Home  /  Zprávy  /  Trnava si zajistila postup do semifinále, Bradley dal 4 TDs

Trnava si zajistila postup do semifinále, Bradley dal 4 TDs

(po) 1. červen 2015, Michal Rosíval

Shrnutí zápasu v pár slovech? Raymond Bradley. Konec shrnutí.
Prvním skórujícím týmem byl ten brněnský, když Tomáš Fortelný našel 25y passem v endzone svého WR Pavla Jordána. To bylo ale až do samotného závěru jediné bodové projevení útoku Alligators. Dva krátké běhy dopravil do endzone nový trnavský RB Raymond Bradley a když se týmu z Moravy po dlouhém drivu těsně před polovinou nepodařilo snížit neúspěšným field goalem, šlo se do šaten za stavu 13:7.
Rozdíl jediného touchdownu nabízel stále zajímavou podívanou, ale proti této myšlence byl hodně důrazně právě Bradley. Ten nejprve završil hattrick touchdownů 29y během a vzápětí přes více než polovinu hřiště dokončil své dílo. Americký WR Brandon Moore navíc ještě zachytil pass od Bútory a třetí čtvrtina za stavu 34:7 rozhodla celý zápas. Pět turnoverů, které Alligators povolili v podobě dvojice interceptionů a třech fumblů, bylo po zásluze potrestáno.
V závěrečné části sice Alligators korigovali vzduchem z ruky Fortelného na Mynáře, ale více už obrana Bulldogs nepovolila. Naopak útok ještě přidal běhový touchdown, o který se postaral zaskakující Adam Kuruc. Z obou stran čitelné skóre 41:14 tak oproti poločasovému stavu mluvilo jasně.

Počet diváků: 110
Rozhodčí: Jaroslav Rybář (R), Adam Dvořáček (U), Tomáš Frehar (HL), Stanley Hameder (LJ)

Brno Alligators TD - 0:7 - Pavel Jordan, 25y pass od Tomáš Fortelný (Petr Mikloš kick); 9:56
Trnava Bulldogs TD - 7:7 - Raymond Bradley, 1y run (Michal Lőrincz kick); 7:36
Trnava Bulldogs TD - 13:7 - Raymond Bradley, 3y run (kick neúspěšný); 11:56
Trnava Bulldogs TD - 20:7 - Raymond Bradley, 29y run (Michal Lőrincz kick); 8:54
Trnava Bulldogs TD - 27:7 - Raymond Bradley, 51y run (Michal Dian kick); 4:29
Trnava Bulldogs TD - 34:7 - Brandon Moore, 16y pass od Boris Bútora (Michal Dian kick); 0:39
Brno Alligators TD - 34:14 - David Mynář, 1y pass od Tomáš Fortelný (Petr Mikloš kick); 7:15
Trnava Bulldogs TD - 41:14 - Adam Kuruc, 1y run (Michal Dian kick); 3:36