00 Základní část, 4. kolo
21.5.2022 Brno Amazons Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2022 Brno Amazons ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 2. kolo
8.5.2022 Brno Amazons Jičín Windstorms 12:00 Základní část, 2. kolo
8.5.2022 Brno Amazons Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 2. kolo
1.5.2022 ISMM Ostrava Steelers Brno Amazons 13:00 Základní část, 1. kolo
1.5.2022 Brno Amazons Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 1. kolo
1.5.2022 Prague Harpies Brno Amazons 11:00 Základní část, 1. kolo