Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail klubu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Od roku: 1994 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz

nejstarší tým na Moravě a Slezsku, aktivně rozvíjí sportovní činnost již 31. rokem

Průběžně nabíráme zájemce do našeho týmu Mužů a juniorského programu.

Přijďte nás popořit na domácí zápasy (Brno-rugby Bystrc, ul.Jakuba Obrovského) !

 

Kontakty:

manažer: Zbyněk Zelinka, +420 603 43 84 86, zbyzel(at)alligators.cz


tým Mužů         : trenér Jiří Řezáč, jiri.rezac(at)alligators.cz

                          

Flag football      :  trenéři U19/U15:  Aleš Daňhel, +420 773 602 175, ales.danhel(at)alligators.cz

                                                          Jan Raspopčev, +420 602 595 852, raspopcev(at)alligators.cz



zbyzel(at)alligators.cz

www.alligators.cz



 

Historie klubu

- založen v červnu 1991 při VUT FS v Brně, člen Vysokoškolského sportovního klubu SF
- spoluzakladatel a řádný člen České asociace amerického fotbalu
- od r. 1994 byl účastník České a III. rakouské ligy v r. 1996 postoupil z III. do II. rakouské ligy,
- od r. 1997 účastník jen České ligy amerického fotbalu
- v sezóně 1999/2000 založení juniorského týmu hráčů a cheerleaders

 Nejlepší dosažené výsledky:

senioři :

- Vítěž 2. ligy amerického fotbalu - Silverbowl 2017
- 2. místo v České lize amerického fotbalu (2001, 2002)
- Mistři ČR 2002, 2003 Halové mistrovství ČR
- Vicemistři ČR 2004, 2006 Halové mistrovství ČR
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2006)
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2007)

junioři :
1. místo v Podzimním juniorském turnaji (2001)
3. místo Česká juniorská liga 2006

