seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail týmu - ISMM Ostrava Steelers
Odehrané zápasy
Datum | Zápas | Výsledek | Část | Areál | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.4.2024 | Brno Alligators | ISMM Ostrava Steelers | 6 : 33 | Základní část, 1. kolo, turnaj 1 | Za Lužánkami | ||
13.4.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Vysočina Gladiators | 20 : 37 | Základní část, 1. kolo, turnaj 1 | Za Lužánkami | ||
13.4.2024 | Brno Sígrs | ISMM Ostrava Steelers | 7 : 15 | Základní část, 1. kolo, turnaj 1 | Za Lužánkami | ||
20.4.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Znojmo Knights | 7 : 49 | Základní část, 2. kolo, turnaj 1 | Poruba | ||
20.4.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Brno Alligators | 19 : 13 | Základní část, 2. kolo, turnaj 1 | Poruba | ||
20.4.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Přerov Mammoths | 19 : 25 | Základní část, 2. kolo, turnaj 1 | Poruba | ||
5.5.2024 | Brno Alligators | ISMM Ostrava Steelers | 6 : 26 | Základní část, 4. kolo, turnaj 2 | Husovy Sady | ||
5.5.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Vysočina Gladiators | 20 : 27 | Základní část, 4. kolo, turnaj 2 | Husovy Sady | ||
5.5.2024 | Znojmo Knights | ISMM Ostrava Steelers | 19 : 19 | Základní část, 4. kolo, turnaj 2 | Husovy Sady | ||
11.5.2024 | Brno Sígrs | ISMM Ostrava Steelers | 38 : 0 | Základní část, 5. kolo, turnaj 1 | SK Spartak | ||
11.5.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Pilsen Patriots | 32 : 13 | Základní část, 5. kolo, turnaj 1 | SK Spartak | ||
11.5.2024 | Příbram Bobcats Black | ISMM Ostrava Steelers | 32 : 19 | Základní část, 5. kolo, turnaj 1 | SK Spartak | ||
18.5.2024 | Přerov Mammoths | ISMM Ostrava Steelers | 16 : 32 | Základní část, 6. kolo, turnaj 1 | Za Lužánkami | ||
18.5.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Vysočina Gladiators | 19 : 22 | Základní část, 6. kolo, turnaj 1 | Za Lužánkami | ||
18.5.2024 | Brno Sígrs | ISMM Ostrava Steelers | 12 : 20 | Základní část, 6. kolo, turnaj 1 | Za Lužánkami | ||
2.6.2024 | Znojmo Knights | ISMM Ostrava Steelers | 19 : 13 | Základní část, 8. kolo, turnaj 2 | TJ Spartak | ||
2.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Vysočina Gladiators | 14 : 20 | Základní část, 8. kolo, turnaj 2 | TJ Spartak | ||
2.6.2024 | Přerov Mammoths | ISMM Ostrava Steelers | 0 : 31 | Základní část, 8. kolo, turnaj 2 | TJ Spartak | ||
8.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Pilsen Patriots | 23 : 12 | Základní část, 9. kolo, turnaj 1 | Poruba | ||
8.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Příbram Bobcats Black | 25 : 19 | Základní část, 9. kolo, turnaj 1 | Poruba | ||
8.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Brno Sígrs | 0 : 38 | Základní část, 9. kolo, turnaj 1 | Poruba | ||
23.6.2024 | Brno Sígrs | ISMM Ostrava Steelers | 34 : 6 | Základní část, 11. kolo, turnaj 3 | Řečkovice | ||
23.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Znojmo Knights | 13 : 25 | Základní část, 11. kolo, turnaj 3 | Řečkovice | ||
23.6.2024 | Brno Alligators | ISMM Ostrava Steelers | 6 : 39 | Základní část, 11. kolo, turnaj 3 | Řečkovice |
Jméno a příjmení | Pozice | Číslo dresu | Výška [cm] | Váha [kg] | Narození | |
Josef Bogocz | 2 | 145 | 45 | 2012 | ||
Mikuláš Fojtík | 1 | 130 | 30 | 2012 | ||
Matěj Fojtík | 5 | 150 | 47 | 2010 | ||
Martin Grym | 3 | 152 | 35 | 2010 | ||
Eliška Klimešová | 4 | 131 | 38 | 2009 | ||
Darina Klimešová | 6 | 150 | 50 | 2012 | ||
Adam Krajči | 7 | 183 | 70 | 2009 | ||
Vojtěch Majtán | 8 | 168 | 71 | 2010 | ||
Mrva Ondřej | 177 | 63 | 2009 | |||
Marek Výskala | 149 | 45 | 2009 |
* - hostující hráč
Jméno a příjmení | Pozice |
Michal Fojtík | Hlavní trenér |
Markéta Fojtíková Vybíhalová | Trenér |