Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail klubu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Od roku: 1994 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz

nejstarší tým na Moravě a Slezsku, aktivně rozvíjí sportovní činnost již 31. rokem

Průběžně nabíráme zájemce do našeho týmu Mužů a juniorského programu.

Přijďte nás popořit na domácí zápasy (Brno-rugby Bystrc, ul.Jakuba Obrovského) !

 

Kontakty:

manažer: Zbyněk Zelinka, +420 603 43 84 86, zbyzel(at)alligators.cz


tým Mužů          : hlavní trenér : David Ospalý, +420 777 952 254, davidHC(at)alligators.cz

                          : trenér obrany: Jiří Řezáč, jiri.rezac(at)alligators.cz

Flag football      :  trenéři U19/U15:  Aleš Daňhel, +420 773 602 175, ales.danhel(at)alligators.cz

                                                          Jan Raspopčev, +420 602 595 852, raspopcev(at)alligators.cz



zbyzel(at)alligators.cz

www.alligators.cz



 

Historie klubu

- založen v červnu 1991 při VUT FS v Brně, člen Vysokoškolského sportovního klubu SF
- spoluzakladatel a řádný člen České asociace amerického fotbalu
- od r. 1994 byl účastník České a III. rakouské ligy v r. 1996 postoupil z III. do II. rakouské ligy,
- od r. 1997 účastník jen České ligy amerického fotbalu
- v sezóně 1999/2000 založení juniorského týmu hráčů a cheerleaders

 Nejlepší dosažené výsledky:

senioři :

- Vítěž 2. ligy amerického fotbalu - Silverbowl 2017
- 2. místo v České lize amerického fotbalu (2001, 2002)
- Mistři ČR 2002, 2003 Halové mistrovství ČR
- Vicemistři ČR 2004, 2006 Halové mistrovství ČR
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2006)
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2007)

junioři :
1. místo v Podzimním juniorském turnaji (2001)
3. místo Česká juniorská liga 2006

