Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail klubu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Od roku: 1994 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz

nejstarší tým na Moravě a Slezsku, aktivně rozvíjí sportovní činnost již 25. rokem

Průběžně nabíráme zájemce do našeho týmu Mužů a juniorského programu.

Přijďte nás popořit na domácí zápasy (Brno-rugby Bystrc, ul.Jakuba Obrovského) !

 

Kontakty:

manažer: Zbyněk Zelinka, +420 603 43 84 86, zbyzel(at)alligators.cz


tým Mužů          : trenér : Aleš Daňhel, +420 773 602 175, danhel.ales(at)alligators.cz

                                           Jan Raspopčev, raspi(at)alligators.cz

Flag football      : koordinátor: Viktor Morawitz, +420 602 108 575, flag(at)alligators.cz

                              trenéři : viz tým Mužů



brnoalligators(at)gmail.com

www.alligators.cz



 

Historie klubu

- založen v červnu 1991 při VUT FS v Brně, člen Vysokoškolského sportovního klubu SF
- spoluzakladatel a řádný člen České asociace amerického fotbalu
- od r. 1994 byl účastník České a III. rakouské ligy v r. 1996 postoupil z III. do II. rakouské ligy,
- od r. 1997 účastník jen České ligy amerického fotbalu
- v sezóně 1999/2000 založení juniorského týmu hráčů a cheerleaders
- doposud klub působí na Vysokém učení technickém v Brně pod hlavičkou Vysokoškolského sportovního klubu VUT Brno

 Nejlepší dosažené výsledky:

senioři :
- 2. místo v České lize amerického fotbalu (2001, 2002)
- Mistři ČR 2002, 2003 Halové mistrovství ČR
- Vicemistři ČR 2004, 2006 Halové mistrovství ČR
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2006)
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2007)

junioři :
1. místo v Podzimním juniorském turnaji (2001)
3. místo Česká juniorská liga 2006

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2017 7. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2016 12. (z 27)
Brno Alligators Muži ČLAF 2015 5. (z 24)
Brno Alligators Muži ČLAF 2014 5. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2013 4. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2012 5. (z 18)
Brno Alligators Muži ČLAF 2011 5. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2010 4. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2009 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2008 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2007 6. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2006 6. (z 10)
Brno Alligators Muži ČLAF 2005 5. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2004 4. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2003 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2002 2. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2001 2. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2000 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1999 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 1998 5. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1997 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1996 3. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1995 3. (z 5)
Brno Alligators Muži ČLAF 1994 2. (z 4)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2010 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2009 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2008 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2007 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2006 3. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2005 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2004 4. (z 4)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2003 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2002 2. (z 3)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2001 1. (z 2)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 5. (z 12)
Brno Gators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 11. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 5. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 8. (z 20)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Gators Brno Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 9. (z 21)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 4. (z 10)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 5. (z 6)
Brno Alligators Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adamiec Anton Aheyev David Alexa
Ondřej Ambrož Dominik Antal Vincent Anton
Roman Audy Radek Baxant Jan Bárta
Lukáš Bowyer Viliam Brožek Jan Březina
František Buriánek Jan Caha Vojtěch Camfrla
Martin Dlouhý David Doležal Michal Dovrtěl
Štěpán Dus Adam Dvořáček Vít Dvořák
Andrea Florio Jiří Franěk David Fridrišek
Peter Fronček Ferni Garza Jiří Gotzmann
Lukáš Haluza Martin Herman Richard Hillebrand
Jakub Hnatiak Jan Hudec Ondřej Chaloupka
Jori Eero Jaako Alexander Janeba Michal Jíša
Filip Jordan Michal Karas Kamil Kastner
Jiří Khul Marek Kostiha Štěpán Krahulec
Petr Krch Emil Křivánek Kyle Lanham
Daniel Lasák Matej Lukáč Daniel Macek
Martin Mrenica Ivo Nasadil Aleš Netopilík
Šimon Obetko Jonáš Odstrčílek Otto Olej
David Ospalý Radek Pantůček Roman Pavéska
Adam Plevák Lukáš Procházka Jakub Skácel
Martin Slezáček Luboš Smejkal Marek Sovička
Tomáš Světlík Petr Šimáček Jakub Škrabal
Lukáš Špunar Dominik Tallmayer Islomiddin Umarov
David Vannier Ondřej Václavík Zdeněk Vítek
Martin Vlkanova David Vondrák Pavel Vykoupil
Jakub Vymazal Alan Wood Dalibor Závacký
Datum Zápas Čas Část
9.7.2017 Brno Alligators Brno Sígrs 18:00 Silver Bowl XII
24.6.2017 Budweis Hellboys Brno Alligators 15:20 Zápas o 3. místo
24.6.2017 Příbram Bobcats Brno Alligators 14:00 Semifinále
17.6.2017 Brno Alligators Pilsen Patriots 16:00 Základní část, 9. kolo
10.6.2017 Brno Alligators Brno Sígrs 18:00 Základní část, 8. kolo
4.6.2017 Prague Hippos Brno Alligators 14:00 Základní část, 7. kolo
28.5.2017 Ústí nad Labem Blades Brno Alligators 14:00 Základní část, 6. kolo
21.5.2017 Brno Alligators Prague Hippos 14:00 Základní část, 3. kolo
20.5.2017 Brno Alligators Prague Lions 15:40 Základní část, 4. kolo
20.5.2017 Ostrava Steelers Brno Alligators 14:10 Základní část, 4. kolo
20.5.2017 Národní tým žen Brno Alligators 12:40 Základní část, 4. kolo
13.5.2017 Brno Alligators Trutnov Rangers 14:40 Základní část, 3. kolo
13.5.2017 Brno Alligators Národní tým žen 13:20 Základní část, 3. kolo
13.5.2017 Brno Alligators Prague Lions 12:00 Základní část, 3. kolo
6.5.2017 Pilsen Patriots Brno Alligators 14:00 Základní část, 4. kolo
30.4.2017 Brno Alligators Národní tým žen 14:40 Základní část, 2. kolo
30.4.2017 Trutnov Rangers Brno Alligators 13:20 Základní část, 2. kolo
30.4.2017 Ostrava Steelers Brno Alligators 12:00 Základní část, 2. kolo
22.4.2017 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 2. kolo
15.4.2017 Brno Alligators Prague Lions 14:40 Základní část, 1. kolo