Home  /  Kluby  /  Ostrava Steelers

Detail klubu - Ostrava Steelers

logo Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 

Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.

Ostrava Steelers je historicky jediný klub nesídlící na území Prahy, který kdy vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. To bylo v roce 1997.

Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.

Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského týmu i několik mládežnických a flagových týmů a tým cheerleaders.


Kontakt na týmy Steelers:

tacklové a flagové týmy:
Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002

tým cheerleaders:
Jana Kosniovská
email: ostrava.steelers.cheerleaders@gmail.com
tel: +420 702 204 936 


Největší úspěchy:

2017 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2017 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U16)
2017 - 2.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)

2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)

1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)

1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Aquaponik Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2018 2. (z 27)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2017 2. (z 26)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2018
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2017 6. (z 11)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2018
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2017 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 2. (z 10)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 4. (z 8)
Ostrava Steelers Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Daniel Andres Peter Bartoněk Dominik Bárta
Antonín Bártek Matěj Bártek William Bendinha
Dominik Berger Josef Bogocz Alexandr Bortlík
Jakub Březina Dominik Cihelka Lukáš Česlík
Martin Divín Lukáš Dlouhý Jan Dluhoš
Jiří Dluhoš Matěj Dluhoš Martin Dobeš
Oskar Drockila Michal Dudek Dominik Dvorský
Agáta Ferancová Michal Fojtík Petr Foldyna
Fabián Foldyna Vít Foniok Karol Franciszkiewicz
Tomáš Frehar Gabriel Fröhlich Zdeněk Furmánek
Adrian Gabryś Michal Gajdaczek Tomáš Gans
Garrett Griffeth Sebastian Hanzel Tomáš Hanzelka
Walter Harazim Matěj Harušťák Marek Heinich
Vít Herzog Vojtěch Hlaušek Patrik Hlisnikovský
Martin Hloušek Jaromír Hoffmann David Hopp
Pavel Horváth Dominik Höffner Ondřej Chmela
Jan Chovaniok Tomáš Jadrný Jakub Janák
Kryštof Janda Adam Janečka David Janus
Denis Javorský Petr Jeřábek David Kačor
Jana Kačorová Štěpán Kaleta Jiří Kamenický
Václav Kantor Adam Kavický Michal Kielor
Ladislav Klimek Jan Klimeš Eliška Klimešová
Tamara Klimešová Darina Klimešová Tomáš Knap
Jakub Knotek Ondřej Kolmáš Petr Kolmáš
Rostislav Koloděj Tadeaš Kompaník Filip Konečný
Ondřej Konečný Petr Konopka Michael Konvičný
Vojtěch Korytář Alan Kosniovský ml. Alan Kosniovský st.
Jiří Košař Ondřej Kotas Florián Kotúľ
Alex Kovalík Adrian Kozler Jakub Kroček
Jan Krumpholz Lukáš Krupa Damián Kukučík
Daniel Kunc Lukáš Kupka Tomáš Lembart
Zdeněk Lembart Tomáš Lepík Jiří Lička
Jan Lindovský Dominik Lupták David Maniecki
Adam Markovič Dominik Masár Martin Mašek
Paweł Matwiński Matyáš Mayer Daniel Merta
Jakub Michalec Martin Mišovic Jan Musil
Martin Mušálek Tomáš Neugebauer Vít Němeček
Łukasz Nielaba Matěj Nowak Tomáš Očenášek
Václav Opekar Oleksii Orel Michal Pavlík
Tomáš Pavlík Jakub Pánek Ondřej Peňáz
Martin Peťovský Viktor Plonka Jakub Poláček
Martin Pospíšek Jan Pospíšil Tomáš Pour
Patrik Puchala Jakub Puchalka Teodor Reinhold
Vojtěch Renz Václav Richtar Sylwester Rosik
Merlina Damiana Salvatore Daniel Seipl Martin Schiller
Alexandr Síkora Patrik Skupin David Sobol
Lukáš Sokol Tyson Steel Lincoln Steel
Reilly Steel Adam Stibor Václav Stibor
Robert Stohel Adam Synáček Michał Sysak
Jakub Ševčík Jakub Ševít Jiří Šimečka
