seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Profil člena ČAAF - Sára Grůzová
Datum | Zápas | Výsledek | V/P | Areál | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.9.2023 | Brno Sígrs Orange | ISMM Ostrava Steelers 1 | 0 : 6 | P | Na Stoupách | ||
17.9.2023 | Vysočina Gladiators | Brno Sígrs Orange | 40 : 0 | P | Na Stoupách | ||
17.9.2023 | Brno Alligators | Brno Sígrs Orange | 26 : 6 | P | Na Stoupách | ||
23.9.2023 | Přerov Mammoths | Brno Sígrs Orange | 20 : 6 | P | Poruba | ||
23.9.2023 | Brno Sígrs Orange | Brno Alligators | 0 : 26 | P | Poruba | ||
23.9.2023 | ISMM Ostrava Steelers 2 | Brno Sígrs Orange | 12 : 2 | P | Poruba | ||
21.10.2023 | Brno Sígrs | Brno Sígrs Orange | 65 : 7 | P | Husovy Sady | ||
21.10.2023 | Brno Sígrs Orange | Vysočina Gladiators | 0 : 53 | P | Husovy Sady | ||
21.10.2023 | Znojmo Knights | Brno Sígrs Orange | 33 : 6 | P | Husovy Sady | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs Orange | Vysočina Gladiators | 0 : 41 | P | Za Lužánkami | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs Orange | Přerov Mammoths | 13 : 49 | P | Za Lužánkami | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs Orange | ISMM Ostrava Steelers 2 | 32 : 6 | V | Za Lužánkami | ||
13.4.2024 | Brno Sígrs | Vysočina Gladiators | 6 : 20 | P | Za Lužánkami | ||
13.4.2024 | Brno Sígrs | Brno Alligators | 6 : 0 | V | Za Lužánkami | ||
13.4.2024 | Brno Sígrs | ISMM Ostrava Steelers | 7 : 15 | P | Za Lužánkami | ||
27.4.2024 | Příbram Bobcats | Brno Sígrs | 6 : 0 | P | SK Spartak | ||
27.4.2024 | Brno Sígrs | Prague Mustangs | 6 : 32 | P | SK Spartak | ||
28.4.2024 | Znojmo Knights | Brno Sígrs | 12 : 26 | V | TJ Spartak | ||
28.4.2024 | Brno Sígrs | Vysočina Gladiators | 37 : 6 | V | TJ Spartak | ||
28.4.2024 | Přerov Mammoths | Brno Sígrs | 0 : 18 | V | TJ Spartak | ||
5.5.2024 | Prague Black Panthers | Brno Sígrs | 12 : 24 | V | TJ Spartak | ||
5.5.2024 | Brno Sígrs | Přerov Mammoths | 30 : 14 | V | TJ Spartak | ||
18.5.2024 | Brno Sígrs | Příbram Bobcats | 0 : 34 | P | Za Lužánkami | ||
26.5.2024 | Brno Sígrs | Přerov Mammoths | 29 : 13 | V | Husovy Sady | ||
26.5.2024 | Znojmo Knights | Brno Sígrs | 26 : 6 | P | Husovy Sady | ||
26.5.2024 | Brno Alligators | Brno Sígrs | 0 : 15 | V | Husovy Sady | ||
8.6.2024 | Příbram Bobcats Black | Brno Sígrs | 15 : 37 | V | Poruba | ||
8.6.2024 | Brno Sígrs | Pilsen Patriots | 43 : 0 | V | Poruba | ||
8.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Brno Sígrs | 0 : 38 | V | Poruba | ||
9.6.2024 | Brno Sígrs | Prague Mustangs | 25 : 18 | V | Ragby Sparta | ||
9.6.2024 | Prague Black Panthers | Brno Sígrs | 20 : 0 | P | Ragby Sparta | ||
9.6.2024 | Přerov Mammoths | Brno Sígrs | 27 : 31 | V | Ragby Sparta |
Soutěž | Sezona | Divize | Tým | Pozice |
---|---|---|---|---|
Flag U12 | Flagová soutěž mladších žáků 2024 | Flagová liga U12 | Brno Sígrs | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2024 | Flagová liga U15 | Brno Sígrs | |
Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | Flagová liga U15 2023 | Brno Sígrs Orange |