Home  /  Zprávy  /  Prague Lions - Brno Alligators

Prague Lions - Brno Alligators

(po) 8. duben 2002, Filip Hobza
V zápase, který byl reprízou loňského semifinále, proti sobě nastoupily týmy, kde obrany na obou stranách předčily soupeřův útok, o čemž svědčí nezvykle nizké skóre. Na útocích obou týmů bylo znát, že sezóna je teprve na začátku a sehranost není ještě optimální. V 1. čtvrtině se hra odehrávala převážně uprostřed hřiště s množstvím puntů po třech downech. Jako první se rozehrál brněnský tým, který svou mírnou převahu ve 2. čtvrtině zužitkoval v podobě tří bodů za fieldgoal. Do druhé poloviny nastoupil pražský tým s odhodláním smazat mírný náskok soupeře, ale celou 3. čtvrtinu narážel útok Lions na dobře hrající obranu Brna a nedostal se do větší šance na skórování. Zlom přišel v poslední čtvrtině, kdy na hráčích Brna byla již patrná únava a Lions se několik minut před koncem podařilo skórovat a stav upravit na 7:3. Těsný náskok již pražané do konce zápasu ubránili. Martin Kocián Delegát ČAAF