Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail klubu - Prague Black Panthers

Nejúspěšnější tým v ČR. Za nás mluví výsledky!

Tým Prague Black Panthers vznikl spojení týmů Prague Panthers a Prague Black Hawks na podzim roku 2012. Oba týmy kvalitativně odskočily od ostatních klubů působících v ČR, ale na druhé straně se jim v evropském poháru a rakouské lize nepodařilo dosáhnout výraznějších úspěchů. Spojením do jednoho velkoklubu jsme se to rozhodli zásadně změnit!

A-tým PBP nastupuje v jedné z nejlepších evropských lig - rakouské AFL, kde v loňském roce skončil na 3.místě a zároveň se umístil v TOP 11 hodnocení evropských týmu. 

B-tým PBP hraje druhou nejvyšší ligu v rámci ČAAF a funguje tak jako prostor na získávání zkušeností a dovedností pro mladé a začínající hráče.

Klub má také nejlepší a nejúspěšnější mládežnický program v ČR - PBP Academy, kde sdružuje mladé hráče v týmech U15, U18 a U21. Naše mládežnické týmy jsou v posledních letech několikanásobní mistři ve svých kategoriích.

Mimo mužské soutěže má klub i ženský tým Prague Black Cats, který se účastní nejvyšší ženské soutěže v ČAAF.

KONTAKTY:

