Home  /  Kluby  /  Zlín Golems

Detail klubu - Zlín Golems

Klub vzniknul v roce 2002, ale napoprvé se nepodařilo sehnat dostatečný počet hráčů. To se podařilo až před sezonou 2016. Do té nastoupil klub po fůzi s flagovým týmem Bjorken Hammere do čtvrté nejvyšší soutěže, kde po nadějných výsledích obsadil 5. místo.

V následující sezony se budou zlínští Golemové, kteří jsou pod patronací místní Univerzity Tomáš Bati, snažit vytvořit tým pro 11 fotbal a položit základní kameny mládežnickému programu. 

Tým je postaven okolo bývalého italského reprezentačního obránce Mattea Dottiho, který předává mladým hráčům důležité zkušenosti.

 

Týmy

A-Team

U-19

 

Soutěže:

2017 - ČLAF 4.liga  sk. Východ 

2016 - ČLAF 4.liga - 5. místo

 

Kontakty na klub:

e: jsme@zlingolems.cz
w: www.zlingolems.cz

 

Předseda:

Petr Zourek
e: zourekp@email.cz
m: 607 119 251

Výkonný výbor:

Marek Nieslanik
e: marek.nieslanik@seznam.cz
m: 732 818 458

Michal Hotmar
e: hotmar.m@seznam.cz
m: 603 574 713

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2017 24. (z 26)
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2016 25. (z 27)
Zlín Golems Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Zlín Golems Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 6. (z 12)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 6. (z 6)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 9. (z 20)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 15. (z 21)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Datum Zápas Čas Část
19.8.2017 Zlín Golems Panthers 30+ 15:20 Základní část
19.8.2017 Příbram Bobcats Zlín Golems 14:40 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Prague Mustangs 14:00 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Ostrava Steelers A 13:00 Základní část
19.8.2017 Ostrava Steelers B Zlín Golems 12:20 Základní část
19.8.2017 Brno Sígrs Zlín Golems 11:40 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Pilsen Patriots 11:00 Základní část
24.6.2017 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 12:00 Základní část, 6. kolo
10.6.2017 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 5. kolo
27.5.2017 Třinec Sharks Zlín Golems 13:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2017 Zlín Golems Třinec Sharks 14:00 Základní část, 3. kolo
1.5.2017 Zlín Golems Brno Sígrs 2 14:00 Základní část, 2. kolo
16.4.2017 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část, 1. kolo
20.8.2016 Brno Alligators Zlín Golems 16:00 Zápas o 5. místo
20.8.2016 Pilsen Patriots Zlín Golems 14:30 Zápasy o 5.-8. místo
20.8.2016 Prague Hippos Zlín Golems 13:30 Čtvrtfinále
20.8.2016 Zlín Golems Příbram Bobcats 11:30 Zápasy ve skupinách
20.8.2016 Ostrava Steelers A Zlín Golems 10:30 Zápasy ve skupinách
25.6.2016 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část, 7. kolo
11.6.2016 Teplice Nordians Zlín Golems 15:00 Základní část, 6. kolo