Home  /  Kluby  /  Ostrava Steelers

Detail klubu - Ostrava Steelers

logo Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 

Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.

Ostrava Steelers je historicky jediný klub nesídlící na území Prahy, který kdy vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. To bylo v roce 1997.

Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.

Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského týmu i několik mládežnických a flagových týmů a tým cheerleaders.


Kontakt na týmy Steelers:

tacklové a flagové týmy:
Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002

tým cheerleaders:
Jana Kosniovská
email: ostrava.steelers.cheerleaders@gmail.com
tel: +420 702 204 936 


Největší úspěchy:

2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)

2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)

1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)

1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2017 2. (z 26)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2017 6. (z 11)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2017 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 2. (z 10)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 4. (z 8)
Ostrava Steelers Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Daniel Andres Peter Bartoněk Dominik Bárta
Antonín Bártek Matěj Bártek Vojtěch Blahut
Josef Bogocz Alexandr Bortlík Jakub Březina
Michal Cáb Dominik Cihelka Matěj Čejka
Lukáš Česlík Martin Divín Matěj Dluhoš
Jan Dluhoš Jiří Dluhoš Martin Dobeš
Oskar Drockila Michal Dudek Dominik Dvorský
Petr Fajkus Michal Fojtík Jan Fojtík
Fabián Foldyna Petr Foldyna Tomáš Frehar
Gabriel Fröhlich Zdeněk Furmánek Michal Gajdaczek
Tomáš Gans Garrett Griffeth Michal Gurecký
Sebastian Hanzel Patrik Harabúz Walter Harazim
Matěj Harušťák Vojtěch Havlín Marek Heinich
Markéta Herbočková Vít Herzog Patrik Hlisnikovský
Martin Hloušek Jaromír Hoffmann Dominik Holenka
David Hopp Pavel Horváth Tomáš Hřivnáč
Adam Hubálek Dominik Höffner Ondřej Chmela
Jan Chovaniok René Jahnel Jakub Janák
Adam Janečka David Janus Denis Javorský
Petr Jeřábek Matěj Juha David Kacíř
David Kačor Jana Kačorová Štěpán Kaleta
Jiří Kamenický Adam Kavický Michal Kielor
Jan Klimeš Tamara Klimešová Tomáš Knap
Ondřej Kolmáš Petr Kolmáš Rostislav Koloděj
Tadeaš Kompaník Filip Konečný Ondřej Konečný
Petr Konopka Vojtěch Korytář Ondřej Kotas
Alex Kovalík Marek Kovalski Adrian Kozler
Jakub Kroček Jan Krumpholz Lukáš Krupa
Aleš Kufa Damián Kukučík Timotej Kukučík
Daniel Kunc Jaroslav Lasota Tomáš Lembart
Zdeněk Lembart Tomáš Lepík Jiří Lička
Jan Lindovský Tomáš Lipský Dominik Lupták
Adam Luzar David Maniecki Vít Maňas
Ondřej Maštalíř Matyáš Mayer Daniel Merta
Jakub Michalec Adam Miketta Radek Muczka
Jan Musil Patrik Musiol Martin Mušálek
Jimmi Nannberg Tomáš Neugebauer Vít Němeček
Łukasz Nielaba Radek Novák Matěj Nowak
Tomáš Očenášek Václav Opekar Tomáš Pavlík
Michal Pavlík Ondřej Peňáz Viktor Plonka
Martin Pluschke Patrik Pohli Jakub Poláček
Martin Pospíšek Jan Pospíšil Patrik Puchala
Lubomír Rachov Teodor Reinhold Rostislav Režný
Václav Richtar Marek Rozbroj Jakub Řeha
Merlina Damiana Salvatore Daniel Seipl Martin Schiller
Alexandr Síkora Patrik Skupin Rostislav Sležka
Ondřej Smolka Lukáš Sokol Reilly Steel
Tyson Steel Lincoln Steel Václav Stibor
Adam Stibor Robert Stohel Tomáš Stolář
Daniel Strýček Adam Synáček Michał Sysak
Josef Šajnar Jakub Ševčík Jakub Ševít
Jiří Šimečka Jiří Šimkovič ml. Jiří Šimkovič st.
René Širmer Michael Škurla Torsten Tannenberg
Jan Telnar Michal Tesař Ondřej Tomáš
Ondřej Tröster Jakub Tröster Eduard Tutko
Karin Tylová Pavel Uličný Tadeáš Urbánek
Martin Veselský Jan Vysloužil Martin Wasserbauer
Matěj Wasserbauer Michal Wessely Luke Wildung
Petr Zahnaš Tomáš Zgubiš Christopher Žáček
Vojtěch Žerava
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bango Miroslav Bartoš Tomáš Bartusek
Richard Blaho František Blažek Ján Bodnár
Filip Bojda Marek Bova Jan Burik
Michal Caltik Tomáš Černý Tomáš Drábek
Lukáš Drábek Petr Dudek Lukáš Ermis
Jaroslav Foldyna David Foltýnek Michal Frelich
David Hahn Jan Ham Zdeněk Herzog
Vojtěch Hlaušek Jaroslav Honus Lukáš Charabarowicz
Roland Chlubna Lukáš Chrobák Jiří Chvalina
Jakub Jurček Ondřej Karásek Ondřej Karel
Karel Kejda Tomáš Klimas Ladislav Klimek
Richard Kocián Martin Kokošínský Alan Kosniovsky
Martin Kot Michael Kotrla Štefan Kovács
Peter Kovács Martin Krejčiřík Daniel Krempaský
Lukáš Kubíček Radim Kurowski Josef Kutý
David Langer Jaromír Langmaier Daniel Lindovský
Jan Loskot Ondřej Macek Martin Masarik
Martin Mísař Václav Modrovič Martin Moldrzyk
Kamil Nečekal Lukáš Nytra Jakub Orechovský
Daniel Papaj Ondřej Parma Michal Perger
Martin Peťovský Jan Pludra Radim Pospěch
Lukáš Přichystal Martin Pstraš Pavel Rec
David Rečičár Jan Rzyman Tomáš Říha
Petr Schön Czesław Siwy David Sléha
Radim Směták René Solák Daniel Spáčil
Tomáš Stopka Daniel Šimčík Michael Širjajev
Ondřej Štípek Martin Šuléř Jindřich Tichavský
Martin Tomaschek Václav Tymoč Petr Valíček
Dominik Varo Jaroslav Vavřač Ondřej Václavík
Martin Velička Marek Vlček Lukáš Vojnar
Lukáš Vozihnoj Miroslav Walek Radek Warchol
Piotr Wałoszek David Welzig Petr Zárybnický
Datum Zápas Čas Část
4.11.2017 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 14:15 Zápas o 3. místo
4.11.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 13:00 Semifinále
22.10.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 14:00 Finále
15.10.2017 Brno Sígrs Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 5. kolo
8.10.2017 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 14:40 Základní část, 5. kolo
8.10.2017 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 13:20 Základní část, 5. kolo
8.10.2017 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 5. kolo
7.10.2017 Ostrava Steelers Prague Lions 14:15 Základní část, 4. kolo
7.10.2017 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 4. kolo
1.10.2017 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 15:30 Základní část, 3. kolo
1.10.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 13:00 Základní část, 3. kolo
30.9.2017 Prague Mustangs Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 15:30 Základní část, 2. kolo
17.9.2017 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Ostrava Steelers Prague Mustangs 15:00 Základní část, 3. kolo
17.9.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 14:15 Základní část, 2. kolo
17.9.2017 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 13:40 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 12:20 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 4. kolo