Home  /  Zprávy  /  Croft: doufám,že se historie bude opakovat

Croft: doufám,že se historie bude opakovat

(st) 23. duben 2003, Filip Hobza
Hlavní trenér a trenér útoku Alligators - John Croft k utkání řekl: ??nehráli jsme prostě 2 regulérní půlky ? pokud bych to řekl jasně ? viděl jsem jen 1 půlku dobře odehraného fotbalu! a divil jsem se, že po 1. špatně odehrané půli jsme prohrávali jen 14:0 V druhé půli jsme se probudili,ale probuzení přišlo trošku pozdě. Útočná lajna hrála katastrofálně, v obraně to nebylo o moc lepší. ? ?Nepodařilo se nám odstranit chyby v technice skládání soupeře z minulého zápasu a opět nám to dělalo velké problémy? ..dodává trenér obrany Uwe Richter. John Croft:? Velmi jsem ocenil hru obránců Petra Švandy a Stanislava Šlesingera, kteří jediní za něco stáli ? zvláště Petr, který si myslím,že měl nejlepší zápas své kariéry. Bylo by perfektní, kdyby se nám podařilo zařídit,aby i zbytek týmu hrál jako on. Do příště musíme vyřešit náš problém s útočnou lajnou, snad potom to bude lepší ? ale je to stále otazník. Navíc nám kvůli svátkům odpadne pondělní trénink, který bude v nedělním, rovněž těžkém, zápase chybět. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že je teprve začátek sezóny a pokud bych se podíval na loňskou sezónu, rovněž jsme s Lions u nich prohráli a přesto jsme se probojovali až do finále?..doufám,že se historie bude opakovat.?