Home  /  Kluby  /  Příbram Bobcats

Detail klubu - Příbram Bobcats

logo Příbram Bobcats
Od roku: 1996 Areál: Marila http://www.bobcats.cz

Příbramský klub amerického fotbalu. Založený v roce 1995.

Dvojnásobný vícemistr České republiky z let 2014 a 2015.

 

 

 

 

Kontakty:

František Ježek - trenér muži 

tel: +420 608 267 617

mail: info@bobcats.cz

 

Bc. Bohuslav Rom - trenér dosrostu a U15 fĺagového týmu

tel.: +420 724 041 485

mail: info@bobcats.cz

 

Filip Troch - trenér ženy a juniorský tým

tel.: +420 723 241 243

mail: info@bobcats.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2017 5. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2016 5. (z 27)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2015 2. (z 24)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2014 2. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2013 8. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2012 10. (z 18)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2011 8. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2010 5. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2009 5. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2008 6. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2007 4. (z 9)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2006 5. (z 10)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2005 6. (z 9)
Bobcats Muži ČLAF 2004 7. (z 9)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2003 8. (z 8)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2002 5. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 2001 5. (z 9)
Příbram Rams Muži ČLAF 2000 5. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1999 7. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 1997 6. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1996 6. (z 7)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2017
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2016 6. (z 10)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2012 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2011 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2009 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2008 3. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2007 5. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2006 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2005 1. (z 5)
Bobcats Junioři ČJLAF 2004 3. (z 4)
Dobříš Bobcats Junioři ČJLAF 2003 4. (z 6)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2017
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2015 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 12. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 1. (z 10)
Příbram Bobcats Women Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 10. (z 10)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 1. (z 11)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 1. (z 8)
Příbram Bobcats Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Demetrius Allen Ashley Bailey Jakub Barčík
Tomáš Bartoš Jan Bečka Josef Beničák
Matěj Beran Stanislav Bican Kateřina Branišová
Patrik Broum Tomáš Bučil Antonio Cabral
Ruben Contreras Salazar Duarte Cruz Tomáš Černohorský
Petr Černohorský Michal Čunát Petr Datel
Matěj Drmla Jan Drmla Martin Drmota
Miroslav Dvořák Sebastian Fandert Tomáš Filip
Marcus Franke Joseph Goodson František Gorej
Woodson Greer Tomáš Hájek Lukáš Hnilička
Štěpán Horbaniuc David Hrkal Fabian Hurtado
Jan Chvalník Jan Jadrný František Janýr
František Ježek Miroslav Jindrák Lukáš Jíra
Jan Kapras Vojtěch Klouček Jiří Kohut
Jakub Petr Kolařík Lukáš Kolář David Korous
Ladislav Kraus Hynek Králíček Eliška Králíčková
David Krása Vladimír Krpec Jan Kšána
Matěj Kubík Kristýna Kubová Milan Kučera
Vladimír Kudlata Robert Kühn Petr Lanc
Lukáš Landsperský Josef Legát Ron Linder
David Lukšan Craig Maynard Jakub Mráz
Josef Murgaš Adam Nedvídek Andrea Němcová
Jakub Nový Jan Palok Jan Petrikovič
Kristýna Pilátová Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek
David Poplštein David Potrebuješ Pavel Poustecký
Natanael Prokeš Lukáš Pukl Bohuslav Rom
Michaela Rom Tomáš Rom Ricardo Ruiz
Kamil Rusín Ondřej Růžička Michal Sedláček
Nikita Shevchenko Tereza Schneiderová Daniel Skřehota
Jakub Sláma Daniela Stiborová Ondřej Straka
Jiří Stříbrný Josef Ševců Stanislav Ševčík
Jana Šnejdarová Jakub Špaček Daniel Šusta
Dominik Šusta Jiří Švébiš Martin Terš
Sebastián Tesařík Marco Tiilikainen Jiří Tomeš
Filip Troch Jiří Uvarov Hana Vallová
Karel Váňa Jan Veselý Daniel Vitiš
Simona Vitišová Věra Vitoňová Ondřej Víšek
Daniel Vít Vojtěch Vítek Jan Vojtek
Tomáš Vokurka Nikola Vokurková Zdeněk Vondrouš
Lukáš Vrba Nikita Yuferov
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jakub Bareš Bedřich Bělohradský Karel Biernat
Adam Brázda David Černý Jakub Červenka
Melvin Davis David Dobiáš Scott Doherty
Lukáš Dragoun Zdeněk Dvořák Adam Ekl
Tomáš Fix Bohuslav Flachs David Folejtar
Josef Fuksa Dominic Gast Columbus Givens
Martin Hadrbolec Martin Hamza Marek Hejra
Roman Hlaváček Martin Hnízdil Ondřej Holec
Jiří Hořejší Lukáš Jech Jan Jeništa
Monika Kobulská Jakub Kortán Robert Krejča
Lukáš Krotký Daniel Krušina Miroslav Kubiš
Aleš Kuchař Zbyšek Lavička Reinhold Leicht
Jaroslav Lejsek Jakub Mallát Ondřej Marček
Radek Maršálek Michal Mašek Tomáš Máchal
Jakub Máša Zacchaeus McCaskill Timothy McGarry
Stanislav Melichar Vítězslav Miko Michal Milý
Ondřej Nol Martin Olbert Filip Patera
Petr Pelcner Miroslav Pergl David Pham
Dominik Pokorný Jakub Poslušný Vladimír Pražák
Lucie Rozšafná Josef Řihák Dušan Salát
Adam Shorný Radek Simerský Martin Steinbach
Robin Svallin Jiří Štětina Václav Toužimský
Ondřej Truc Pavel Tumpach Prokop Tydlacka
Jiří Urban Martin Valta Roman Vlasák
Daniel Vlasák Martin Vokurka Miroslav Vondruška
Aleš Votava Douglas Webster
Datum Zápas Čas Část
22.10.2017 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 14:40 Základní část, 6. kolo
22.10.2017 Příbram Bobcats Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Příbram Bobcats Prague Lions 13:40 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 12:20 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 6. kolo
14.10.2017 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 16:00 Základní část, 5. kolo
7.10.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 15:30 Základní část, 4. kolo
7.10.2017 Příbram Bobcats Prague Lions 13:00 Základní část, 4. kolo
1.10.2017 Pardubice Stallions Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Příbram Bobcats Trutnov Rangers 14:15 Základní část, 3. kolo
1.10.2017 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:40 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 13:00 Základní část, 3. kolo
1.10.2017 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 12:20 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 11:00 Základní část, 5. kolo
30.9.2017 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 4. kolo
24.9.2017 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 3. kolo
17.9.2017 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 13:40 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 12:20 Základní část, 4. kolo