seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Tábor Foxes
Kontaktní osoby klubu:
Předseda klubu: Dominik Skopec
Místopředseda klubu: Josef Skalník
Hlavní trenér mužského týmu: Petr Tomíček
Kontaktní informace o klubu:
Sídlo klubu: Kladruby 31, 391 55 Dolní Hořice
E-mail: taborfoxes@email.cz
Webové stránky: http://taborfoxes.cz/
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Tábor Foxes | Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Tábor Foxes | Muži | Soutěž mužů 2023 | 19. (z 23) |
Tábor Foxes | Muži | Soutěž mužů 2022 | 20. (z 20) |
Tábor Foxes | Muži | Soutěž mužů 2021 | 12. (z 13) |
Tábor Foxes | Muži | Soutěž mužů 2019 | 25. (z 26) |
Tábor Foxes | Muži | Soutěž mužů 2018 | 25. (z 27) |
Tábor Foxes | Muži | Soutěž mužů 2017 | 25. (z 26) |
Tábor Foxes | Jiné soutěže | Paddock eliga 2021 |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Petr Baláž | Pavel Bechyně | Ondřej Berný |
Martin Budín | Václav Čamra | Lukáš Demuth |
Martin Děd | Michal Diviš | Vojtěch Dřevo |
Martin Feher | Lukáš Fencl | David Hauser |
Jiří Hořejší | Michal Chlaň | Zdeněk Jiráček |
Petr Koktavý | Ondřej Koller | Jiří Kopecký |
Jan Kovařčík | Martin Krause | Jakub Krejčí |
Ivan Krejčí | Zdeněk Kusbach | Jakub Levý |
Jan Mareš | Michael Mašek | Petr Mikula |
Tomáš Míka | David Musil | Radek Pěchota |
Martin Pinc | Stanislav Písek | Ján Planieta |
Štěpán Podhadský | Vojtěch Prokeš | David Pruner |
Jan Rada | Jan Rejmont | Oleksandr Reva |
Jiří Rohlík | Petr Soumar | Jakub Šebák |
Martin Šimák | Josef Škerko | Pavel Taušl |
Jan Tuháček | Jan Uksa | Daniel Uksa |
Aleš Ullrich | Patrik Urban | David Vilím |
Miroslav Vondruška | Marcel Všetýček | Pavel Weber |
Tomáš Zdeněk |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
15.6.2024 | Nymburk Apes | Tábor Foxes | 15:00 | Základní část, 7. kolo | ||
8.6.2024 | Tábor Foxes | Sumperk Dietos | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
25.5.2024 | Karlovy Vary Warriors | Tábor Foxes | 14:00 | Základní část, 5. kolo | ||
11.5.2024 | Zlín Golems | Tábor Foxes | 16:00 | Základní část, 4. kolo | ||
27.4.2024 | Tábor Foxes | Hradec Králové Dragons | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
6.4.2024 | Tábor Foxes | Trutnov Rangers | 14:00 | Základní část, 1. kolo | ||
1.7.2023 | Zlín Golems | Tábor Foxes | 14:00 | Semifinále | ||
17.6.2023 | Trutnov Rangers | Tábor Foxes | 14:00 | Základní část, 7. kolo | ||
3.6.2023 | Tábor Foxes | Zlín Golems | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
27.5.2023 | Tábor Foxes | Teplice Nordians | 14:00 | Základní část, 5. kolo | ||
20.5.2023 | Hradec Králové Dragons | Tábor Foxes | 13:00 | Základní část, 4. kolo | ||
6.5.2023 | Tábor Foxes | Jičín Hurricanes | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
1.5.2023 | Šumperk Dietos | Tábor Foxes | 13:00 | Základní část, 1. kolo | ||
18.6.2022 | Tábor Foxes | Bělá Raiders | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
4.6.2022 | Jičín Hurricanes | Tábor Foxes | 11:00 | Základní část, 5. kolo | ||
28.5.2022 | Tábor Foxes | Zlín Golems | 14:00 | Základní část, 4. kolo | ||
8.5.2022 | Bělá Raiders | Tábor Foxes | 15:00 | Základní část, 3. kolo | ||
1.5.2022 | Šumperk Dietos | Tábor Foxes | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
16.4.2022 | Tábor Foxes | Hradec Králové Dragons | 14:00 | Základní část, 1. kolo | ||
9.10.2021 | Tábor Foxes | Pilsen Patriots | 14:00 | Základní část, 6. kolo |