Rozhodčí: Ján Polák (R), Zdeněk Žlůva (U), Petr Moravec (HL), Jan Klimeš (LJ)

Šumperk Dietos TD - 6:0 - Michal Bock, 2y run (kick neúspěšný); 4:45
Ostrava Steelers 2 TD - 6:6 - Adam Kavický, 3y run (kick neúspěšný); 9:40
Šumperk Dietos TD - 13:6 - Michal Bock, 12y run (Jaroslav Dus kick); 6:52
Ostrava Steelers 2 TD - 13:13 - Dominik Dvorský, 19y run (David Kacíř kick); 5:39
Šumperk Dietos TD - 20:13 - Michal Bock, 12y run (Jaroslav Dus kick); 0:41
Šumperk Dietos TD - 27:13 - Jaroslav Dus, 43y pass od Jan Kolařík (Jaroslav Dus kick); 11:01
Ostrava Steelers 2 TD - 27:19 - Dominik Dvorský, 25y run (kick neúspěšný); 9:45
Šumperk Dietos TD - 33:19 - Lubomír Niče, 8y pass od Jan Kolařík (kick neúspěšný); 4:57
Šumperk Dietos TD - 40:19 - Lubomír Niče, 18y pass od Jan Kolařík (Jaroslav Dus kick); 7:10

Šumperk Dietos trochu překvapivě porazil druhý tým Steelers složený takřka výhradně z loňských juniorů a letošních nováčků, v žádném případě se nepotvrdily zcela zbytečné obavy z toho, že Steelers si "dvojku" do soutěže přihlásili po povzbuzení nálady "starterů" o volných vikendech prvního týmu.
První poločas byl ještě relativně vyrovnaný, když Dietos přišli o dva touchdowny kvůli svým faulům. Dietos zápas zlomili těsně před přestávkou a těsně po ní, během dvou minut čistého času odskočili o dva touchdowny a Ostrava už ztrátu nebyla schopná dotáhnout.
Za Šumperk si pro touchdownový hatrick doběhl v prvním poločase Michal Bock, ve druhém poločase pak tři TDs hodil hrající trenér Dietos Jan Kolařík, který po zápase pochválil výkon svojí offensive line. Trenér Steelers František Blažek příčinu prohry identifikoval v chybách během druhého poločasu, kterých se dopustili jeho mladí svěřenci. Současně ale ocenil výkon domácích.