seniorský týmmládež: jan.stiegler@pragueblackpanthers.cz

ženský tým: cats@pragueblackpanthers.cz 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Black Panthers Tackle Muži Soutěž mužů 2019 10. (z 26)
Prague Black Panthers Tackle Muži Soutěž mužů 2018 1. (z 27)
Prague Black Panthers 2 Tackle Muži Soutěž mužů 2018 14. (z 27)
Prague Black Panthers Tackle Muži Soutěž mužů 2017 1. (z 26)
Prague Black Panthers 2 Tackle Muži Soutěž mužů 2017 22. (z 26)
Prague Black Panthers Tackle Muži Soutěž mužů 2016 1. (z 27)
Prague Black Panthers Tackle Muži ČLAF 2015 1. (z 24)
Prague Black Panthers Tackle Muži ČLAF 2014 1. (z 23)
Prague Black Panthers Tackle Muži ČLAF 2013 1. (z 23)
Prague Black Hawks Tackle Muži ČLAF 2012 1. (z 18)
Prague Black Hawks Tackle Muži ČLAF 2011 1. (z 11)
Prague Black Hawks Tackle Muži ČLAF 2010 2. (z 11)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2023 2. (z 5)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2022 1. (z 5)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2021 1. (z 4)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2020
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2019 3. (z 7)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2018 2. (z 6)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2017 2. (z 6)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2016 2. (z 3)
Prague Black Cats Tackle Ženy Soutěž žen 2015 1. (z 3)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2023 2. (z 5)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2022 1. (z 6)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2021 1. (z 4)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2020
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2019 1. (z 12)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2017 2. (z 11)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2016 2. (z 10)
Prague Black Panthers Tackle U21 Soutěž juniorů 2015 3. (z 8)
Prague Black Panthers Tackle U21 Juniorský pohár 2014 1. (z 5)
Prague Black Panthers Tackle U21 Juniorský pohár 2013 2. (z 3)
Prague Black Panthers Tackle U18 Soutěž dorostu 2023 1. (z 9)
Prague Black Panthers Tackle U18 Soutěž dorostu 2022 1. (z 9)
Prague Black Panthers Tackle U18 Soutěž dorostu 2021 1. (z 7)
Prague Black Panthers Tackle U18 Soutěž dorostu 2020
Prague Black Panthers Tackle U18 Soutěž dorostu 2018 1. (z 4)
Prague Black Panthers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2024
Prague Black Panthers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2023 2. (z 6)
Prague Black Panthers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2022 1. (z 6)
Prague Black Panthers Flag Ženy Flagová soutěž žen 2021 2. (z 4)
Prague Black Panthers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 12. (z 12)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2024
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 13. (z 17)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 3. (z 15)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 4. (z 12)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 1. (z 9)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 3. (z 9)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 3. (z 8)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Kristýna Adamovičová Lukáš Andrle Ali Ata Arslanbek
Karel Augusta Lukáš Bačovský Michaela Bajerová
Daniel Balažovič Josef Balvín Marcus Bangura
Matěj Bárta Martin Bečka Samuel Bechyně
Hugo Berka Andrea Blahoutová Tereza Boučková
Ari Bravenec Monika Broulíková Nolan Carpenter
Karolína Cieslarová Čeněk Čapka Jiří Černý
Jitka Damková Jakub Filip Diviš Barbora Dlabolová
Radka Dlabolová Barbora Emmelová Maxim Fedorciv
Šárka Frátriková Pavel Frey Ilian Gergišák
Martina Gerlašinská Straková Jakub Gongol Markéta Gotschalková
Matej Roan Gregorík Denis Gumiński Jana Hančová
Dominika Hlavatá Vendula Holasová Ondřej Hronek
