Home  /  Kluby  /  Pardubice Stallions

Detail klubu - Pardubice Stallions

Spolek Pardubice Stallions se zabývá činností spojenou s veškerými aktivitami stejnojmenného klubu amerického fotbalu. Ten vznikl v roce 2003 a od té doby prošel značným vývojem.

Veškeré informace o klubu naleznete na oficiálních stránkách www.stallions.cz a dále na facebooku (Pardubice.Stallions).

Kontakty:

Tackle football (věk 15+)

Petr Košťál, 724507921, petr.kostal@upce.cz

Radim Kroulík 724 882 976, radim.kroulik@gmail.com

 

Flag football (věk 8-14)

Daniel Čapský, 724550869, daniel.capsky@email.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2018 5. (z 27)
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2017 4. (z 26)
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2016 4. (z 27)
Pardubice Stallions 2 Muži Soutěž mužů 2016 16. (z 27)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2015 6. (z 24)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2014 6. (z 23)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2013 6. (z 23)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2012 7. (z 18)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2011 7. (z 11)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2010 8. (z 11)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2008 8. (z 8)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2007 9. (z 9)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2006 10. (z 10)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2005 8. (z 9)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2004 8. (z 9)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2018
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2017 3. (z 11)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2016 1. (z 10)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2015 2. (z 8)
Pardubice Stallions Junioři Juniorský pohár 2014 5. (z 5)
Pardubice Stallions Junioři ČJLAF 2005 5. (z 5)
Pardubice Stallions Junioři ČJLAF 2003 5. (z 6)
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 8. (z 8)
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 11. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adámek Filip Baše Jan Beneš
Jiří Beránek Lukáš Binder Adam Blažek
Lukáš Březina Daniel Čapský Klára Dostálová
Daniel Erben Christopher Forcier Přemysl Gromada
František Hanovec Daniel Hájek Tomáš Hlavatý
Lukáš Holeček David Holub Mikuláš Homolka
Jan Horáček Martin Horák Lukáš Horák
Pavel Hron Jakub Hřib Jan Hubař
Erik Hulman Radek Chlapec Erik Jahnický
Jan Janeček Adam Jánský Jan Jehlička
Tomáš Jelínek Jan Kakos Petr Kalhous
Radim Kalous Filip Kaufmann Jan Kišš
Jakub Korpa Petr Košťál Tomáš Kozlík
Michal Králíček Radim Kroulík Kamil Kroulík
Jaromír Krpálek Daniel Krupauer Petr Kučerák
Filip Josef Kulhavý Václav Kutlvašr Reginald Langford
Stanislav Lepič Matěj Linek Patrik Lopour
Jan Louženský Viktor Maixner Jan Martinovský
Tadeáš Matoušek David Matura Petr Márai
Ondřej Máslo Jakub Mikyska Ondřej Ministr
Michal Míček Václav Mutina David Mutina
Vojtěch Nechvíle Vojtěch Obst Martin Pachman
Martin Petrov Lukáš Petřík Martin Pobuda
Marek Polák Matěj Provazník František Prudič
Stanislav Pšenička Lukáš Rabas Jan Řežábek
Adam Salfický Jakub Smutný Martin Smutný
Jan Soukup Martin Starý Stanislav Stehlík
Matouš Strmiska Marek Strnad Jiří Svatoň
Jan Šafařík Filip Šebek Ondřej Škola
Filip Šupej Sebastian Tamáš Michal Trávníček
Jakub Trávníček Zuzana Trávníčková Lucie Trávníčková
