seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Profil člena ČAAF - Vít Stibor
Datum | Zápas | Výsledek | V/P | Areál | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.4.2019 | Prague Lions | Příbram Bobcats | 46 : 21 | P | Kačerov | ||
14.4.2019 | Ostrava Steelers | Příbram Bobcats | 20 : 19 | P | Kačerov | ||
14.4.2019 | Příbram Bobcats | Prague Black Panthers | 6 : 66 | P | Kačerov | ||
4.5.2019 | Příbram Bobcats | Trutnov Rangers | 46 : 20 | V | Bolevec | ||
4.5.2019 | Pilsen Patriots | Příbram Bobcats | 27 : 7 | P | Bolevec | ||
4.5.2019 | Brno Alligators | Příbram Bobcats | 25 : 25 | R | Bolevec | ||
19.5.2019 | Příbram Bobcats | Prague Lions | 32 : 40 | P | Jedovnice | ||
19.5.2019 | Brno Sígrs | Příbram Bobcats | 39 : 54 | V | Jedovnice | ||
19.5.2019 | Ústí nad Labem Blades | Příbram Bobcats | 53 : 19 | P | Jedovnice | ||
2.6.2019 | Ústí nad Labem Blades | Příbram Bobcats | 87 : 33 | P | Olšinky | ||
2.6.2019 | Pilsen Patriots | Příbram Bobcats | 47 : 36 | P | Olšinky | ||
2.6.2019 | Příbram Bobcats | Prague Lions | 19 : 32 | P | Olšinky | ||
23.6.2019 | Prague Lions | Příbram Bobcats | 79 : 28 | P | Kačerov | ||
23.6.2019 | Ostrava Steelers | Příbram Bobcats | 33 : 27 | P | Kačerov | ||
23.6.2019 | Příbram Bobcats | Trutnov Rangers | 32 : 20 | V | Kačerov | ||
6.10.2019 | Ústí nad Labem Blades | Příbram Bobcats | 53 : 7 | P | Olšinky | ||
6.10.2019 | Brno Sígrs | Příbram Bobcats | 6 : 34 | V | Olšinky | ||
6.10.2019 | Příbram Bobcats | Prague Black Panthers | 13 : 66 | P | Olšinky | ||
20.10.2019 | Příbram Bobcats | Prague Lions | 24 : 46 | P | Trutnov | ||
20.10.2019 | Trutnov Rangers | Příbram Bobcats | 8 : 35 | V | Trutnov | ||
20.10.2019 | Brno Alligators | Příbram Bobcats | 35 : 14 | P | Trutnov | ||
13.9.2020 | Ústí nad Labem Blades | Příbram Bobcats 1 | 49 : 42 | P | Olšinky | ||
13.9.2020 | Trutnov Rangers | Příbram Bobcats 1 | 0 : 72 | V | Olšinky | ||
13.9.2020 | Příbram Bobcats 1 | Prague Black Panthers | 28 : 53 | P | Olšinky | ||
20.9.2020 | Brno Sígrs | Příbram Bobcats 1 | 28 : 40 | V | Brněnské Ivanovice | ||
20.9.2020 | Brno Alligators | Příbram Bobcats 1 | 32 : 36 | N | Brněnské Ivanovice | ||
20.9.2020 | Příbram Bobcats 1 | Příbram Bobcats 2 | 41 : 13 | V | Brněnské Ivanovice | ||
3.10.2020 | Příbram Bobcats 1 | Pilsen Patriots | 56 : 49 | V | Marila | ||
3.10.2020 | Příbram Bobcats 1 | Ostrava Steelers | 82 : 33 | V | Marila | ||
19.6.2021 | Příbram Bobcats 1 | Příbram Bobcats 2 | 42 : 0 | V | SK Spartak | ||
19.6.2021 | Prague Black Panthers | Příbram Bobcats 1 | 6 : 12 | V | SK Spartak | ||
19.6.2021 | Příbram Bobcats 1 | Ústí nad Labem Blades | 15 : 14 | V | SK Spartak | ||
19.6.2021 | Pilsen Patriots | Příbram Bobcats 1 | 13 : 26 | V | SK Spartak | ||
26.6.2021 | Prague Lions | Příbram Bobcats 1 | 14 : 28 | V | Ragby Sparta | ||
26.6.2021 | Příbram Bobcats 1 | Ústí nad Labem Blades | 22 : 7 | V | Ragby Sparta | ||
26.6.2021 | Příbram Bobcats 2 | Příbram Bobcats 1 | 0 : 38 | V | Ragby Sparta | ||
26.6.2021 | Příbram Bobcats 1 | Pilsen Patriots | 14 : 19 | P | Ragby Sparta | ||
19.9.2021 | Pilsen Patriots | Příbram Bobcats 1 | 13 : 13 | R | Bolevec | ||
19.9.2021 | Vysočina Gladiators | Příbram Bobcats 1 | 6 : 59 | V | Bolevec | ||
19.9.2021 | Příbram Bobcats 1 | Ústí nad Labem Blades | 38 : 21 | V | Bolevec | ||
2.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Pilsen Patriots | 41 : 6 | V | SK Spartak | ||
2.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Ostrava Steelers 1 | 13 : 47 | P | SK Spartak | ||
2.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Brno Sígrs | 13 : 28 | P | SK Spartak | ||
10.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Pilsen Patriots | 20 : 21 | P | SK Spartak | ||
10.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Příbram Bobcats 2 | 43 : 13 | V | SK Spartak | ||
10.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Prague Black Panthers | 32 : 24 | V | SK Spartak | ||
17.10.2021 | Brno Alligators | Příbram Bobcats 1 | 19 : 40 | V | Jedovnice | ||
17.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Ostrava Steelers 2 | 69 : 0 | V | Jedovnice | ||
17.10.2021 | Brno Sígrs | Příbram Bobcats 1 | 20 : 29 | V | Jedovnice | ||
24.10.2021 | Příbram Bobcats 2 | Příbram Bobcats 1 | 6 : 34 | V | SK Spartak | ||
24.10.2021 | Ostrava Steelers 1 | Příbram Bobcats 1 | 14 : 20 | V | SK Spartak | ||
24.10.2021 | Příbram Bobcats 1 | Prague Lions | 27 : 39 | P | SK Spartak | ||
31.10.2021 | Prague Lions | Příbram Bobcats 1 | 13 : 31 | V | Poruba | ||
31.10.2021 | Ostrava Steelers 1 | Příbram Bobcats 1 | 39 : 27 | P | Poruba |
Soutěž | Sezona | Divize | Tým | Pozice |
---|---|---|---|---|
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2024 | Flagová liga U15 | Příbram Bobcats Red | |
Flag U12 | Flagová soutěž mladších žáků 2024 | Flagová liga U12 | Příbram Bobcats | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | Flagová liga U15 2023 | Příbram Bobcats 1 | |
Flag U18 | Flagová soutěž dorostu 2023 | Flagová liga U18 2023 | Příbram Bobcats | |
Flag U18 | Flagová soutěž dorostu 2022 | Flagová liga U18 2022 | Příbram Bobcats | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2022 | Flagová liga U15 2022 | Příbram Bobcats 1 | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2021 | Flagová liga U15 2021 | Příbram Bobcats 1 | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2020 | Flagová liga U15 2020 | Příbram Bobcats 2 | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2020 | Flagová liga U15 2020 | Příbram Bobcats 1 | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2019 | Flagová liga U15 2019 | Příbram Bobcats |