Barbora Hronková Kateřina Hrušková Denisa Hrušková
David Hudák Oliver Hudrment Laura Hudrmentová
Martin Chmelík Karolína Chmelíková Libor Chovanec
Jiří Chvalina Ladislav Jenšík Kristýna Ježdíková
Lukáš Jukl Jáchym Jukl Jakub Kaiser
Vojtěch Kašpar Filip Kažmír Veronika Kerekesová
Filip Tomáš Klauda Pavel Klemš Anna Klimánková
David Kolesa Šimon Koňušík Jan Kousalík
Tomáš Kovář David Krejbich Daniel Krejbich
Robin Krejbich František Kučera Albert Kulawiec
Alena Kužmová Antonín Kvapil Matyáš Leško
Dan Lindovský Matěj Liška Kateřina Macková
Tomáš Mareš Senta Martynenko Terezie Matušíková
Matěj Melichar Matteo Miceli Marek Miláček
Denis Molnár Michal Molnár Karolína Molnárová
Sebastian Nebel Alžběta Nečasová Quynh Giang Nguyenová
Erik Nikishkov Mark Novotný Nikol Oravová
Robin Pavel Michaela Pešková Josef Peťovský
Petr Poklop Sabina Pokorná Pavlína Pokorná
Pavel Poříz Štěpán Pospíšil Ema Pražáková
Veronika Prousková Matyáš Přibyl Ondřej Puchmajer
Bára Rohlenová Lukáš Růžička Samuel Jonathan Scollon
Michaela Setinská Jaroslav Simon Aneta Slavíková
Yevgenii Sokur Denisa Stiborová Eliška Stolárová
Denis Strnad Vojtěch Stýskal Nikola Nika Sujová
Jan Šimánek Alfréd Školoud Denisa Škorňová
Veronika Šrajerová Barbora Štajnerová Adriana Štefanová
Antonín Štěpán Veronika Švamberová Michaela Švarcová
Vlastimil Tománek Filip Trubač Tereza Váchová
Tereza Vitásková Petr Vítovec Jakub Wieden
Jakub Takeo Yamato Adéla Zavřelová Markéta Zárubová
Martin Žirovnický
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Eliška Adameková Nicholas Jan Adensam Doug Adkins
Adam Aksler Jana Autratová Lálová Peter Banik
Kamila Bartoňová Jan Bartoš Miroslav Bartoš
Tomáš Bartoš Petr Bártek Braňo Charles Beck
Jan Bečka Tereza Bednářová Robin Bechera
Matěj Beneš David Beneš Dagmar Benešová
Jan Beran Petr Beran Pavlína Beranová
Helena Beráková Tomáš Beránek Michal Beránek
Max Beyer Vít Bezecný Tomáš Béda
Šárka Bílíková Peter Blaško Eliška Blažejová
Jan Bláha Karolína Blechová Colin Blount
Lukáš Bohovyč Matěj Bolek Daniel Borkovec
Ladislav Bořil Patrik Bouček Lukáš Bouda
Martin Boudný Kateřina Branišová Michael Branný
Taylor Breitzman Michael Brokeš Kristýna Brožová
Antonín Brukner Lukáš Brychta Jiří Brychta
Miroslav Buldra Andrea Burrows Karla Adriana Cano Guzman
Martin Ciprian Adam Cochlár Dominik Colan
Aleš Crkva Aleš Čapek Vendula Čechová
Adéla Čejchanová Alexander Čejka Jan Čermák
Jakub Čermák Nikola Čermáková Filip Černoch
Josef Černý Darek Černý David Čonka
Marek Daník Patrik Dao Petr Datel
Martin Dědeček Alexander Dildin Phuong Thao Dinh
Jakub Dočkal Hynek Draslar Martin Drmota
Jan Drozd Novák Vojtěch Dula Adam Dulovec
Jan Dundáček Kamil Dušejovský Zdeněk Dvořák
Michael Dymák Tomáš Ďurán Michaela Ďurišková
Radek Eis Maj Erak Adam Fadhloun
Dominik Fancher Milan Farkaš Martin Feher
Tomáš Fiala Lucie Flíčková Marcus Franke
Marek Franta Charles Freeman Daniel Frejvald
Jaroslav Fridrich Matěj Frisch Barbora Fryčová
Josef Fuksa Jiří Fürbach Tomáš Gabaj
Jan Gabriel Lukáš Gallovič Ferni Garza
Jonas Gerri Dominika Geržová Barbora Goldmanová
Martina Grieslerová Jakub Görög Jan Hafner
Martin Hamza Tomáš Hanák Pavel Hanus
Ondřej Hanuš Kristýna Haspeklová Robin Hašlar
Markéta Havelková Filip Havlena Jáchym Havránek
Václav Havrda Yevhen Havrylyak Michal Hájek
Stáňa Hájková Miloš Hildebrand Ondřej Hillmich
Stanislav Hlach Tomáš Hlach Jakub Hlaváček
Jan Hlaváček Lucie Hlaváčová Natálie Hlavsová
Lukáš Hnilička Jan Hodný Martin Hofman
Patrik Gabriel Hofman Jakub Horáček Pavel Horák
Petr Horn Gabriela Horová Anna Hospergerová
Josef Houška Aleš Hovorka Aleš Hradecký
Jakub Hrdlička Jiří Hrdlička Marek Hruboň
Jakub Hrubý Pavel Hruzík Petr Hrůza
Lenka Hušnerová Patrik Chajda Jakub Chareziński
Michael Chevalier Zuzana Chloubová Štefan Chovanský
Tadeáš Chrzanowski Ondřej Chvojka Jan Jadrný
Timotej Janda Radek Janhuba Jan Janich
