seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Třinec Sharks
Třinecký klub amerického fotbalu. Člen ČAAF od roku 2016.
KONTAKTY
info@trinecsharks.cz
Předseda klubu : Manažer klubu :
Ondřej Chvojka Tomáš Klimas
+420 776 071 789 +420 605 507 517
chvojka@trinecsharks.cz klimas@trinecsharks.cz
Flag football : Ženský tým :
Pavel Ševeček Iveta Hanzelková
+420 737 578 403 +420 774 717 274
flag@trinecsharks.cz iveta.hanzelkova@seznam.cz
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2023 | 16. (z 23) |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2022 | 10. (z 20) |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2021 | 6. (z 13) |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2020 | |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2019 | 14. (z 26) |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2018 | 15. (z 27) |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2017 | 20. (z 26) |
Třinec Sharks | Tackle Muži | Soutěž mužů 2016 | 22. (z 27) |
Třinec Sharks | Tackle U18 | Soutěž dorostu 2022 | 5. (z 9) |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Miłosz Adamski | Peter Banik | Aleš Bartoš |
Robert Basel | Filip Bojda | Filip Bojko |
Michal Cibulka | Daniel Cienciala | Lukáš Cieslar |
Václav Czudek | Radek Čada | Jan Doležel |
Lukáš Dráb | Radim Drška | Filip Durlik |
Jakub Ermis | Filip Fajčák | Amos Feranec |
Matthew Firment | Alan Florek | Miroslav Gabriel |
Filip Goláň | Rafal Grabowski | David Hahn |
Jan Hanus | Walter Harazim | Matěj Harušťák |
Martin Hlavatý | Radim Hložek | Martin Horvath |
Petr Hřebačka | Ondřej Chvojka | Andrej Jankula |
Adam Javorek | Jonáš Kajnar | Daniel Kalmus |
Daniel Kamiński | Ondřej Karpecki | Tomáš Kluz |
Michal Kolář | Rostislav Koloděj | Patrik Kotas |
Grzegorz Kozub | Paweł Krusiec | Radim Kurowski |
Petr Kvasnica | Szymon Lampart | Tomáš Lepík |
Miłosz Lewandowski | David Machaczek | Karol Malik |
Filip Martinek | Martin Masarik | Dominik Maťašovský |
Mateusz Mazanka | Jakub Mitrenga | Jaroslav Mrowiec |
Šimon Mučka | Marek Nieslanik | Marek Novobílský |
Pavel Peterka | Jakub Petr | Ondřej Plíska |
Dominik Rusnok | Vojtěch Sabela | Antonín Sedlák |
Marek Sikora | Přemysl Sikora | Kryštof Slavíček |
Matěj Slíva | Pavel Ševeček | Vojtěch Škrabiš |
Šimon Škrabiš | Libor Šmek | Ondřej Štábl |
Matěj Šutovský | Martin Trefný | Jan Turoň |
Jiří Turoň | Marek Vašíček | Jaroslav Vavřač |
Roman Vilčák | Tomáš Vzorek | Lukáš Wagner |
Matěj Wasserbauer | Mariola Weiser | Adam Závodný |
Kamil Zięba | Jakub Zogata | Milan Žanda |
Lukáš Žák |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
15.6.2024 | Třinec Sharks | Pilsen Patriots | 16:00 | Základní část, 9. kolo | ||
1.6.2024 | Třinec Sharks | Prague Lions | 16:00 | Základní část, 7. kolo | ||
18.5.2024 | Příbram Bobcats | Třinec Sharks | 15:00 | Základní část, 6. kolo | ||
12.5.2024 | Třinec Sharks | Bělá Raiders | 16:00 | Základní část, 5. kolo | ||
4.5.2024 | Jičín Hurricanes | Třinec Sharks | 13:00 | Základní část, 4. kolo | ||
28.4.2024 | Prague Mustangs | Třinec Sharks | 16:00 | Základní část, 3. kolo | ||
13.4.2024 | Brno Sígrs | Třinec Sharks | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
6.4.2024 | Třinec Sharks | Brno Alligators | 15:00 | Základní část, 1. kolo | ||
18.6.2023 | Třinec Sharks | Příbram Bobcats | 14:00 | Základní část, 8. kolo | ||
11.6.2023 | Bělá Raiders | Třinec Sharks | 15:00 | Základní část, 7. kolo | ||
27.5.2023 | Třinec Sharks | Prague Mustangs | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
21.5.2023 | Prague Lions | Třinec Sharks | 16:00 | Základní část, 5. kolo | ||
7.5.2023 | Třinec Sharks | Brno Sígrs | 14:00 | Základní část, 4. kolo | ||
22.4.2023 | Pilsen Patriots | Třinec Sharks | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
15.4.2023 | Třinec Sharks | Pardubice Stallions | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
9.4.2023 | Brno Sígrs | Třinec Sharks | 14:00 | Základní část, 1. kolo | ||
22.10.2022 | Prague Lions | Třinec Sharks | 14:30 | Základní část, 8. kolo | ||
8.10.2022 | Třinec Sharks | Prague Black Panthers | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
2.10.2022 | Bratislava Monarchs | Třinec Sharks | 14:00 | Základní část, 5. kolo | ||
24.9.2022 | Třinec Sharks | Prague Lions | 15:00 | Základní část, 4. kolo |