Josef Ulrich Michal Urban Karel Valenta
Marek Vinař David Vinš Jakub Vít
Tomáš Vlček Douglas Webster Vít Wojnarowski
Václav Zbortek Vojtěch Zelenka Dávid Zeman
Martin Ženka Ondřej Ženka
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jonathan Amakoh Jiří Balog Milan Bartoněk
Jan Bažant Ondřej Bažant František Beitler
Filip Beran Michal Beránek Radek Bis
Adam Bitto Jan Blažek Václav Bober
Petr Bočkay Kryštof Bojarský Ondřej Brabec
Edward Brown Michal Brzobohatý Ondřej Březina
David Burian Marek Bušinský Michal Cibulka
Adam Citta Lukáš Danzer Jan Dašek
Scott Doherty Martina Dostálová Dan Doucek
Jan Dunovský Kryštof Dušek Hynek Dvořák
Kendral Ellison Jan Fišera Petr Florian
Tomáš Fyrbach Jakub Halousek Stanley Hameder
Martin Hauk Kateřina Havlíčková Daniel Heblík
Jakub Hlaváček Filip Hoffmann Daniel Horák
Jakub Horák Michal Hromádka Tomáš Husák
Adam Chlouda Jiří Chocholouš Lukáš Imramovský
Martin Jakl Adam Janáček Ladislav Jandík
Karel Jedlička Petr Kábele Tomáš Kejík
Robin Kinzl Matyáš Konfršt Jiří Kosek
Pavel Kosina Petr Kratochvíl Václav Král
Jan Král Jan Krobot Daniel Kršák
Filip Křivohlávek Jan Kubeš Jiří Kučera
Filip Kudláček František Lepič Štěpán Levý
Andrecus Lindley Michael Lindsey David Länger
Radim Maďar Lukáš Machala Šimon Malý
Jan Matějíček František Matyk Lukáš Málek
Zdeněk Málek Shane McDonald Radek Mitáš
Erik Naštický Roman Nedomlel Miroslav Nepovím
Tomáš Netolický Filip Němec Michal Novák
Jan Novák Jan Novotný Jan Pavlík
Daniel Petrov Petr Plaček Ondřej Plíšek
Vojtěch Poslušný Petr Pozděna Michal Riedel
Vojtěch Ryšavý Petr Shejbal Lukáš Snopek
Martin Sotona Ondřej Soudek Jan Spěvák
Daniel Starý Spencer Steel Oliver Svoboda
Jiří Šafránek Josef Šembera Jakub Šidlichovský
Jakub Šimek Filip Šrůtek Jakub Šrytr
Jakub Štros Robin Švarc Michaela Titzová
Michal Vačkář Jiří Vácha Martin Váňa
Mikuláš Venzara Jakub Vondrák Jan Wajtr
Richard Wolf Ondřej Zeman Mikuláš Zouvala
Silvestr Zouvala Jáchym Zvára Michal Žahourek
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Pardubice Stallions Vysočina Gladiators 14:00 Základní část
7.10.2018 Trutnov Rangers Pardubice Stallions 14:00 Základní část
22.9.2018 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 14:00 Základní část
16.9.2018 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 14:00 Základní část
2.9.2018 Brno Sígrs Pardubice Stallions 12:00 Základní část
24.6.2018 Brno Sígrs Pardubice Stallions 15:00 Základní část
17.6.2018 Pardubice Stallions Prague Black Panthers 15:00 Základní část
10.6.2018 Pardubice Stallions Brno Alligators 15:00 Základní část
27.5.2018 Pilsen Patriots Pardubice Stallions 13:00 Základní část
19.5.2018 Prague Lions Pardubice Stallions 14:00 Základní část
13.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Pardubice Stallions 15:00 Základní část
6.5.2018 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 15:00 Základní část
29.4.2018 Pardubice Stallions Brno Sígrs 15:00 Základní část
29.4.2018 Ostrava Steelers Pardubice Stallions 14:40 Základní část, jaro
29.4.2018 Pardubice Stallions Brno Amazons 13:20 Základní část, jaro
29.4.2018 Trutnov Rangers Pardubice Stallions 12:00 Základní část, jaro
22.4.2018 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 14:40 Základní část, jaro
22.4.2018 Pardubice Stallions Ústí nad Labem Blades 13:20 Základní část, jaro
22.4.2018 Pardubice Stallions Brno Amazons 12:00 Základní část, jaro
15.4.2018 Pardubice Stallions Pilsen Patriots 15:00 Základní část