Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail klubu - Prague Black Panthers

Nejúspěšnější tým v ČR. Za nás mluví výsledky!

Tým Prague Black Panthers vznikl spojení týmů Prague Panthers a Prague Black Hawks na podzim roku 2012. Oba týmy kvalitativně odskočily od ostatních klubů působících v ČR, ale na druhé straně se jim v evropském poháru a rakouské lize nepodařilo dosáhnout výraznějších úspěchů. Spojením do jednoho velkoklubu jsme se to rozhodli zásadně změnit!

Kromě České ligy, kde je pro nás prioritou obhájit titul mistra ČR, se i účastníme jedné z nejprestižnějších lig Evropy - Rakouské AFL, kde se chceme dostat dále, než do semifinále, kam jsme skončili v letech 2014 a 2015. Díky účasti v dvou soutěžích souběžně dáváme prostor si zahrát velkému počtu hráčů. Díky dlouholetým zkušeným trenérům jak z ČR, tak z USA má každý hráč šanci vyrůst.

KONTAKTY:

seniorský tým: david.krejbich@pragueblackpanthers.com

juniorský tým: vlastimil.tomanek@pragueblackpanthers.cz

ženský tým: martin.sindler@pragueblackpanthers.cz

 

 

 

 

 

 

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2018 1. (z 27)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2018 14. (z 27)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2017 1. (z 26)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2017 22. (z 26)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2016 1. (z 27)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2015 1. (z 24)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2014 1. (z 23)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2013 1. (z 23)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2012 1. (z 18)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2011 1. (z 11)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2010 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2018
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2017 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2016 2. (z 10)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2015 3. (z 8)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2014 1. (z 5)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2013 2. (z 3)
Prague Black Panthers Dorost Soutěž dorostu 2018
Prague Black Panthers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 12. (z 12)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 3. (z 8)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2018
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2017 2. (z 6)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2016 2. (z 3)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2015 1. (z 3)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Eliška Adameková Adam Antoš Karel Augusta
Jana Autratová Lálová Michaela Bajerová Kamila Bartoňová
Petr Bártek Šárka Bártů Braňo Charles Beck
Samuel Bechyně Daniel Beneš Jan Beran
Michal Beránek Andrea Blahoutová Peter Blaško
Daniel Borkovec Monika Broulíková Lukáš Brychta
Adam Cochlár Dominik Colan Sebastien Josef Crosby
Jakub Čermák Darek Černý Marek Daník
Radka Dlabolová Barbora Dlabolová Jan Dundáček
Tomáš Ďurán Martin Feher Lucie Flíčková
Tomáš Gabaj Lukáš Gallovič Martina Gerlašinská Straková
Jiří Hamal Tomáš Hanák Jana Hančová
Daniela Hanzlová Markéta Havelková Filip Havlena
Václav Havrda Miloš Hildebrand Ondřej Hillmich
Stanislav Hlach Tomáš Hlach Jonáš Hlava
Jan Hlaváček Lucie Hlaváčová Natálie Hlavsová
Patrik Hofman Martin Hofman Tereza Hošková
Aleš Hradecký Jakub Hrdlička Barbora Hronková
Marek Hruboň Jakub Hrubý Pavel Hruzík
Patrik Chajda Jakub Chareziński Štefan Chovanský
Tadeáš Chrzanowski Jiří Chvalina Jakub Janda
Jan Janich Stanislav Jantoš František Januška
Viktor Jeníček Ladislav Jenšík Jakub Jílek
Lukáš Jukl Adam Just Barbora Justiánová
Jan Kabát Richard Kalousek Jaroslava Kaňková
Sidonie Kavinková Adam Kárník Jan Kárník
Nicolas Kárník Adam Kárník Michal Knotek
Radek Kohout Stanislav Kolařík Jan Kolek
