Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail klubu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Od roku: 2012 Areál: Na Stoupách

Klub z Vysočiny založen v roce 2012. Domácí zápasy hrajeme v Jihlavě.

 

Kontakty:
 
 
Martin Kulha  - předseda klubu
 
724 643 608
 
 
Matěj Večes - trenér týmu mužů
 
602 578 066
 
 
Martin Kulha - trenér týmů U21 a U18
 
724 643 608
 
Jakub Jiskra - trenér flag U15
 
776 429 238
 
 
 

Web:   www.goglads.cz

 
 
Email:   info@goglads.cz
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2023
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2022 2. (z 20)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2021 1. (z 13)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2020
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2019 3. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2018 9. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2017 13. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2016 21. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2015 18. (z 24)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2014 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2013 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2022 4. (z 6)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2019 2. (z 12)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2017 5. (z 11)
Vysočina Gladiators Dorost Soutěž dorostu 2021 4. (z 7)
Vysočina Gladiators Dorost Soutěž dorostu 2020
Vysočina Gladiators Dorost Soutěž dorostu 2019 1. (z 4)
Vysočina Gladiators 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 8. (z 15)
Vysočina Gladiators 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 15. (z 15)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 12. (z 12)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 6. (z 8)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 2. (z 10)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Vysočina Gladiators Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Vysočina Gladiators Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Dominik Adam Michal Adam Lukáš Aliger
Marek Antonů Martina Antošová Matěj Bednář
Stanislav Benc Jan Beran Jiří Brychta
Tomáš Caha Martin Caha Štěpán Calta
David Calta Vojtěch Čermák Petr Čermák
Jakub Čížek Kamil Doležal Patrik Dostál
Hana Drtinová Lucie Drtinová Dominik Duba
Jan Dundáček Jan Dunovský Adam Emmer
Roman Fiala Kyryl Frechka Josef Fuksa
Petr Gerstner Veronika Habánová Miloslav Hamerník
Daniel Harčarik Stanislav Hlach Tomáš Hlach
Matěj Holoubek Samuel Holzman Šimon Honeš
Filip Hron Ondřej Hrozníček Jakub Chareziński
David Chludil Simona Chylíková Tobias Jašek
Sofie Nella Jiskrová Jindřich Karban Lukáš Kazda
Václav Kazda Dominik Klubal Radek Klusoň
Petr Kodým Vojtěch Kolář Denis Kolář
Dominik Kopic Matyáš Kopic Erik Kotek
Petr Kratochvíl Jakub Králík Michal Krátký
Matyáš Krátký Jakub Krejčí Libor Kulha
Matyáš Kuľha Kryštof Kvasnička Marek Lachman
Stanislav Lepič Jan Leština Lukáš Lexa
David Líbal Sára Lorencová Matěj Majerčák
Matouš Malec Vojtěch Mašita Josef Matějka
Jan Matuška Zuzana Michalková Ondřej Musil
Martin Netolický Jiří Netolický Marek Nuska
Rostislav Opletal Květoslav Opletal Ryan Pahos
Ondřej Paulus Ondřej Pavlas Eva Pavlasová
Ondřej Pěnkava Matouš Pittner Martin Plašil
Matěj Podhola Radek Pokorný Jan Prosr
Kristián Prosr Michal Reng Matěj Řezníček
David Suchý Zuzana Svobodová Adam Šedo
Tomáš Škoda Radim Švec Adam Trnka
Filip Turický Tadeáš Valenta Karel Vašourek
Matěj Večes Martin Velc František Vozábal
Beata Zajícová Pavel Zborník
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Karel Augusta Jan Bačkovský Adam Bartošek
David Bartošek Jan Bavlovič Roman Bednář
Ludmila Bencová Martin Beran Petr Bišof
Milada Borovicová Joseph Bradley Marcel Brož
Tomáš Brož Martin Brož Kristýna Brožová
Ondřej Brunner Štěpán Brychca Janusz Brzyśko
Veronika Břízová Lukáš Budinský Petr Caha
Jan Cimpl Prokop Coufal Josef Čamek
Dario de Oliveira Manuel Milan Dočekal Hana Dočekalová
Tomáš Doležán Jakub Dostál Lukáš Dvořák
Adam Erben Michal Fiala Jan Fialka
Kateřina Fialová Vojtěch Filip Dominika Foglová
Martin Fousek Martin Gura Jakub Halousek
Jaromír Havel Oliver Havelka Gabriel Havelka
Clark Hazlett Jakub Hejkal Dominik Hejkal
Ondřej Hodač Gerhard Hochreiter Matouš Honzl
Vojtěch Hovorka Tomáš Hovorka Jakub Hrnčíř
Jiří Hromádka David Hulínský Dominik Hurta
Dan Hurta Erik Jahnický Adéla Janáčková
Michal Janeček Lukáš Jeřábek Jan Jindra
Radek Jindra Gabriela Jindrova Michaela Jindrová
Richard Jonáš Bazargur Jugder Alžběta Jůzlová
Jan Kabát Ladislav Kaločai Václav Kopeček
Aleš Kottek Miroslav Koudela Albert Kozler
Martin Krátký David Krčál Jan Krs
David Kruntorád Martin Křikava Stanislav Kubát
Michal Kvaček Josef Lacina Reginald Langford
Daniel Leško Jiří Líška Filip Lorenc
Jakub Mallát Ondřej Mareš Patrik Matějíček
Ludvík Málek Michal Málek Roman Málek
Tomáš Málek Radek Mitáš Romana Morrisová
Dominik Muller Alexander Musil Filip Nejedlý
Petr Nevrkla Michal Novák Adam Novák
Vojtěch Novotný Lukáš Ondráček Lukáš Orel
Jose Paredes Lukáš Paul Antonín Pavlas
Pavel Pavlas Michal Pavlas David Pavlas
Václav Pavlíček Adam Pártl Matěj Pátek
Matěj Peřina Matěj Pěnkava Tomáš Plánka
Lukáš Plánka Michael Pluháček Filip Pokorný
Petr Pokorný Robert Poleščuk Václav Provazník
Joshua Purdie Jan Rauš Adam Salfický
Matthew Sawickis Rostislav Schafferhans Jan Schraml
Pavel Simandl Jakub Slanař Filip Smolík
Jakub Smutný Marek Sochocký Jan Starý
Patrik Stehlík Milan Suchna Jan Suchomel
Tomáš Svoboda Karel Sýkora Hana Sýkorová
David Števuljak Michal Štědroň Jakub Šťastný
Michaela Titzová Martin Tomečka Miroslav Tuček
František Uhlíř Jakub Valík David Vancl
Marek Venc Jan Veselý Vojtěch Veselý
Karel Vítek Stanislav Vojtěch Jakub Vostál
Zlata Vratišovská David Vrba Vít Wojnarowski
Martin Zeman Gabriela Zemanová
Datum Zápas Čas Část
29.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 1 16:00 Zápas o celkové 7. místo
29.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Ústí nad Labem Blades 15:00 Zápasy o 5.-8. místo
29.10.2022 Prague Lions Vysočina Gladiators 1 14:00 Čtvrtfinále
23.10.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 2 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59
23.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59
22.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 16:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 15:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 6. kolo
22.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 14:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
16.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
16.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
15.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
15.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 1 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
15.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53
9.10.2022 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 5. kolo
9.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
9.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 2 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49
8.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49
8.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 10:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49