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2024
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2023 8. (z 23)
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2022 6. (z 20)
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2021 4. (z 13)
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2020
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2019 8. (z 26)
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2018 6. (z 27)
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2017 7. (z 26)
Brno Alligators Tackle Muži Soutěž mužů 2016 12. (z 27)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2015 5. (z 24)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2014 5. (z 23)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2013 4. (z 23)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2012 5. (z 18)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2011 5. (z 11)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2010 4. (z 11)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2009 3. (z 8)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2008 3. (z 8)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2007 6. (z 9)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2006 6. (z 10)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2005 5. (z 9)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2004 4. (z 9)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2003 3. (z 8)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2002 2. (z 8)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2001 2. (z 9)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 2000 4. (z 7)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 1999 3. (z 8)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 1998 5. (z 7)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 1997 4. (z 7)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 1996 3. (z 7)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 1995 3. (z 5)
Brno Alligators Tackle Muži ČLAF 1994 2. (z 4)
Brno Bears Tackle U21 Soutěž juniorů 2023 5. (z 5)
Brno Alligators Tackle U21 Soutěž juniorů 2019 12. (z 12)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2010 4. (z 5)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2009 5. (z 6)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2008 5. (z 6)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2007 6. (z 6)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2006 3. (z 6)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2005 4. (z 5)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2004 4. (z 4)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2003 6. (z 6)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2002 2. (z 3)
Brno Alligators Tackle U21 ČJLAF 2001 1. (z 2)
Brno Alligators Tackle U18 Soutěž dorostu 2022 9. (z 9)
Brno Alligators Tackle U18 Soutěž dorostu 2020
Brno Alligators Flag Ženy Flagové mistrovství 2016 5. (z 12)
Brno Gators Flag Ženy Flagové mistrovství 2015 11. (z 12)
Brno Alligators Flag Ženy Flagové mistrovství 2015 5. (z 12)
Brno Alligators Flag Ženy Flagové mistrovství 2012 8. (z 20)
Brno Alligators Flag Ženy Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Brno Alligators Flag Ženy Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Gators Brno Flag Ženy Flagové mistrovství 2011 9. (z 21)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2024
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2023 3. (z 5)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 4. (z 5)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 4. (z 7)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 4. (z 10)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 5. (z 6)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2024
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 9. (z 17)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 7. (z 15)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 5. (z 12)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 5. (z 9)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jakub Adámek Filip Bakota Dominik Bartoněk
David Bartoník Jiří Bartoš Adam Beránek
Hynek Brandl Pavel Brzobohatý Teodor Burian
William Bynum Václav César Tomáš Čížek
Tobiáš Daňhel Aleš Daňhel Pavel David
Zdeněk Dias Jaroslav Doležal Michal Dovrtěl
Michael Dvořák Matthew Firment Martin Fišer
Tomáš Fortelný Jan Franěk Josef Franěk
Jiří Franěk Richard Gregovský Kryštof Gregr
Jan Hanáček Jiří Handlar Petr Handlar
Martin Havránek Richard Hillebrand Kamila Hlavatá
Michal Hlaváč Tomáš Hloušek David Holešovský
Ondřej Horák Roy Horst Lukáš Hudeček
Emma Höklová Jan Indruch Leoš Janďourek
Klára Janíková Jiří Jelínek Michal Jíša
Lukáš Kekely Marek Klusák Michael Kobza
Filip Kočica Richard Kočí Daniel Kočí
Filip Kollár Martin Konšel Bořek Kostlán
Stella Kostlánová Matouš Kotek Jan Kozel
Jakub Krejčí Jakub Krupanský Jan Krupanský
Adam Lasota Matěj Lepka Adam Lébr
Petr Linhart Desmond Lyde David Mach
Vladimír Makara Pavel Markvart Victor Martinec
Martin Maštalíř David Michálek Jan Miklica
Petr Mikloš Matěj Mrskoš David Mynář
Jakub Nentvich Jiří Nestr Jan Nestr
Martin Neusser Vít Němeček Roman Nguyen
Antonín Novák Karel Novák Lukáš Novotný
Vlastimil Novotný Radovan Pařízek Lukáš Pařízek
Tomáš Peterka Tomáš Poledník Pavel Popela
Karolína Popelová Radim Pospíšil Daniel Povolný
