seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Šumperk Dietos
Tým založen v roce 2006.
Účastník ČLAF B 2010 - 2.místo.
Účastník ČLAF B 2011 - 3.místo.
Účastník ČLAF B 2012 - 4.místo
Účastník ČLAF B 2013 - semifinále
Účastník ČLAF C 2014 - 4.místo v základní skupině
Účastník ČLAF divize 4 2015 - 3.místo v základní skupině
Kontakty:
Jan Kolařík, 776578101, Dietos@seznam.cz
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Sumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Šumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2023 | 23. (z 23) |
Šumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2022 | 17. (z 20) |
Šumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2021 | 10. (z 13) |
Šumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2019 | 16. (z 26) |
Šumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2018 | 17. (z 27) |
Šumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2017 | 23. (z 26) |
Šumperk Dietos | Muži | Soutěž mužů 2016 | 23. (z 27) |
Šumperk Dietos | Muži | ČLAF 2015 | 21. (z 24) |
Šumperk Dietos | Muži | ČLAF 2014 | 19. (z 23) |
Šumperk Dietos | Muži | ČLAF 2013 | 12. (z 23) |
Šumperk Dietos | Muži | ČLAF 2011 | 9. (z 11) |
Šumperk Dietos | Muži | ČLAF 2010 | 9. (z 11) |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Radomír Bureš | Jan Durchánek | Adam Fuhrmann |
Jan Kolařík | Kamil Krahula | Lukáš Křenek |
David Křepský | Pavel Kupka | David Mangl |
Jakub Matějček | Aleš Merta | Tomáš Mikeska |
Vojtěch Novák | Štěpán Petr | Jiří Polách |
Pavel Staníček | Jan Šmíd | Ondřej Trofim |
Jiří Vacek | Roman Valeš | Vítězslav Volek |
Matěj Vrážel | Jan Vrážel | Vojtěch Vychodil |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Miroslav Bartoš | Martin Bartoš | Michal Báča |
Michal Bock | Tomáš Bryx | Michal Diviš |
Jaroslav Driemer | Jan Ducháček | Jaroslav Dus |
David Dvořák | Stanley Hameder | Marek Havlíček |
Jan Hofschneider | Matěj Hrdina | Michal Indra |
Patrik Janoch | Josef Jílek | Vít Kocourek |
Milan Kolařík | Martin Kostelný | Ondřej Kousal |
Petr Krobot | David Kubica | František Kubík |
Jan Kuruc | Patrik Kvapil | Roman Langer |
Josef Latzel | Jaromír Lón | Patrik Matějček |
Lubomír Niče | Lukáš Nosek | Michal Novák |
Jan Pospíšil | Radim Potyš | Jakub Prokop |
Umur Sisli | Michal Skýpala | Jan Smékal |
Pavel Sobota | Petr Šejnoha | Tomáš Šlahorek |
Josef Štefan | Robert Šupola | Ondřej Švub |
Michal Talpa | Jan Tinka | Jakub Tinka |
Jan Uhrin | Martin Urbášek | Luděk Volek |
Jan Vomlel | Lukáš Vozihnoj | Denis Weinlich |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
8.6.2024 | Tábor Foxes | Sumperk Dietos | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
26.5.2024 | Sumperk Dietos | Nymburk Apes | 15:00 | Základní část, 5. kolo | ||
11.5.2024 | Hradec Králové Dragons | Sumperk Dietos | 13:00 | Základní část, 4. kolo | ||
27.4.2024 | Sumperk Dietos | Zlín Golems | 15:00 | Základní část, 3. kolo | ||
20.4.2024 | Trutnov Rangers | Sumperk Dietos | 14:00 | Základní část, 2. kolo | ||
6.4.2024 | Sumperk Dietos | Karlovy Vary Warriors | 15:00 | Základní část, 1. kolo | ||
17.6.2023 | Jičín Hurricanes | Šumperk Dietos | 13:00 | Základní část, 7. kolo | ||
3.6.2023 | Šumperk Dietos | Trutnov Rangers | 15:00 | Základní část, 6. kolo | ||
14.5.2023 | Zlín Golems | Šumperk Dietos | 15:00 | Základní část, 4. kolo | ||
6.5.2023 | Šumperk Dietos | Hradec Králové Dragons | 15:00 | Základní část, 3. kolo | ||
1.5.2023 | Šumperk Dietos | Tábor Foxes | 13:00 | Základní část, 1. kolo | ||
22.4.2023 | Teplice Nordians | Šumperk Dietos | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
18.6.2022 | Šumperk Dietos | Zlín Golems | 13:00 | Základní část, 6. kolo | ||
5.6.2022 | Bělá Raiders | Šumperk Dietos | 15:00 | Základní část, 5. kolo | ||
21.5.2022 | Hradec Králové Dragons | Šumperk Dietos | 13:00 | Základní část, 4. kolo | ||
7.5.2022 | Zlín Golems | Šumperk Dietos | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
1.5.2022 | Šumperk Dietos | Tábor Foxes | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
17.4.2022 | Šumperk Dietos | Jičín Hurricanes | 15:00 | Základní část, 1. kolo | ||
10.10.2021 | Trutnov Rangers | Šumperk Dietos | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
26.9.2021 | Pardubice Stallions | Šumperk Dietos | 15:00 | Základní část, 5. kolo |