seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Pilsen Patriots
Klub amerického fotbalu Pilsen Patriots
Oficiální email na klub: postmaster@pilsenpatriots.cz
Kontakty na jednotlivé týmy:
Senioři: Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz
Dorost: Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz
Flag U15: Michal Kopáč, mobil: 721 906 552 , email:kopamikopac@icloud.com
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2023 | 11. (z 23) |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2022 | 14. (z 20) |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2021 | 8. (z 13) |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2020 | |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2019 | 6. (z 26) |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2018 | 7. (z 27) |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2017 | 9. (z 26) |
Pilsen Patriots | Muži | Soutěž mužů 2016 | 8. (z 27) |
Pilsen Patriots | Muži | ČLAF 2015 | 9. (z 24) |
Pilsen Patriots | Muži | ČLAF 2014 | 10. (z 23) |
Pilsen Patriots | Muži | ČLAF 2013 | 9. (z 23) |
Pilsen Patriots | Muži | ČLAF 2012 | 9. (z 18) |
Pilsen Patriots | Muži | ČLAF 2010 | 6. (z 11) |
Pilsen Patriots | Muži | ČLAF 2009 | 6. (z 8) |
Pilsen Patriots | Muži | ČLAF 2008 | 4. (z 8) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2007 | 7. (z 9) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2006 | 8. (z 10) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2005 | 7. (z 9) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2004 | 6. (z 9) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2003 | 6. (z 8) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2002 | 7. (z 8) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2001 | 8. (z 9) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 2000 | 6. (z 7) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 1999 | 8. (z 8) |
Pilsen Tornadoes | Muži | ČLAF 1998 | 7. (z 7) |
Pilsen Bulldogs | Muži | ČLAF 1996 | 7. (z 7) |
Pilsen Patriots | Junioři | Soutěž juniorů 2018 | 11. (z 12) |
Pilsen Patriots | Junioři | Soutěž juniorů 2017 | 11. (z 11) |
Pilsen Patriots | Junioři | Juniorský pohár 2013 | 1. (z 3) |
Pilsen Patriots | Junioři | ČJLAF 2011 | 4. (z 4) |
Pilsen Patriots | Junioři | ČJLAF 2010 | 5. (z 5) |
Pilsen Patriots | Junioři | ČJLAF 2008 | 6. (z 6) |
Pilsen Patriots | Dorost | Soutěž dorostu 2023 | 8. (z 9) |
Pilsen Patriots | Dorost | Soutěž dorostu 2020 | |
Pilsen Patriots | Dorost | Soutěž dorostu 2016 | 2. (z 6) |
Pilsen Angels | Ženy | Soutěž žen 2017 | 4. (z 6) |
Pilsen Patriots | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2017 | |
Pilsen Patriots | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2016 | 8. (z 12) |
Pilsen Patriots | Flag U18 | Flagová soutěž juniorů 2017 | 5. (z 10) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | 10. (z 17) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2022 | 9. (z 15) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2021 | 6. (z 12) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2020 | |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2019 | 4. (z 9) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2018 | 2. (z 9) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2017 | 5. (z 8) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2016 | 2. (z 11) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2015 | 7. (z 8) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2014 | 4. (z 10) |
