Home  /  Zprávy  /  První kolo Juniorského poháru

První kolo Juniorského poháru

(ne) 14. září 2014, Michal Rosíval

Lions poprvé nastoupili k zápasu sedmičkového fotbalu a vlastně se rovnou dá i říct, že zatím nikdy sedmičkový zápas nevyhráli. V Ostravě se se Steelers celý zápas přetahovali, nakonec ale zůstal delší konec provazu v ostravských rukách po výhře 26:21. Oba týmy měli po jedné hvězdě, hostující David Růžek doběhl pro všechny tři touchdowny Lions, domácí Michal Dudek ale jeho nabídku dorovnal a navrch přihodil jeden passový touchdown.
Bucks v Praze s PBP šli do vedení a v poločase hráli v podstatě zcela vyrovnaný zápas se skóre 9:7. Druhý poločas už ovšem Black Panthers jasně dominovali a celkově vyhráli 55:14, i díky rekordním dvanácti "major" faulům Bucks. Dva return touchdowny zaznamenal Bao Duy Pham Nguyen, jeden po kickoffu, druhý po interceptionu.