Jan Janovský Stanislav Jantoš František Januška
František Janýr Petr Jasný David Jáč
Martin Jelen Tomáš Jenček Kristýna Jeníková
Petr Jindra Martin Jirman Pavel Jiříček
Jakub Jílek Lukáš Jíra Eliška Johnson
Adam Just Barbora Justiánová Lumír Kabelka
Monika Kalinová Richard Kalousek Jan Kameník
Filip Kasan Nicolas Kárník Jan Kárník
Adam Marco Kárník Adam Kárník Kristýna Kinská
Jan Kinský Jakub Kinský Lenka Knedlíková
Lucie Knopová Ondrej Kodr Radek Kohout
Jiří Kohut Stanislav Kolařík Vojtěch Kolář
Lukáš Kolář Jan Kolek Tereza Koleňáková
Tomáš Kolman Viktor Kolman Martin Koloničný
Kateřina Kořínková Marek Kořístek Jan Kos
Vojtěch Kosař Petr Kott Jan Kouba
Štěpánka Koubová Martin Koubský Ivana Koudelková
Šimon Kovařík Tomáš Kratochvíl Ondřej Kraus
Vojtěch Kraus Jakub Králík Petra Krátká
Adéla Krátošková Robert Krejča Lucie Krejčová
Pavel Kriesman Adam Krivoš David Kroupa
Vladimír Krpec Jan Krs Daniel Kršák
Jan Kryll Tomáš Křížek Milan Kubát
Lukáš Kubík Milan Kučera Julie Kučerová
Karel Kučerovský Nicol Kulkusová Jindřich Kuneš
Miroslav Kupka Alexej Kurbatov Anastasiia Kurbatova
Antonín Kutálek Jakub Kvíz Zbyněk Kysilka
Miroslav Kysilka Radek Lefan Tomáš Leibl
Alena Lelková Daniel Leško Jan Leština
Daniel Levy Zuzana Lincová Daniela Lincová
Petr Linhart Jan Lipták Jesika Liptáková
Matyáš Líbal Javier Lopez-Acosta Leonardo Lovecchio
Robert Lukáč Veronika Luptáková Lenka Luščáková
David Lux David Lužík Petr Macek
Jiří Maděra Radim Mahel Michael Mach
Alexandra Machalová Remigius Machura Matouš Malec
Radovan Maléř Josef Malzer Matěj Marek
Vojtěch Marek Hynek Mareš Jonáš Marinov
Petr Marousek Ondřej Martinec Lukáš Martínek
Maxim Martynenko Jan Mašek Romana Matějíčková
Lukáš Elliot Mathers Ladislav Matouš Jiří Matoušek
František Matoušek Vojtěch Máslo Simona Medková
Petr Max Melka Linda Melničáková Adam Mesjar
Martin Meyer Jakub Michal Jiří Michalíček
Iveta Michlíčková Radek Miklovič Daniel Mikulka
Štěpán Milata Milan Mládek Matyáš Mleziva
Martin Mostecký Matěj Moša Ondřej Moudrý
Rostislav Moureček Pavel Mráz Christopher Mumba
Josef Murgaš Ondřej Musil Kateřina Musilová
Štěpán Myslík Štěpán Myška Tereza Navarová
Matyáš Neckář František Nedvěd Kristýna Nechvílová
Pavel Nejdl Jindřich Nepevný Iva Nesibová
David Nešpor Martin Netolický Bohuslava Neubauerová
Sandra Nevřelová Kyle Newhall-Caballero Nico Němec
Nhat Anh Nguyen Dinh Hung Nguyen Gheorghe Nicolau
Jiři Nikodým Tomáš Nims Martin Nocar
Karolína Nová Tomáš Novák Vojtěch Novák
Petr Novák Michal Novák Radomír Novák
David Novotný Ondřej Novotný Radek Novotný
Ondřej Novotný Jakub Novotný Ondřej Nový
Tomáš Palička Adam Pařízek David Patočka
Tereza Patočková Karolína Paul Gabriel Pavel
Jakub Juraj Pažický Rita Pálinkášová Josef Pechar
Eliška Pechátová Maryna Pelypenko Vojtěch Peruth
Jan Petrikovič Kateřina Pěničková David Pham
Vladimír Pilc Tereza Pilnajová Jan Piroutek
Petr Plaček Ondřej Plecháč Vojtěch Podhradský
Lionella Pogl Miroslav Pohůnek Giang Nguyen Poláchová
Dominika Ponikelská Monika Pospíšilová Veronika Morgan Pospíšilová Burešová
Kateřina Poulíčková Bernard Praum David Procházka
Pavel Procházka Tamara Sandra Procházková Jan Prosr
Petr Průšek Ladislav Pulec Šarlota Punčochářová
Fabian Quintana Andrej Radchuk Lukáš Radoušek
David Rais Filip Raiser David Ralphs
Naděžda Ramaldanova Matěj Rampich Lukas Rappoccio
Matěj Rastočný Jan Rauš Sergio Raygada
Michal Reinvart Petr Rezek Marek Rezler
Jan Riedel Jan Roj Štěpán Rojek
Bohuslav Rom Michal Rosíval Kamil Rusín
Magdalena Rychtová David Řepa Petr Řepík
Jan Řezanka Jeremy Saal Matěj Salavec
Filipp Samarin Tomáš Samek Oliver Petr Sarvaš
Petr Scigel Milan Sedliak Jiří Sedmihradský
Morane Sényarich Andrew Shoop Jacob Shrum
David Schneider Martin Schütz Jason Simpson
Samuel Singer Michaela Sinkulová Radka Skácelová
František Skuhra Jakub Slavík Matyáš Sládek
Jana Slezáková Varvara Slobodska Aleš Slúka