Pilsen Patriots | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2014 |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Christian Adorno | Timothy Allred | Jason Archdeacon |
Lukáš Aubus | Marek Babák | Michael Balák |
Miloslav Baloun | Michal Bauer | Jan Bednář |
Adam Beneš | Filip Beneš | Jakub Beran |
Martin Beránek | Metoděj Beránek | Jan Berka |
Alan Bernklau | Alan Bernklau | Tomáš Bittengl |
Karolína Blechová | Tomáš Bocek | Richard Noel Bonds |
Marcus Deon Brown | Richard Brown | Aleš Bubílek |
Miloslav Bureš | Stanislav Buslo | Lucas David Carroll |
Jan Čermák | Jiří Černoch | Tomáš Černý |
Jiří Černý | Vladimír Černý | Tomáš Červený |
Adam Červený | Kristýna Čuboňová | Christian Dajbog |
Lukáš Dočkal | Tereza Došková | Pavel Dressler |
Tomáš Drexler | Adam Dvořák | Štěpán Fau |
Martin Fau | Jonáš Fikrle | Daniel Forghieri |
Petr Francl | Václav Frank | Michaela Franková |
Petr Freiesleben | Karel Freyberg | Matyas Gotschy |
Alexander Gray | Daniel Hajšman | Victor Hammond |
Jakub Hanzlíček | Ryan Hartnett | Tomáš Hataj |
Vratislav Havlovic | Milan Hájek | Petr Hengerič |
Jan Hinterholzinger | Jiří Horáček | Otakar Horák |
Václav Horek | Dominik Houdek | Jakub Houdek |
Jiří Hrachovec | Jaroslav Hrdlička | Ladislav Hruška |
Denisa Hrušková | Lucie Hřebíková | Viktor Hörner |
Bohdan Chikhrak | Jan Impseil | Eliška Irová |
Petra Jahlová | Jan Jaroš | Martin Jelínek |
Marek Jindra | Jaroslav Johánek | Patrik Just |
Radim Kadlec | Jan Kalčík | Samuel Kalina |
Jakub Kameník | Petr Karásek | Jakub Karfiol |
Michal Káčer | Dominik Kellner | Tomáš Kempf |
Kateřina Kempfová | Karel Kepl | David Kica |
Jakub Kica | Dominik Klapuch | Tadeáš Klas |
Jakub Kloz | Lenka Knedlíková | Matěj Kníže |
Miodrag Kocić | Oliver Kohout | Vaclav Kohout |
Jan Kovařík | Martin Kriško | Jan Kronďák |
Jan Kroupa | Karel Krt | Jan Kříž |
Lukáš Kříž | Klára Kubíčková | Šimon Kučera |
Jan Kurtiš | Tomáš Kuruc | Lukáš Kušion |
Pavel Kušion | Aleš Kysela | Zachary Lewis |
Larissa Lewis | Jan Lindauer | Lukáš Lindauer |
Adam Lindmajer | Tomáš Linka | Jakub Linka |
Oldřich Liška | David Liška | Matěj Lodl |
Jan Lontschar | Klára Lontscharová | Martin Loukota |
František Lukeš | Daniel Lukeš | David Lukeš |
Jakub Madej | Nikola Makarius | Lukáš Malec |
Jakub Mallát | Radek Mallát | Radek Man |
Jonáš Marák | Jan Markytán | Petr Martínek |
Marek Mařík | Tomáš Matějka | Jan Matoušek |
Josef Miegl | Petr Miesbauer | Matyáš Mihulka |
Noemi Mlynaříková | Tomáš Mourek | Tomáš Mráz |
Vojtěch Mužík | Daniel Nam | Tomas Nejdl |
Tuan Nguyen | Marek Nikolov | Petr Nový |
Henry Ofori-Dankwah | Ryan Pahos | Alois Paisker |
Van Parker | Michal Pašek | Jaroslav Pauer |
Martin Pech | Václav Pekárek | Anton Pelech |
Melánie Peštová | Jan Petr | Duy Viet Phi |
David Piksa | Vít Písař | Filip Planeta |
Martin Poláček | Martin Polívka | Jaroslav Pollák |
Pavel Pomahač | Dan Prchal | Kateřina Prchalová |
Jan Procházka | David Procházka | Veronika Procházková |
Vladislav Přibáň | Patrik Pyšný | Jakub Rada |
