Home  /  Kluby  /  Teplice Nordians

Detail klubu - Teplice Nordians

logo Teplice Nordians
Od roku: 2013 www.nordians.cz/

Občanské sdružení od roku 2012 a člen ČAAF od roku 2013.

 

Kontakty:

Muži: Lukáš Buřt, burt@nordians.cz, +420 602 885 595

Ženy: Lukáš Buřt, burt@nordians.cz, +420 602 885 595

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Teplice Nordians Muži Soutěž mužů 2018 26. (z 27)
Teplice Nordians Muži Soutěž mužů 2017 21. (z 26)
Teplice Nordians Muži Soutěž mužů 2016 24. (z 27)
Teplice Nordians Muži ČLAF 2015 23. (z 24)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marcel Alferi Lukáš Brunclík Karel Čapek
Dominik Fejsak Pavel Fiala Jakub Friček
Dušan Hykyš Tomáš Jelen Martin Kliner
Jaroslav Kollros Tomáš Koutný Václav Kraus
Lukáš Král Jaroslav Liška Jan Novák
Ondřej Pavlica Jan Polok Petr Prášek
Pavel Puchmeltr Tomas Redlich Jan Riedel
Tomáš Štěpánek Aleš Tomanec Petr Wolf
Tomáš Zaschke Petr Zíbar
Datum Zápas Čas Část
1.7.2018 Liberec Titans Teplice Nordians 14:00 Základní část
23.6.2018 Teplice Nordians Most Hunters 14:00 Základní část
9.6.2018 Teplice Nordians Tábor Foxes 14:00 Základní část
26.5.2018 Teplice Nordians Liberec Titans 14:00 Základní část
6.5.2018 Tábor Foxes Teplice Nordians 14:00 Základní část
28.4.2018 Karlovy Vary Warriors Teplice Nordians 14:00 Základní část
16.7.2017 Teplice Nordians Třinec Sharks 14:00 Iron Bowl III
24.6.2017 Tábor Foxes Teplice Nordians 14:00 Základní část, 6. kolo
11.6.2017 Prague Black Panthers 2 Teplice Nordians 12:00 Základní část, 5. kolo
29.4.2017 Teplice Nordians Prague Black Panthers 2 14:00 Základní část, 2. kolo
15.4.2017 Teplice Nordians Tábor Foxes 15:00 Základní část, 1. kolo
26.6.2016 East Bohemia Bucks Teplice Nordians 14:00 Základní část, 7. kolo
11.6.2016 Teplice Nordians Zlín Golems 15:00 Základní část, 6. kolo
29.5.2016 Prague Mustangs 2 Teplice Nordians 16:00 Základní část, 5. kolo
14.5.2016 Vysočina Gladiators Teplice Nordians 17:00 Základní část, 4. kolo
30.4.2016 Teplice Nordians Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 3. kolo
2.4.2016 Teplice Nordians Třinec Sharks 15:00 Základní část, 1. kolo
20.6.2015 Teplice Nordians Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část, 6. kolo
6.6.2015 Trutnov Rangers Teplice Nordians 14:00 Základní část, 5. kolo
23.5.2015 Karlovy Vary Warriors Teplice Nordians 13:00 Základní část, 4. kolo