Home  /  Zprávy  /  Sharks nestačili na Black Panthers

Sharks nestačili na Black Panthers

(po) 22. duben 2019, Radim Kroulík

Za slunečného počasí se odehrál zápas prvního kola druhé ligy v Třinci. Black Panthers se poměrně rychle ujali vedení po dlouhém passu Kamila Roby na Martina Mandíka. Mandík sám získal pro pražský tým v prvním poločase postupně 27 bodů.

Sharks ztráceli převážně v útoku, kdy často marně hledali způsob, jak prostoupit obranou Panthers. Obrana žraloků silně odolávala ale pražský útok pomalu ale jistě postupoval k end zóně.

První skórování domácích se diváci dočkali až v samotném závěru první poloviny,  kdy running back Dalibor Javorek 75yardovým touchdownem připsal žralokům prvních 6 bodů. Po úspěšném kopu jeho bratra Adama byl stav o poločase 7:27.

Druhá půle už na body moc atraktivní nebyla. V polovině čtvrté čtvrtiny se na seznam skórujících hráčů zapsal zachycením krátkého passu Kolařík a po kopu Mandíka již PBP na svůj účet více bodů nepřidali.

V úplném závěru utkání ještě upravil výsledek znovu Dalibor Javorek a znovu dlouhým 50 yardovým touchdownem.

PBP předvedli, že jsou dobře připraveni se letos porvat o Silver Bowl. Sharks si můžou spravit náladu hned další neděli v Přerově.

Počet diváků: 132
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Mikuláš Zouvala (U), Martina Piskačová (HL), Monika Nguyen Hofrichtrová (LJ), Jan Klimeš (BJ)

Prague Black Panthers TD - 0:7 - Martin Mandík, 54y pass od Kamil Roba (Martin Mandík kick); 11:06
Prague Black Panthers FG - 0:10 - Martin Mandík, 24y; 6:17
Prague Black Panthers FG - 0:13 - Martin Mandík, 34y; 10:30
Třinec Sharks TD - 7:27 - Dalibor Javorek, 15y run (Adam Javorek kick); 0:00
Prague Black Panthers TD - 7:34 - Stanislav Kolařík, 9y pass od Kamil Roba (Martin Mandík kick); 4:46
Třinec Sharks TD - 13:34 - Dalibor Javorek, 50y run; 2:00