Tomáš Radlinger | Ondřej Radlinger | Eliška Radová |
Tereza Radová | Jindřich Randa | Vítek Ranš |
Anthony Ratliff | Quevin Redding | Evan Richardson |
Antonín Rubáš | Jan Rubeš | Marek Růžička |
Petr Řepík | Marie Salayová | Jaroslav Sedláček |
Lukáš Sever | David Souček | Filip Soukup |
Matěj Stehlík | Krasimir Stoyanov | Vít Světlík |
Vincenc Světlík | Ondřej Sýkora | Dominik Šafanda |
Martin Šafanda | Jan Šašek | Dominik Ščerbák |
Daniel Šejbl | Barbora Šimková | Ondřej Šisl |
Ondřej Škrýba | Renata Špatenková | Martin Šrámek |
Jiří Šrom | Johana Šromová | Gabriela Šromová |
Adriana Šromová | Filip Štrunc | Nicolas Tauš |
Miroslav Tábor | Karel Táborský | Jesse Thompson |
Josef Tišer | Jan Tlustý | Vávra Tomáš |
Petr Touš | Michal Treml | Pavel Trnka |
Jakub Trojan | Petr Tuček | Filip Vachovec |
Jan Vainar | Martin Valenta | Martina Vališová |
Ivana Vančurová | Karel Vaněk | Jonáš Velc |
Tomáš Vepřek | Martin Verdan | Marek Verdan |
Patrik Verdan | Martin Verdan | Vendula Verdan |
Ondřej Verner | Tomáš Veselý | Jan Veselý |
Jan Vinklárek | Petr Vít | Martin Vojtěchovský |
Pavel Vonásek | Petr Vonásek | Jakub Vondraš |
Roman Voráček | Lukáš Voráček | Jan Voves |
Jakub Vrzal | Jan Wedochovič | Marek Wohlmuth |
Wesley Worthen | Yener Yeni | William Young |
Jakub Zeidl | Tomáš Ženíšek |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
15.6.2024 | Třinec Sharks | Pilsen Patriots | 16:00 | Základní část, 9. kolo | ||
8.6.2024 | Pilsen Patriots | Prague Lions | 14:00 | Základní část, 8. kolo | ||
26.5.2024 | Bělá Raiders | Pilsen Patriots | 16:00 | Základní část, 7. kolo | ||
18.5.2024 | Brno Alligators | Pilsen Patriots | 16:00 | Základní část, 6. kolo | ||
11.5.2024 | Pilsen Patriots | Prague Mustangs | 14:00 | Základní část, 5. kolo | ||
20.4.2024 | Pilsen Patriots | Brno Sígrs | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
13.4.2024 | Jičín Hurricanes | Pilsen Patriots | 13:00 | Základní část, 2. kolo | ||
6.4.2024 | Pilsen Patriots | Příbram Bobcats | 14:00 | Základní část, 1. kolo | ||
29.10.2023 | Pilsen Patriots | Trutnov Rangers | 13:00 | Základní část, 19. kolo, turnaj 3 | ||
29.10.2023 | Pilsen Patriots | Prague Mustangs | 12:00 | Základní část, 19. kolo, turnaj 3 | ||
29.10.2023 | Pilsen Patriots | Příbram Bobcats 2 | 11:00 | Základní část, 19. kolo, turnaj 3 | ||
22.10.2023 | Prague Mustangs | Pilsen Patriots | 13:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 3 | ||
22.10.2023 | Pilsen Patriots | Ústí nad Labem Blades | 12:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 3 | ||
22.10.2023 | Prague Black Panthers | Pilsen Patriots | 11:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 3 | ||
15.10.2023 | Pilsen Patriots | Jičín Hurricanes | 15:00 | Základní část, 7. kolo | ||
15.10.2023 | Ústí nad Labem Blades | Pilsen Patriots | 14:00 | Základní část, 7. kolo | ||
14.10.2023 | Pilsen Patriots | Trutnov Rangers | 13:00 | Základní část, 17. kolo, turnaj 1 | ||
14.10.2023 | Pilsen Patriots | Prague Black Panthers | 12:00 | Základní část, 17. kolo, turnaj 1 | ||
14.10.2023 | Pilsen Patriots | Příbram Bobcats 1 | 11:00 | Základní část, 17. kolo, turnaj 1 | ||
8.10.2023 | Příbram Bobcats 1 | Pilsen Patriots | 13:00 | Základní část, 16. kolo, turnaj 3 |