Home  /  Zprávy

Oficiální články / Kategorie: Informace ČAAF

Prague Lions - mistr ČJLAF ČR 2003

(so) 25. říjen 2003, Filip Hobza
Ve finále juniorské ligy porazili Prague Lions Bratislavu Monarchs naprosto hladce a nečekaně vysoko 80:0 a stali se tak mistry ČR pro rok 2003 celý článek

Finále ČJLAF

(ne) 19. říjen 2003, Filip Hobza
Ve finále České juniorské ligy amerického fotbalu se o titul juniorského mistra ČR v americkém fotbale pro rok 2003 v sobotu 25.10. od 14:00 utkají na atletickém stadionu ASK Slavia Praha, Vladivostocká ul.,Praha 10, týmy Prague Lions a Bratislava Monarchs. celý článek

Česká juniorská liga amerického fotbalu 2003 - semifinále

Bratislava Monarchs ? Dobříš Bobcats Prague Lions ? Havířov Devils celý článek

Analýza vývoje České juniorské ligy amerického fotbalu:

(po) 29. září 2003, Filip Hobza
Po odehraném 4. kole je s definitivní platností jisté, že do play-off postupují z východní konference Bratislava Monarchs a ze západní Prague Lions (samozřejmě za předpokladu, že nedojde k žádné kontumaci v jejich neprospěch, která by znamenala odečtení dvou bodů). celý článek

Liberec Highlanders -Prague Panthers B

Přátelské utkání nově vzniklého týmu Liberec Highlanders: 27.9.2003 Liberec Highlanders ? Prague Panthers B (0:8, 7:14, 7:8, 6:22) 20:52 celý článek

Brno - Havířov (Jan Raspopčev)

(st) 17. září 2003, Filip Hobza
Hlavní trenér juniorky Alligators ? Jan Raspopčev (CZ) k utkání řekl: ??Tento zápas s Havířovskými Devils byl pro nás velikou neznámou. Náš tým je kompletně nový a nikdo z hráčů nemá výraznější ligové zkušenosti. Naše plány co se týče obrany vyšly na sto procent : podařilo se nám udržet soupeře bez zisku touchdownu ve všech fázích jejich ofenzívy, dokonce se nám 3x podařilo zachytit soupeřovu přihrávku vzduchem a jednou jsme skórovali z obrany. celý článek

POZOR! ZMĚNA V ČJLAF!

(st) 3. září 2003, Filip Hobza
Tým Prague Panthers odstoupil na vlastní žádost z letošní juniorské ligy, proto došlo ke změnám v termínové listině a v systému ČJLAF!!! celý článek

Systém České juniorské ligy amerického fotbalu 2003 (ČJLAF)

(po) 25. srpen 2003, Filip Hobza
Účastníci ČJLAF budou rozděleni do dvou divizí podle teritoriální příslušnosti: WEST (západ) ? Prague Panthers, Prague Lions, Dobříš Bobcats, Pardubice Stallions a EAST (východ) ? Bratislava Monarchs, Brno Alligators, Havířov Devils. celý článek

Finále ME 2003 - Itálie - Rusko: 35:43

(po) 4. srpen 2003, Filip Hobza
Ve finálovém utkání zvítezil po čtvrtinách 13:7, 20:15, 0:14 a 2:7 výběr z Ruska celkovým skóre 35:43 celý článek

Češi vybojovali bronz

(ne) 3. srpen 2003, Filip Hobza
Český národní tým ve svém posledním vystoupení na ME skupiny C v Kodani zdolal reprezentaci Dánska 45:20 a zajistil si tak bronzové medaile. celý článek

Zbylé zápasy základní části ME 2003

(čt) 31. červenec 2003, Filip Hobza
Itálie - Nizozemí 28:0,15:12,13:0,7:9 celkem 63:21 Rusko - Dánsko 7:10,15:5,20:0,0:0 celkem 42:15 V sobotu 2.8. od 12:00 se uskuteční zápas o 3.místo Dánsko - Česko, od 16:00 finále Itálie - Rusko. celý článek

ME 2003: Česko - Itálie 14 : 28 - aktualizováno

(st) 30. červenec 2003, Filip Hobza

Další informace v rubrice NÁRODNÍ TÝM
celý článek

ME 2003: Česko - Itálie 14 : 28

V druhém zápase ME 2003 podlehl náš tým favorizovaným Italům 14:28. Skóre v jednotlivých čtvrtinách: 0:6, 7:8, 7:7, 0:7 celý článek

ME 2003: Nizozemí - Rusko 10 : 28

(út) 29. červenec 2003, Filip Hobza
V dalším zápase na ME 2003 podlehlo Nizozemí týmu z východu 10:28 když skóre v jednotlivých čtvrtinách bylo: 0:14, 2:0, 0:14, 8:0 celý článek

ME 2003: Dánsko - Česko 3 : 7

(po) 28. červenec 2003, Filip Hobza

celý článek

(ne) 27. červenec 2003, Filip Hobza
V prvním zápase ME 2003 v Dánské Kodani porazilo naše národní mužstvo tým domácích 3:7. Skóre v jednotlivých čtvrtinách: 3:0, 0:7, 0:0, 0:0M