Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail klubu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Od roku: 2012 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz

Tým amerického fotbalu Sportovní klub Sígrs oficiálně vznikl v roce 2012. Již řadu let předtím ovšem působil na halových mistrovství ČR kde v roce 2009 vybojoval 2. místo v silné konkurenci těch nejlepších týmů z celé ČR. Od roku 2012 klub působí v oficiálních soutěžích amerického fotbalu v ČR.

 

Vítěz Silver Bowlu 2016

Vítěz Bronze Bowlu 2015

Vítěz Bronze Bowlu 2014

Vítěz Bronze Bowlu 2012

 

 

Kontakt:

email: sigrs.football@gmail.com

tel.: +420 777 072 951

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2018 4. (z 27)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2017 8. (z 26)
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2017 26. (z 26)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2016 7. (z 27)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2015 11. (z 24)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2014 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2013 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2012 14. (z 18)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2018
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2017 9. (z 11)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2018
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2016 3. (z 6)
Brno Sígrs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Bílovice Sígrs Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ondřej Ambrož Kamil Babula Ivan Baykalov
Filip Blaha Milan Boháček Jan Brabec
Antonín Buček Rudolf Buffi Christian Bullock
Anthony Cesar Tyrone Clark Jakub Čudovský
Michal Diviš Martin Dlouhý Lukáš Dočkal
Jakub Doležal Adam Dostálek Michal Drozd
Lukáš Dvořák Jiří Eliáš Richard Ficek
Martin Filásek Petr Florian Andrea Florio
Adam Franěk Denis Franta Jiří Funty
Thomas-Kenneth Gerken Mark Gerken Miroslav Guoth
Jan Hampl Michal Hanuska Martin Heger
Jaromír Heneš Martin Herman Radek Hloušek
Erik Hloušek Michal Hohn Petr Horák
Jakub Hruška Miroslav Chyba Jan Jelínek
Martin Kadlec Albert Kindl Adam Klíčník
Patrik Kolařík Jakub Kolařík Filip Kollár
Marek Kořístek Jiří Koukal František Krečmer
Ján Kubík Jan Kuchařík Jan Kulhánek
Tomáš Kuparowitz Zdeněk Lapeš Tomáš Láska
Ondřej Lepa David Lichtenberg Michael Lindsey
Jonathan Lopez Igor Mašlanka Jan Mička
Radek Mitáš Miloň Mlčák Daniel Molnár
Pavel Motúz Jimmi Nannberg Štefan Németh
Martin Němec Jan Nimrichter Marek Novák
Richard Novák Jan Novotný Filip Ondrášek
Milan Ondrík Tomáš Peterka Jan Pělucha
Viktor Pfeffer Šimon Pipka Jiří Pokorný
Ivan Popovych Tomáš Přikryl Milan Remeš
Martin Richter Michal Rosa Filip Rygr
Erik Sedláček Daniel Schmied Luděk Skoupý
Daniel Smička Ondřej Snášil Matěj Správka
Patrik Starý Jiří Stejskal David Suchánek
David Svítil Alen Svoboda Josef Svoboda
Petr Šebela Stanislav Šlesinger David Štěpán
Petr Švanda Jiří Topinka Filip Umlášek
Jakub Vacenovský Matěj Vařeka Jan Verner
Adam Vorel Karel Vykidal Šimon Zouvala
Lukáš Žalčík
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Gerardo Aliberti Pavel Bobák Martin Brablc
Jakub Brožek Philipp Burgstaller David Calta
David Dáňa Vojtěch Fiala Lukáš Haluza
Jan Havel Leoš Hloušek Lukáš Homola
Patrik Hužvár Petr Chalupa Jiří Chvalina
Karel Jadrníček Tomáš Ječmínek Jiří Khul
David Kolba Jiří Kolečář Tomáš Kolísek
Michal Kollmann Adam Konečný Filip Krajíček
Jan Kratochvil Petr Kupčík Tomáš Lamač
Jiří Láznička Lukáš Loprais Michal Lorenz
Pavel Markvart Lukáš Matějíček Zdravko Načev
Huy Long Nguyen Nicolas Nimrichter Sergio Oliveira
Patrik Procházka Michal Reng Janis Sachinidis
Luis Sanchez Jakub Semotam Jakub Schneider
Petr Staněk Ondřej Steklý Martin Svárovský
Milan Svoboda Robert Šamšula Jakub Šebela
Martin Šindler David Škaroupka Dominik Tefert
Jakub Tuček Adam Tvaróg Roman Uher
Vladislav Urbánek Jiří Vávra Martin Vejmola
Jaroslav Vyhnalík Aleš Weinfurter Robert Wirth
Jan Zahořanský Jakub Zábojník Tomáš Zábranský
Petr Zmeškal
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Brno Sígrs Ostrava Steelers 14:00 Základní část
7.10.2018 Ostrava Steelers Brno Sígrs 11:00 Základní část
6.10.2018 Prague Black Panthers Brno Sígrs 14:00 Základní část
30.9.2018 Brno Sígrs Prague Lions 12:00 Základní část
29.9.2018 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 17:00 Základní část
16.9.2018 Trutnov Rangers Brno Sígrs 14:00 Základní část
16.9.2018 Prague Black Panthers Brno Sígrs 12:00 Základní část
2.9.2018 Brno Sígrs Ostrava Steelers 16:00 Základní část
2.9.2018 Brno Sígrs Pardubice Stallions 12:00 Základní část
8.7.2018 Prague Black Panthers Brno Sígrs 16:00 Semifinále
24.6.2018 Brno Sígrs Pardubice Stallions 15:00 Základní část
17.6.2018 Brno Alligators Brno Sígrs 16:00 Základní část
10.6.2018 Prague Black Panthers Brno Sígrs 15:00 Základní část
2.6.2018 Brno Sígrs Prague Lions 15:00 Základní část
20.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Brno Sígrs 15:00 Základní část
12.5.2018 Brno Sígrs Pilsen Patriots 14:00 Základní část
5.5.2018 Pilsen Patriots Brno Sígrs 13:00 Základní část
29.4.2018 Pardubice Stallions Brno Sígrs 15:00 Základní část
22.4.2018 Brno Sígrs Aquaponik Ostrava Steelers 14:00 Základní část
8.4.2018 Brno Sígrs Brno Alligators 14:00 Základní část