Home  /  Informace  /  Činovníci

Předsednictvo

Filip Hobza

Předseda ČAAF tel.: 602958449 hobza@caaf.cz

Michal Rosíval

Místopředseda ČAAF tel.: 777402537 rosival@caaf.cz

Stanislav Jantoš

Místopředseda ČAAF tel.: 777605955 st.jantos@seznam.cz

Rada

Radek Janhuba

Člen tel.: 737986202 janhuba@caaf.cz

Miroslav Vogal

Člen tel.: +420720934979 vogalm@email.cz

Bohuslav Rom

Člen tel.: 724041485 rom@caaf.cz

Zbyněk Zelinka

Člen tel.: 603438486 zbyzel@alligators.cz

Disciplinární komise

Jan Hubálek

Předseda tel.: +420605874226 janhubalek@seznam.cz

Radim Kroulík

Člen tel.: 724882976 kroulik@caaf.cz

Juraj Balog

Člen tel.: +421911534111 balog@trnavabulldogs.sk

Komise rozhodčích

Jan Klimeš

Předseda tel.: +420774347002 jan.klimesh@seznam.cz

Filip Haza

Člen tel.: +420725892904 haza.filip@hotmail.com

Richard Gazdík

Člen tel.: +420605115568 caaf-official@email.cz

Sekretář ČAAF

Michal Rosíval

Sekretář tel.: 777402537 info@caaf.cz

PR a marketing

Radim Kroulík

Manažer tel.: 724882976 kroulik@caaf.cz

Národní tým - tackle muži

Daniel Leško

Hlavní trenér tel.: 723770000 lesko@caaf.cz

Národní tým - flag muži

Bohuslav Rom

Hlavní trenér tel.: 724041485 rom@caaf.cz

Národní tým - flag ženy

Martin Šindler

Hlavní trenér tel.: +420775350182 sindy11@seznam.cz

Rozvoj flag fotbalu

Bohuslav Rom

Koordinátor tel.: 724041485 rom@caaf.cz

Trenérské školící dny

Petr Košťál

Koordinátor tel.: +420724507921 petr.kostal@upce.cz