Tereza Koleňáková Viktor Kolman Tomáš Kolman
Jan Kos Jan Kouba Ivana Koudelková
Tomáš Kratochvíl Přemysl Král David Krejbich
Daniel Krejbich Jan Krs Daniel Kršák
Jana Křivánková Tomáš Křížek Lukáš Kubík
Karel Kučerovský Antonín Kutálek Ondřej Kyloušek
Miroslav Kysilka Zbyněk Kysilka Daniel Leško
Zuzana Lincová Dan Lindovský Lukáš Lovász
Leonardo Lovecchio Robert Lukáč Kateřina Macková
Jiří Maděra Alexandra Machalová Josef Malzer
Martin Mandík Vojtěch Marek Senta Martynenko
Romana Matějíčková Peter Matlovič Simona Medková
Linda Melničáková Ondřej Mička Tomáš Mičúnek
Marek Miláček Matyáš Mleziva Denis Molnár
Karolína Molnárová Ondřej Moudrý Rostislav Moureček
Pavel Mráz Ondřej Musil Štěpán Myslík
Kristýna Nechvílová Jindřich Nepevný Iva Nesibová
Quynh Giang Nguyenová Thi Huong Giang Nguyenová Martin Nocar
Tomáš Novák Michal Novák Vojtěch Novák
Jan Novák Petr Novák Radomír Novák
Ondřej Novotný Tomáš Palička Gabriel Pavel
Tomáš Pátek Maryna Pelypenko Vladimír Pilc
Jan Piroutek David Pivoňka Petr Plaček
Daniel Plánka Pavel Poříz Štěpán Pospíšil
David Potrebuješ Kateřina Poulíčková Ladislav Pulec
Fabian Quintana David Rais Matěj Rampich
Lukas Rappoccio Jan Rauš Matěj Reinvart
Marek Rezler Jan Riedel Jan Roj
Markéta Rozmanová Magdalena Rychtová David Řepa
Jan Řezanka Tomáš Samek Petr Scigel
Michaela Setinská Morane Sényarich Samuel Singer
Michaela Sinkulová Jakub Slavík Aleš Slúka
Štěpán Smrekovský Ondřej Smutný Radek Sojka
Jan Starý Matěj Stejskal Jiří Struhala
Pavel Svátek Tomáš Svoboda Ondřej Syblík
Žaneta Synková Šárka Sýkorová Denis Sztwiertnia
Václav Šafář Jakub Šalda Daniel Šejbl
Jan Šimánek Nikola Šindelková Martin Šindler
Barbora Šindlerová Jan Široký Denisa Škorňová
Diana Škvorová Jakub Šlapák Adriana Štefanová
Daniel Štěpánek Jan Štiegler Patrik Študent
Matěj Švarc Jakub Švidek David Taliján
Ondřej Tejnský Martin Terš Jan Tesař
Shane Tierney Maria Todd Vlastimil Tománek
Adam Miloš Tomášek Lukáš Turynský Patrik Tusjak
Filip Uher Šimon Vágner Jiří Vácha
Jiří Vácha Tereza Váchová Tereza Váchová
Matěj Večes Tereza Veselá David Viktora
Matthew Vinal Kateřina Vítová Petr Vítovec
Michael Vondráček Jan Vrba Ondřej Vyhnanovský
Jan Wajtr Štěpán Wenzl Jiří Wieden
Jan Wisinger Jakub Woleský Jakub Takeo Yamato
William Young Tereza Zahálková Lukáš Zaic
Adéla Zavřelová Marek Žabokrtský Vojtěch Žák
Martin Žirovnický
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Doug Adkins Peter Banik Miroslav Bartoš
Tomáš Bartoš Jan Bartoš Jan Bečka
Tereza Bednářová Matěj Beneš Dagmar Benešová
Petr Beran Pavlína Beranová Helena Beráková
Tomáš Beránek Tomáš Béda Jan Bláha
Colin Blount Matěj Bolek Patrik Bouček
Martin Boudný Michael Branný Taylor Breitzman
Michael Brokeš Antonín Brukner Jiří Brychta
Martin Ciprian Aleš Crkva Alexander Čejka
Nikola Čermáková Filip Černoch Josef Černý
David Čonka Patrik Dao Petr Datel
Martin Dědeček Alexander Dildin Phuong Thao Dinh
Martin Drmota Vojtěch Dula Adam Dulovec
Kamil Dušejovský Zdeněk Dvořák Michael Dymák
Radek Eis Adam Fadhloun Milan Farkaš
Tomáš Fiala Marcus Franke Marek Franta
Charles Freeman Daniel Frejvald Jaroslav Fridrich
Matěj Frisch Josef Fuksa Jiří Fürbach
Jan Gabriel Ferni Garza Barbora Goldmanová
Martina Grieslerová Jakub Görög Martin Hamza
Ondřej Hanuš Kristýna Haspeklová Yevhen Havrylyak
Michal Hájek Jakub Hlaváček Lukáš Hnilička
Jan Hodný Jakub Horáček Pavel Horák
Petr Horn Gabriela Horová Josef Houška
Aleš Hovorka Jiří Hrdlička Lenka Hušnerová
Zuzana Chloubová Ondřej Chvojka Jan Jadrný
Timotej Janda Radek Janhuba Jan Janovský
František Janýr Petr Jasný David Jáč
Martin Jelen Petr Jindra Martin Jirman
Pavel Jiříček Lukáš Jíra Lumír Kabelka
Jan Kameník Filip Kasan Jakub Kinský
Jan Kinský Lenka Knedlíková Lucie Knopová
Ondrej Kodr Jiří Kohut Lukáš Kolář
Martin Koloničný Vojtěch Kosař Petr Kott
Štěpánka Koubová Martin Koubský Šimon Kovařík
Ondřej Kraus Vojtěch Kraus Petra Krátká
Robert Krejča Lucie Krejčová Pavel Kriesman