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2022 6. (z 20)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2021 4. (z 13)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2020
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2019 8. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2018 6. (z 27)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2017 7. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2016 12. (z 27)
Brno Alligators Muži ČLAF 2015 5. (z 24)
Brno Alligators Muži ČLAF 2014 5. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2013 4. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2012 5. (z 18)
Brno Alligators Muži ČLAF 2011 5. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2010 4. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2009 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2008 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2007 6. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2006 6. (z 10)
Brno Alligators Muži ČLAF 2005 5. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2004 4. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2003 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2002 2. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2001 2. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2000 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1999 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 1998 5. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1997 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1996 3. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1995 3. (z 5)
Brno Alligators Muži ČLAF 1994 2. (z 4)
Brno Alligators Junioři Soutěž juniorů 2019 12. (z 12)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2010 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2009 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2008 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2007 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2006 3. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2005 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2004 4. (z 4)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2003 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2002 2. (z 3)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2001 1. (z 2)
Brno Alligators Dorost Soutěž dorostu 2022
Brno Alligators Dorost Soutěž dorostu 2020
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 5. (z 12)
Brno Gators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 11. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 5. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 8. (z 20)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Gators Brno Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 9. (z 21)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 4. (z 5)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 4. (z 7)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 4. (z 10)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 5. (z 6)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 5. (z 12)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 5. (z 9)
Brno Alligators Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Brno Alligators Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Adam Babulík Filip Bakota Dominik Bartoněk
Jiří Bartoš Petr Beneš Adam Beránek
Stanislav Bican Tomáš Bončo Jaroslav Bončo
Pavel Brzobohatý Teodor Burian Tomáš Bušek
Václav César Tomáš Čížek Aleš Daňhel
Pavel David David Ditmar Jaroslav Doležal
Michal Dovrtěl Michael Dvořák Anna Dvořáková
Martin Fišer František Foral Tomáš Fortelný
Josef Franěk Jan Franěk Jiří Franěk
Richard Gregovský Aleš Grošek Tomáš Hanák
Jiří Handlar Martin Havránek Richard Hillebrand
Michal Hlaváč Tomáš Hloušek David Holešovský
Ondřej Horák Roy Horst Leoš Chytka
Šimon Indruch Jan Indruch Leoš Janďourek
Michal Jíša Lukáš Kekely Oleksandr Khripkov
David Kilian Marek Klusák Filip Kollár
Petr Kostelka Vojtěch Kozák Jan Kozel
Jakub Krupanský Jan Kubíček Alex Kulhánek
Robin Kyzlink Matěj Lepka Adam Lébr
Petr Linhart David Mach Vladimír Makara
Ondřej Mareček Pavel Markvart Jiří Markvart
Martin Maštalíř David Michálek Petr Mikloš
Matěj Mrskoš Michal Musil David Mynář
Jan Navrátil František Nentvich Jakub Nentvich
Jan Nestr Jiří Nestr Markéta Němcová
Roman Nguyen Karel Novák Antonín Novák
Vlastimil Novotný David Ospalý Lukáš Pařízek
Radovan Pařízek Denis Pokorný Tomáš Poledník
Radim Pospíšil Daniel Povolný Tomáš Procházka
Josef Procházka Matěj Prokeš David Rener
Jakub Rigó Gary Robinson Tomáš Robíšek
Jiří Řezáč David Seidl Jan Seidl
Alamgir Shalbayev Jakub Skácel John Stevenson
Noah Suszckiewicz Michal Šimara Filip Špringer
Jakub Štefánek Milan Štěpánek Livgrete Tefert
Štěpán Toláš Mikuláš Tureček Patrik Urban
Sebastian Vařílek Marek Veselý Vojtěch Vetiška
Pavel Vondráček David Vybíral Robert Wirth
Jakub Zábojník Zbyněk Zelinka Albert Zemek
Matyáš Zezůlka Jiří Žák Pavel Žák
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adamiec Anton Aheyev David Alexa
Ondřej Ambrož Dominik Antal Vincent Anton
Alejandro Arce Ahmet Atay Roman Audy
William Bartels Radek Baxant Jan Bárta
Lukáš Bělík Ondřej Blabla Jakob Blake
Pavel Boháč Lukáš Bowyer Hynek Brandl
Viliam Brožek Jan Březina Jan Bulinský
František Buriánek Jan Caha Vojtěch Camfrla
Michael Campbell David Čechák Ondřej Čipera
Patrik Diviš Martin Dlouhý David Doležal
Ondřej Doskočil Jaroslav Driemer Štěpán Dus
Adam Dvořáček Vít Dvořák William Fatka
Daniel Flora Andrea Florio David Fogl
Stephen Folker Petr Fotijev Marcus Francis
David Fridrišek Peter Fronček Martin Gabriel
Ferni Garza Jiří Gotzmann Jan Groborz
Ondrej Habánik Lukáš Haluza Jakub Harašta
Martin Havránek Ondřej Hájek Michael Heinrich
Martin Hejč Martin Herman Čestmír Hlucháň
Jakub Hnatiak Leoš Horák Jan Hudec
Ondřej Chaloupka Ion Chirca Jori Eero Jaako
Alexander Janeba Jiří Janeček Andrea Jelínková
Kristýna Jelínková Jan Jiránek Simona Jílková
Michal Jonák Filip Jordan Pavel Jordan
Tomáš Kadilák Tomáš Kalivoda Michal Karas
Kamil Kastner Jiří Khul Jakub Kilian
Jan Kolmačka Jan Konečný Erik Korčák
Marek Kostiha Štěpán Krahulec Dominik Kratochvíl
Jakub Kratochvíl Josef Krejčí Jakub Krejčík
Petr Krch Emil Křivánek Jaroslav Kříž
Pavel Kučera Kyle Lanham Daniel Lasák
Dominik Líbal Lukáš Lorenc Matej Lukáč
Daniel Macek Martin Matyáš David Mánek
František Měřínský Jan Miklica Jindřich Mikuláštík
Artuš Mlejnek Benjamin Montufar Viktor Morawitz
Alexandr Morávek Dušan Moudrý Martin Mrenica
Anděla Mrhačová Michal Mrnuštík Richard Mück
Ivo Nasadil Kristina Nešporová Aleš Netopilík
Vojtěch Nováček Tomáš Novák Vít Novák
Šimon Obetko Jonáš Odstrčílek Otto Olej
Ivan Oravec Radek Pantůček Adam Pařízek
Kevin Paška Roman Pavéska Petra Pejšková
Adam Plevák Tomáš Podrazil Filip Podubecký
Michael Stanislav Pochop František Antonín Polívka Lukáš Procházka
Jan Raspopčev Jan Rigó Tomáš Rotter
Libor Řádek Andreas Sedláček Emil Sedlák
Kryštof Sedlář Jan Simonyi Jakub Skácel
Viktória Slaná Martin Slezáček Luboš Smejkal
Marek Sovička Tomáš Světlík Pavel Šafrata
Petr Šimáček Ondřej Šimonek Jakub Škrabal
Lukáš Špunar Vlastislav Šubrt Dominik Tallmayer
Jakub Taufer Tereza Teplá Nikolay Tokarev
Jan Trejbal Islomiddin Umarov Jiří Vacek
Ondřej Valášek Adéla Valášková David Vannier
Ondřej Václavík Zdeněk Vítek Petr Vítek
Martin Vlkanova David Vondrák Tomáš Vyklický
Pavel Vykoupil Jakub Vymazal Milan Vývoda
Luke Wildung Alan Wood Matyáš Zaoral
Dalibor Závacký
Datum Zápas Čas Část
22.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 16:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 15:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 14:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
16.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
16.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
15.10.2022 Brno Alligators Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 7. kolo
15.10.2022 Brno Sígrs Brno Alligators 13:00 Základní část, 7. kolo
9.10.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
9.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
8.10.2022 Brno Alligators Pardubice Stallions 15:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2022 Příbram Bobcats Brno Alligators 14:00 Základní část, 6. kolo
1.10.2022 Příbram Bobcats Brno Alligators 13:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 5. kolo
24.9.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44
24.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 10:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44
18.9.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 13:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 12:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43
18.9.2022 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 2 11:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43
17.9.2022 Brno Alligators Příbram Bobcats 15:30 Základní část, 3. kolo
17.9.2022 Brno Sígrs Brno Alligators 14:30 Základní část, 3. kolo