Matěj Prokeš Jan Raspopčev Karolína Raušová
Jakub Rigó Vincent Richter Tomáš Robíšek
Filip Rosík Jiří Řezáč Alamgir Shalbayev
Jakub Skácel Noah Suszckiewicz Filip Špringer
Milan Štěpánek Graham Thorpe Mikuláš Tureček
Ondřej Vašíček Marek Veselý Vojtěch Vetiška
Pavel Vondráček David Vybíral Robert Wirth
Jakub Zábojník Adam Zechmeister Zbyněk Zelinka
Albert Zemek Pavel Žák
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adamiec Anton Aheyev David Alexa
Ondřej Ambrož Dominik Antal Vincent Anton
Alejandro Arce Ahmet Atay Roman Audy
Adam Babulík William Bartels Radek Baxant
Jan Bárta Petr Beneš Lukáš Bělík
Stanislav Bican Ondřej Blabla Jakob Blake
Pavel Boháč Tomáš Bončo Jaroslav Bončo
Lukáš Bowyer Viliam Brožek Jan Březina
Jan Bulinský František Buriánek Tomáš Bušek
Jan Caha Vojtěch Camfrla Michael Campbell
David Čechák Ondřej Čipera David Ditmar
Patrik Diviš Martin Dlouhý David Doležal
Ondřej Doskočil Jaroslav Driemer Štěpán Dus
Adam Dvořáček Vít Dvořák Anna Dvořáková
William Fatka Daniel Flora Andrea Florio
David Fogl Stephen Folker František Foral
Petr Fotijev Marcus Francis David Fridrišek
Peter Fronček Martin Gabriel Ferni Garza
Mark Robert Gerken Jiří Gotzmann Jan Groborz
Aleš Grošek Ondrej Habánik Lukáš Haluza
Tomáš Hanák Jakub Harašta Martin Havránek
Ondřej Hájek Michael Heinrich Martin Hejč
Tomáš Hemmer Martin Herman Čestmír Hlucháň
Jakub Hnatiak Leoš Horák Jan Hudec
Ondřej Chaloupka Ion Chirca Leoš Chytka
Šimon Indruch Jori Eero Jaako Alexander Janeba
Jiří Janeček Kristýna Jelínková Andrea Jelínková
Jan Jiránek Simona Jílková Michal Jonák
Filip Jordan Pavel Jordan Marek Jucha
Jakub Julínek Tomáš Kadilák Tomáš Kaferna
Tomáš Kalivoda Michal Karas Kamil Kastner
Oleksandr Khripkov Jiří Khul David Kilian
Jakub Kilian Vít Klement Jan Kolmačka
Jan Konečný Erik Korčák Petr Kostelka
Marek Kostiha Vojtěch Kozák Štěpán Krahulec
Dominik Kratochvíl Jakub Kratochvíl Josef Krejčí
Jakub Krejčík Petr Krch Emil Křivánek
Jaroslav Kříž Jan Kubíček Pavel Adrian Kučera
Alex Kulhánek Robin Kyzlink Kyle Lanham
Daniel Lasák Lukáš Lexa David Lichtenberg
Dominik Líbal Lukáš Lorenc Matej Lukáč
Daniel Macek Ondřej Mareček Jiří Markvart
Martin Matyáš David Mánek František Měřínský
Jindřich Mikuláštík Artuš Mlejnek Benjamin Montufar
Viktor Morawitz Alexandr Morávek Dušan Moudrý
Martin Mrenica Anděla Mrhačová Michal Mrnuštík
Richard Mück Ivo Nasadil Jan Navrátil
František Nentvich Aleš Netopilík Markéta Němcová
Vojtěch Nováček Jan Novák Vít Novák
Tomáš Novák Erik Novák Šimon Obetko
Jonáš Odstrčílek Otto Olej Ivan Oravec
David Ospalý Radek Pantůček Adam Pařízek
Kevin Paška Roman Pavéska Daniel Pečinka
Petra Pejšková Adam Plevák Tomáš Podrazil
Filip Podubecký Michael Stanislav Pochop Denis Pokorný
František Antonín Polívka Kristina Postolková Lukáš Procházka
Tomáš Procházka Josef Procházka David Rener
Jan Rigó Gary Robinson Tomáš Rotter
Libor Řádek Andreas Sedláček Emil Sedlák
Kryštof Sedlář Jan Seidl David Seidl
Jan Simonyi Jakub Skácel Martin Skoupý
Luděk Skoupý Viktória Slaná Michael Sláma
Martin Slezáček Luboš Smejkal Marek Sovička
John Stevenson Ondřej Strapáč Tomáš Světlík
Pavel Šafrata Michal Šimara Petr Šimáček
Ondřej Šimonek Jakub Škrabal Jan Škuta
Lukáš Špunar Jakub Štefánek Vlastislav Šubrt
Petr Švanda Dominik Tallmayer Jakub Taufer
Livgrete Tefert Tereza Teplá Nikolay Tokarev
Štěpán Toláš Jan Trejbal Islomiddin Umarov
Patrik Urban Jiří Vacek Ondřej Valášek
Adéla Valášková David Vannier Sebastián Vařílek
Ondřej Václavík Zdeněk Vítek Petr Vítek
Martin Vlkanova David Vondrák Tomáš Vyklický
Pavel Vykoupil Jakub Vymazal Milan Vývoda
Luke Wildung Alan Wood Matyáš Zaoral
Dalibor Závacký Matyáš Zezůlka Jiří Žák
Datum Zápas Čas Část
23.6.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3
23.6.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3
23.6.2024 Brno Alligators Znojmo Knights 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3
16.6.2024 Brno Alligators Prague Lions 16:00 Základní část, 9. kolo
15.6.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 13:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1
15.6.2024 Přerov Mammoths Brno Alligators 12:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1
15.6.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1
8.6.2024 Brno Sígrs Brno Alligators 16:00 Základní část, 8. kolo
26.5.2024 Brno Alligators Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 5. kolo
26.5.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2
26.5.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 5. kolo
26.5.2024 Přerov Mammoths Brno Alligators 12:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2
26.5.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 12:00 Základní část, 5. kolo
26.5.2024 Znojmo Knights Brno Alligators 11:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2
25.5.2024 Příbram Bobcats Brno Alligators 15:00 Základní část, 7. kolo
18.5.2024 Brno Alligators Pilsen Patriots 16:00 Základní část, 6. kolo
18.5.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 13:00 Základní část, 4. kolo
18.5.2024 Prague Mustangs Brno Alligators 12:00 Základní část, 4. kolo
18.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Brno Alligators 11:00 Základní část, 4. kolo
5.5.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 13:00 Základní část, 4. kolo, turnaj 2