David Kroupa Vladimír Krpec Jan Kryll
Milan Kučera Nicol Kulkusová Miroslav Kupka
Aliaksei Kurbatau Jakub Kvíz Alena Lelková
Petr Linhart Jan Lipták Javier Lopez-Acosta
Veronika Luptáková David Lux David Lužík
Michael Mach Radovan Maléř Matěj Marek
Hynek Mareš Petr Marousek Lukáš Martínek
Jan Mašek Petr Max Melka Adam Mesjar
Martin Meyer Jiří Michalíček Iveta Michlíčková
Radek Miklovič Daniel Mikulka Leoš Mikulka
Štěpán Milata Martin Mostecký Matěj Moša
Christopher Mumba Josef Murgaš Kateřina Musilová
Tereza Navarová František Nedvěd David Nešpor
Bohuslava Neubauerová Sandra Nevřelová Kyle Newhall-Caballero
Nico Němec Dinh Hung Nguyen Nhat Anh Nguyen
Gheorghe Nicolau Jiři Nikodým Tomáš Nims
Karolína Nová David Novotný Radek Novotný
Rita Pálinkášová Eliška Pechátová Jan Petrikovič
David Pham Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek
Monika Pospíšilová Bernard Praum David Procházka
Pavel Procházka Petr Průšek Vendula Radová
Filip Raiser David Ralphs Naděžda Ramaldanova
Sergio Raygada Michal Reinvart Petr Rezek
Štěpán Rojek Bohuslav Rom Michal Rosíval
Kamil Rusín Petr Řepík Jeremy Saal
Matěj Salavec Filipp Samarin Milan Sedliak
Jiří Sedmihradský Andrew Shoop Jacob Shrum
David Schneider Martin Schütz Jason Simpson
Radka Skácelová František Skuhra Matyáš Sládek
Jan Smetana Adam Smrekovský Thomas Smythe
Filip Soukup David Stojanov Ondřej Straka
Mehmetali Sulejmani Vojtěch Svoboda Vít Svoboda
Adam Synáček Jan Sýkora Šárka Šafrová
Ondřej Šanc David Šebesta Tomáš Šedivý
Jan Šesták Jaroslav Šimek Jakub Šlesingr
Tereza Šmeráková Zdeněk Šmidlík Jan Špaček
Jakub Špaček Renata Špatenková Tomáš Špringl
Adriana Šromová Julie Štrohmajerová Petr Šubík
Radim Švec Andrea Tasová Vladimír Tenkrát
Jan Tesař Jesse Thompson Jan Toman
David Tomaník Martin Tomáš Jiří Tomeš
Ondřej Truc Jan Tschernoster Pavel Tumpach
Tomáš Tvrdoň Barbora Týřová Denisa Vacková
Patrik Valenta David Vancl Petra Vaníčková
Eliška Vavrušová Veronika Venclová Jiří Vencovský
Aleš Veselý Ondřej Víšek Ondřej Vlasák
Jan Vlasák Veronika Vlčková Richard Vodolan
Miroslav Vogal Tomáš Voldřich Marketa Volfova
Pavel Vondráček Lenka Vorlová Jiří Vrba
James Ward Magdaléna Weinertová Petr Weinhöfer
Matt Wetherington Andre Whyte Yalin Yücel
Lucie Zadrobílková Luke Zahradka Lukáš Zahrádka
Filip Zavadil Jaroslav Zeman Vojtěch Zikmund
Marcela Železná
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Příbram Bobcats Prague Black Panthers 15:40 Základní část, podzim
21.10.2018 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 14:20 Základní část, podzim
21.10.2018 Prague Lions Prague Black Panthers 13:00 Základní část, podzim
20.10.2018 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 14:00 Základní část
14.10.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 15:00 Základní část
13.10.2018 Prague Lions Prague Black Panthers 14:40 Základní část, podzim
13.10.2018 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 13:20 Základní část, podzim
13.10.2018 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 12:00 Základní část, podzim
7.10.2018 Prague Black Cats Prague Harpies 16:00 Základní část
7.10.2018 Prague Black Panthers Prague Lions 12:00 Základní část
6.10.2018 Prague Black Panthers Brno Sígrs 14:00 Základní část
23.9.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 11:00 Základní část
22.9.2018 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 14:00 Základní část
16.9.2018 Prague Black Cats Brno Amazons 16:00 Základní část
16.9.2018 Prague Black Panthers Brno Sígrs 12:00 Základní část
15.9.2018 Vysočina Gladiators Prague Black Panthers 17:00 Základní část
15.9.2018 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 14:40 Základní část, podzim
15.9.2018 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:20 Základní část, podzim
15.9.2018 Prague Black Panthers Brno Amazons 12:00 Základní část, podzim
9.9.2018 Prague Lions Prague Black Panthers 12:00 Základní část