Jan Smetana Lucie Smith Štěpán Smrekovský
Adam Smrekovský Thomas Smythe Radek Sojka
Filip Soukup Jan Starý Filip Stejskal
Matěj Stejskal Karina Stepinsh Daniela Stiborová
David Stojanov Ondřej Straka Jindřich Stránský
Jiří Struhala Mehmetali Sulejmani Pavel Svátek
Vojtěch Svoboda Vít Svoboda Adam Synáček
Žaneta Synková Jan Sýkora Šárka Sýkorová
Denis Sztwiertnia Václav Šafář Iva Šafářová
Šárka Šafrová Jakub Šalda Ondřej Šanc
David Šebesta Tomáš Šedivý Jan Šesták
Jaroslav Šimek Nikola Šindelková Martin Šindler
Barbora Šindlerová Jan Široký Barbora Šípková
Diana Škvorová Jakub Šlapák Jakub Šlesingr
Tereza Šmeráková Zdeněk Šmidlík Jakub Špaček
Jan Špaček Renata Špatenková Michaela Špidlenová
Adéla Šplíchalová Tomáš Špringl Adriana Šromová
Daniel Štěpánek Michaela Štochlová Julie Štrohmajerová
Patrik Študent Erik Magnus Šturma Josef Šturma
Petr Šubík Roderik Šubovič Matěj Švarc
Radim Švec David Taliján Andrea Tasová
Ondřej Tejnský Vladimír Tenkrát Martin Terš
Jan Tesař Jan Tesař Jesse Thompson
Maria Todd Jan Toman David Tomaník
Martin Tomáš Adam Miloš Tomášek Jiří Tomeš
Dominik Trachta Ondřej Truc Jan Tschernoster
Pavel Tumpach Lukáš Turynský Patrik Tusjak
Tomáš Tvrdoň Lukáš Tyč Barbora Týřová
Filip Uher Denisa Vacková Tadeáš Valenta
Patrik Valenta Soňa Valentová David Vancl
Petr Vaníček Petra Vaníčková Eliška Vavrušová
Šimon Vágner Jiří Vácha Jiří Vácha
Tereza Váchová Matěj Večes Veronika Venclová
Jiří Vencovský Vendula Verdan Vojtěch Verner
Tereza Veselá Aleš Veselý David Viktora
Gonzalo Vilar Fondevila Matthew Vinal Ondřej Víšek
Kateřina Vítová Ondřej Vlasák Jan Vlasák
Veronika Vlčková Richard Vodolan Miroslav Vogal
Sofie Vojtková Tomáš Voldřich Marketa Volfova
Michael Vondráček Pavel Vondráček Lenka Vorlová
Jan Vrba Jiří Vrba Dan Vrbický
Ondřej Vyhnanovský Jan Wajtr James Ward
Jana Wasserbauer Magdaléna Weinertová Petr Weinhöfer
Štěpán Wenzl Matt Wetherington Andre Whyte
Jiří Wieden Jan Wisinger Anna Wrnatová
Matia Yanez Cruz William Young Yalin Yücel
Lucie Zadrobílková Tereza Zahálková Jakub Zahořík
Luke Zahradka Lukáš Zahrádka Lukáš Zaic
Filip Zavadil Jaroslav Zeman Vojtěch Zikmund
Marek Žabokrtský Michaela Žatečková Vojtěch Žák
Marcela Železná Václav Žižka
Datum Zápas Čas Část
TBA Prague Lions Prague Black Panthers TBA Zrušené zápasy
TBA Budweis Hellboys Prague Black Panthers TBA Zrušené zápasy
TBA Prague Black Panthers Budweis Hellboys TBA Zrušené zápasy
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
23.6.2024 Prague Black Panthers Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
23.6.2024 Prague Lions Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2
16.6.2024 Prague Black Panthers Brno Sígrs 14:00 Základní část, 7. kolo
16.6.2024 Trutnov Rangers Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2
16.6.2024 Prague Black Panthers Brno Amazons 13:00 Základní část, 7. kolo
16.6.2024 Prague Black Panthers Příbram Bobcats Black 12:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2
16.6.2024 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 7. kolo
16.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2
9.6.2024 Prague Black Panthers Prague Mustangs 16:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 2
9.6.2024 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 15:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 2
9.6.2024 Prague Black Panthers Prague Lions 14:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 2
19.5.2024 Prague Lions Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 2
19.5.2024 Prague Black Panthers Příbram Bobcats Black 12:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 2
19.5.2024 Příbram Bobcats Red Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 2
12.5.2024 Prague Black Panthers Brno Amazons 16:00 Základní část, 4. kolo
12.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Prague Black Panthers 15:00 Základní část, 4. kolo