Jiří Šimkovič ml. Jiří Šimkovič st. René Širmer
Michael Škurla Torsten Tannenberg Jan Telnar
Michal Tesař Ondřej Tomáš Lukáš Trefný
Jakub Tröster Ondřej Tröster Eduard Tutko
Pavel Uličný Tadeáš Urbánek Jakub Vaněk
Martin Veselský Jan Vysloužil Martin Wasserbauer
Piotr Wałoszek Michal Wessely Steven Wilken
Petr Zahnaš Adam Závodný Erik Zetocha
Tomáš Zgubiš Christopher Žáček Vojtěch Žerava
Robert Świtała
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bango Miroslav Bartoš Tomáš Bartusek
Richard Blaho Vojtěch Blahut František Blažek
Ján Bodnár Filip Bojda Marek Bova
Jan Burik Michal Caltik Matěj Čejka
Tomáš Černý Lukáš Drábek Tomáš Drábek
Petr Dudek Lukáš Ermis Petr Fajkus
Jan Fojtík Jaroslav Foldyna David Foltýnek
Michal Frelich Michal Gurecký David Hahn
Jan Ham Patrik Harabúz Vojtěch Havlín
Markéta Herbočková Zdeněk Herzog Dominik Holenka
Jaroslav Honus Tomáš Hřivnáč Adam Hubálek
Lukáš Charabarowicz Roland Chlubna Lukáš Chrobák
Jiří Chvalina René Jahnel Matěj Juha
Jakub Jurček David Kacíř Ondřej Karásek
Ondřej Karel Karel Kejda Tomáš Klimas
Richard Kocián Martin Kokošínský Martin Kot
Michael Kotrla Marek Kovalski Peter Kovács
Štefan Kovács Martin Krejčiřík Daniel Krempaský
Lukáš Kubíček Aleš Kufa Radim Kurowski
Josef Kutý David Langer Jaromír Langmaier
Jaroslav Lasota Daniel Lindovský Tomáš Lipský
Jan Loskot Adam Luzar Ondřej Macek
Vít Maňas Martin Masarik Ondřej Maštalíř
Adam Miketta Martin Mísař Václav Modrovič
Martin Moldrzyk Radek Muczka Patrik Musiol
Jimmi Nannberg Kamil Nečekal Radek Novák
Lukáš Nytra Jakub Orechovský Daniel Papaj
Ondřej Parma Michal Perger Jan Pludra
Martin Pluschke Patrik Pohli Radim Pospěch
Lukáš Přichystal Martin Pstraš Lubomír Rachov
Pavel Rec David Rečičár Rostislav Režný
Marek Rozbroj Jan Rzyman Jakub Řeha
Tomáš Říha Petr Schön Czesław Siwy
Rostislav Sležka David Sléha Radim Směták
Ondřej Smolka René Solák Daniel Spáčil
Tomáš Stolář Tomáš Stopka Daniel Strýček
Josef Šajnar Daniel Šimčík Michael Širjajev
Šimon Škrabiš Ondřej Štípek Martin Šuléř
Jindřich Tichavský Martin Tomaschek Karin Tylová
Václav Tymoč Petr Valíček Dominik Varo
Jaroslav Vavřač Ondřej Václavík Martin Velička
Marek Vlček Lukáš Vojnar Lukáš Vozihnoj
Henri Väänänen Miroslav Walek Radek Warchol
Matěj Wasserbauer David Welzig Luke Wildung
Petr Zárybnický
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 14:40 Základní část, podzim
21.10.2018 Brno Sígrs Ostrava Steelers 14:00 Základní část
21.10.2018 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:20 Základní část, podzim
21.10.2018 Ostrava Steelers Brno Amazons 12:00 Základní část, podzim
14.10.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 15:00 Základní část
13.10.2018 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 14:40 Základní část, podzim
13.10.2018 Ostrava Steelers Prague Lions 13:20 Základní část, podzim
13.10.2018 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 12:00 Základní část, podzim
7.10.2018 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část
7.10.2018 Ostrava Steelers Prague Lions 14:40 Základní část, podzim
7.10.2018 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 13:20 Základní část, podzim
7.10.2018 Ostrava Steelers Brno Sígrs 11:00 Základní část
23.9.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 15:00 Základní část
23.9.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 11:00 Základní část
16.9.2018 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 14:00 Základní část
15.9.2018 Prague Lions Ostrava Steelers 15:00 Základní část
15.9.2018 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 14:40 Základní část, podzim
15.9.2018 Ostrava Steelers Brno Amazons 13:20 Základní část, podzim
15.9.2018 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 12:00 Základní část, podzim
9.9.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 14:40 Základní část, podzim