Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail klubu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Od roku: 2011 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/

Jsme 1.klub amerického fotbalu v Ústeckém kraji. Naším cílem je účastnit se soutěží, budovat kulturu tohoto sportu a také vychovávat mládež.

Kontakty:

Matěj Sahula...předseda klubu...matej.sahula@scblades.cz

Jakub Valjent...manažer klubu...jakub.valjent@gmail.com...721 214 653

Milan Sahula...tým ženy...milan.sahula@seznam.cz....775 010 566

Jan Rosenbaum...tým muži...coach@scblades.cz...602 342 134

Tomáš Mikuš...juniorský a dorostenecký tým...t.mikus89@gmail.com...731 759 385

Zdeněk Bureš...flag U15 a U11...zd.bures@atlas.cz...603 730 458

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2018 8. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2017 10. (z 26)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2016 9. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2015 12. (z 24)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2014 13. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2013 18. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2012 13. (z 18)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2018
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2017 8. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2016 7. (z 10)
Ústí nad Labem Blades Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 5. (z 6)
Ústí nad Labem Blades Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 10. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 6. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 10. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 8. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Ženy Soutěž žen 2018
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jiří Andrýs Martin Antoš Petr Barcal
Pavel Bartoň Aneta Bielawská Ondřej Blažek
Jan Bláha Ondřej Boháč Aleš Bohuněk
Roman Branda Adéla Brynychová Matěj Bureš
Zdeněk Bureš Jana Burešová Marek Bystrý
Jiří Černý Vladimír Černý Karolina Dlouhá
Lukáš Dolejší Kateřina Dudková Pavel Fiala
Marek Franta Vojtěch Franz Jana Friedová
Patrik Ganigovský Vojtěch Gregor Jaroslav Habrnál
Jakub Hajčík Kateřina Handzová Petr Hejna
Petr Herynek Pavel Herynek Daniel Hoffmann
Lukáš Hruška Jan Hucek Libor Hyšpler
Josef Chochola Jakub Imr Libor Ipser
Jakub Ivančo Josef Janeček Jakub Jirgle
Daniel Kamiński Roman Katzer Kateřina Katzerová
Jan Kinský Jakub Kinský Martin Klimeš
Jiří Knápek Gabriela Eva Kostihová Jaroslav Kouba
Tomáš Koutný Jan Krapf Václav Kraus
Daniel Kraus Jiří Kroupa Jan Kunca
Jiří Kunert Jakub Lukášek Libor Maška
Michal Mazourek Tomáš Mikuš Marek Moudrý
Tomáš Mysliveček Miloš Novák Ondřej Nový
David Nový Markéta Pasternaková Daniel Pánek
Jonáš Petrák Kateřina Petrásková Tereza Pilnajová
Jan Pittner Daniel Polanka Stanislav Poleník
Petr Prášek Daniel Protiva Vojtěch Radla
David Richter Adam Roh Petr Roh
Jan Rosenbaum Matěj Sahula Milan Sahula
Filip Schüller Matěj Smetana Ondřej Smolař
Václav Šedivý Eliška Šimková Martin Štěpánek
Tomáš Štěpánek Karel Šviha Šimon Tintěra
Martin Tomaňa Ladislav Troch Lenka Tůmová
Magdalena Ťupková Matěj Urbánek Jan Urgoš
Jakub Valjent Jan Vlasák Albert Vonka
Jakub Vrecko Petr Weinhöfer Jan Weiss
Petr Wolf Petr Žižka
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adámek Tomáš Albert Marcel Alferi
Petr Antoš Michal Anýž Daniel Barač
Patrick Beznoska Ondřej Bischoffi Jiří Blažek
Kryštof Bureš Adam Carda Josef Čáp
Petra Černá Martin Diviš Jakub Ebert
Martin Farkaš Martin Filip David Gabriel
Petr Gondek Rudolf Greif Stanislav Hanykýř
Róza Hájková Pavel Horner Vojtěch Hošek
Michal Jarolím Petr Kabrle Ciaran Kelly
Karel Kratochvíl Tomáš Kratochvíl Roman Kraus
Jan Kubeš David Marek Sabina Matasová
Viktorie Matějčková Tomáš Melichar Petr Mendl
Šimon Měkota Pavel Mlynář Lukáš Nemlein
Jan Nosek Lukáš Novák Jiří Pavel
Tomáš Pečenka Tomáš Plíhal Martin Podrábský
František Pokorný Jan Polan Jakub Pošusta
Petr Preissler Petr Prudký Jakub Sahula
Filip Slavík Josef Surý Tomáš Šedivý
Jan Štolba Patrik Tekeljak Jan Tomáš
Marek Valjent Volodymyr Volf Remo Wolf
Datum Zápas Čas Část
TBA Ústí nad Labem Blades Pardubice Stallions TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Brno Amazons TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim
TBA Brno Amazons Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Lions TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Lions TBA Základní část, podzim
TBA Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim
TBA Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots TBA Základní část, podzim
TBA Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim
TBA Prague Lions Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim
15.7.2018 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 16:00 Silver Bowl XIII
23.6.2018 Ústí nad Labem Blades Přerov Mammoths 15:00 Základní část
17.6.2018 Ústí nad Labem Blades Národní tým žen 14:40 Základní část
17.6.2018 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 13:20 Základní část
17.6.2018 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 12:00 Základní část