Všechny soutěže
- Tackle Muži
- Soutěž mužů 2024
- Soutěž mužů 2023
- Soutěž mužů 2022
- Soutěž mužů 2021
- Soutěž mužů 2020
- Soutěž mužů 2019
- Soutěž mužů 2018
- Soutěž mužů 2017
- Soutěž mužů 2016
- ČLAF 2015
- Tackle Ženy
- Soutěž žen 2020
- Soutěž žen 2019
- Soutěž žen 2018
- Soutěž žen 2017
- Tackle U21
- Soutěž juniorů 2017
- Soutěž juniorů 2016
- Soutěž juniorů 2015
- Tackle U18
- Soutěž dorostu 2024
- Soutěž dorostu 2023
- Soutěž dorostu 2022
- Soutěž dorostu 2021
- Soutěž dorostu 2020
- Flag Muži
- Flagové mistrovství 2012
- Flagové mistrovství 2011
- Flag Ženy
- Flag U18
- Flag U15
- Flagová soutěž žáků 2014
- Flag U12
- Mistrovství Evropy
- ME 2023, tackle muži
- ME 2021, tackle muži
- ME 2018, tackle muži
- ME 2014, tackle muži
- ME 2010, tackle muži
- ME 2005, tackle muži
Tabulka
Skupina Západ
Tým | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Poměr |
---|---|---|---|---|---|
Příbram Bobcats | 0 | 0 | 0 | 0:0 | .000 |
Vysočina Gladiators | 0 | 0 | 0 | 0:0 | .000 |
Ústí nad Labem Blades | 0 | 0 | 0 | 0:0 | .000 |
Tabulka
Skupina Východ
Tým | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Poměr |
---|---|---|---|---|---|
Nitra Knights | 0 | 0 | 0 | 0:0 | .000 |
Přerov Mammoths | 0 | 0 | 0 | 0:0 | .000 |
ISMM Ostrava Steelers | 0 | 0 | 0 | 0:0 | .000 |
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.
Program zápasů - Základní část, 1. kolo
Datum | Čas | Soupeři | Areál | ||
---|---|---|---|---|---|
1.9.2024 | 13:00 | Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators | Olšinky | ||
1.9.2024 | 14:00 | Vysočina Gladiators - Příbram Bobcats | Olšinky | ||
1.9.2024 | 15:00 | Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades | Olšinky | ||
1.9.2024 | 13:00 | Nitra Knights - Přerov Mammoths | Kynek | ||
1.9.2024 | 14:00 | Přerov Mammoths - ISMM Ostrava Steelers | Kynek | ||
1.9.2024 | 15:00 | ISMM Ostrava Steelers - Nitra Knights | Kynek |
Program zápasů - Základní část, 2. kolo
Datum | Čas | Soupeři | Areál | ||
---|---|---|---|---|---|
14.9.2024 | 13:00 | Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades | SK Spartak | ||
14.9.2024 | 14:00 | Ústí nad Labem Blades - Nitra Knights | SK Spartak | ||
14.9.2024 | 15:00 | Nitra Knights - Příbram Bobcats | SK Spartak | ||
15.9.2024 | 13:00 | Přerov Mammoths - ISMM Ostrava Steelers | TJ Spartak | ||
15.9.2024 | 14:00 | ISMM Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators | TJ Spartak | ||
15.9.2024 | 15:00 | Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths | TJ Spartak |
Program zápasů - Základní část, 3. kolo
Datum | Čas | Soupeři | Areál | ||
---|---|---|---|---|---|
28.9.2024 | 14:00 | Vysočina Gladiators - Ústí nad Labem Blades | Na Stoupách | ||
28.9.2024 | 15:00 | Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats | Na Stoupách | ||
28.9.2024 | 16:00 | Příbram Bobcats - Vysočina Gladiators | Na Stoupách | ||
29.9.2024 | 13:00 | ISMM Ostrava Steelers - Přerov Mammoths | Poruba | ||
29.9.2024 | 14:00 | Přerov Mammoths - Nitra Knights | Poruba | ||
29.9.2024 | 15:00 | Nitra Knights - ISMM Ostrava Steelers | Poruba |
Program zápasů - Základní část, 4. kolo
Datum | Čas | Soupeři | Areál | ||
---|---|---|---|---|---|
5.10.2024 | 13:00 | Nitra Knights - Přerov Mammoths | Kynek | ||
5.10.2024 | 14:00 | Přerov Mammoths - Ústí nad Labem Blades | Kynek | ||
5.10.2024 | 15:00 | Ústí nad Labem Blades - Nitra Knights | Kynek | ||
6.10.2024 | 14:00 | Vysočina Gladiators - Příbram Bobcats | Na Stoupách | ||
6.10.2024 | 15:00 | Příbram Bobcats - ISMM Ostrava Steelers | Na Stoupách | ||
6.10.2024 | 16:00 | ISMM Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators | Na Stoupách |
Program zápasů - Základní část, 5. kolo
Datum | Čas | Soupeři | Areál | ||
---|---|---|---|---|---|
19.10.2024 | 13:00 | ISMM Ostrava Steelers - Nitra Knights | Poruba | ||
19.10.2024 | 14:00 | Nitra Knights - Příbram Bobcats | Poruba | ||
19.10.2024 | 15:00 | Příbram Bobcats - ISMM Ostrava Steelers | Poruba | ||
20.10.2024 | 13:00 | Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators | Olšinky | ||
20.10.2024 | 14:00 | Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths | Olšinky | ||
20.10.2024 | 15:00 | Přerov Mammoths - Ústí nad Labem Blades | Olšinky |
Program zápasů - Základní část, 6. kolo
Datum | Čas | Soupeři | Areál | ||
---|---|---|---|---|---|
12.10.2024 | 13:00 | Příbram Bobcats - Vysočina Gladiators | SK Spartak | ||
12.10.2024 | 14:00 | Vysočina Gladiators - Ústí nad Labem Blades | SK Spartak | ||
12.10.2024 | 15:00 | Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats | SK Spartak | ||
13.10.2024 | 13:00 | Přerov Mammoths - ISMM Ostrava Steelers | TJ Spartak | ||
13.10.2024 | 14:00 | ISMM Ostrava Steelers - Nitra Knights | TJ Spartak | ||
13.10.2024 | 15:00 | Nitra Knights - Přerov Mammoths | TJ Spartak |