seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Pardubice Stallions
Spolek Pardubice Stallions se zabývá činností spojenou s veškerými aktivitami stejnojmenného klubu amerického fotbalu. Ten vznikl v roce 2003 a od té doby prošel značným vývojem.
Veškeré informace o klubu naleznete na oficiálních stránkách a dále na facebooku.
Kontakty:
Petr Plaček
Tel.: 723 950 780
e-mail: petr.placek@stallions.cz; info@stallions.cz
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2023 | 9. (z 23) |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2022 | 11. (z 20) |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2021 | 7. (z 13) |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2020 | |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2019 | 4. (z 26) |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2018 | 5. (z 27) |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2017 | 4. (z 26) |
Pardubice Stallions | Muži | Soutěž mužů 2016 | 4. (z 27) |
Pardubice Stallions 2 | Muži | Soutěž mužů 2016 | 16. (z 27) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2015 | 6. (z 24) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2014 | 6. (z 23) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2013 | 6. (z 23) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2012 | 7. (z 18) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2011 | 7. (z 11) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2010 | 8. (z 11) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2008 | 8. (z 8) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2007 | 9. (z 9) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2006 | 10. (z 10) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2005 | 8. (z 9) |
Pardubice Stallions | Muži | ČLAF 2004 | 8. (z 9) |
Pardubice Stallions | Junioři | Soutěž juniorů 2019 | 8. (z 12) |
Pardubice Stallions | Junioři | Soutěž juniorů 2018 | 9. (z 12) |
Pardubice Stallions | Junioři | Soutěž juniorů 2017 | 3. (z 11) |
Pardubice Stallions | Junioři | Soutěž juniorů 2016 | 1. (z 10) |
Pardubice Stallions | Junioři | Soutěž juniorů 2015 | 2. (z 8) |
Pardubice Stallions | Junioři | Juniorský pohár 2014 | 5. (z 5) |
Pardubice Stallions | Junioři | ČJLAF 2005 | 5. (z 5) |
Pardubice Stallions | Junioři | ČJLAF 2003 | 5. (z 6) |
Pardubice Stallions | Dorost | Soutěž dorostu 2022 | 8. (z 9) |
Pardubice Stallions | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2018 | 9. (z 9) |
Pardubice Stallions | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2017 | 8. (z 8) |
Pardubice Stallions | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2016 | 11. (z 11) |
Pardubice Stallions | Jiné soutěže | Paddock eliga 2021 | |
Pardubice Stallions | Jiné soutěže | Paddock eliga 2020 |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Jonathan Amakoh | Mikuláš Antonik | Daniel Balda |
Jiří Balog | Milan Bartoněk | Filip Baše |
Jan Bažant | Ondřej Bažant | František Beitler |
Jan Beneš | Filip Beran | Jiří Beránek |
Michal Beránek | Lukáš Binder | Radek Bis |
Adam Bitto | Jan Blažek | Martin Blažek |
Adam Blažek | Václav Bober | Petr Bočkay |
Radek Bojarský | Kryštof Bojarský | Ondřej Brabec |
Edward Brown | Michal Brzobohatý | František Březina |
Lukáš Březina | Ondřej Březina | David Burian |
Filip Bušina | Marek Bušinský | Raymond Catapano |
Michal Cibulka | Adam Citta | Daniel Čapský |
Matěj Černý | Lukáš Danzer | Jan Dašek |
Štěpán Dobrý | Scott Doherty | Vojtěch Dostálek |
Klára Dostálová | Martina Dostálová | Matyáš Drahý |
Jan Dunovský | Kryštof Dušek | Hynek Dvořák |
Kendral Ellison | Daniel Erben | Jan Fišera |
Matyáš Fiutowski | Christopher Forcier | Tomáš Fyrbach |
Přemysl Gromada | Jakub Halousek | Stanley Hameder |
František Hanovec | Tomáš Harwot | Martin Hauk |
Kateřina Havlíčková | Daniel Havlík | Daniel Hájek |
Lukáš Hájek | Daniel Heblík | Martin Herok |
Tomáš Hlavatý | Jakub Hlaváček | Filip Hoffmann |
Lukáš Holeček | David Holub | Mikuláš Homolka |
Jan Horáček | Martin Horák | Lukáš Horák |
Daniel Horák | Jakub Horák | Michal Hromádka |
Pavel Hron | Jakub Hřib | Jan Hubař |
Erik Hulman | Tomáš Husák | Radek Chlapec |
Adam Chlouda | Jiří Chocholouš | Libor Chovanec |
Lukáš Imramovský | Erik Jahnický | Martin Jakl |
Martin Jakubec | Adam Janáček | Ladislav Jandík |
Adam Jánský | Tomáš Jedlička | Karel Jedlička |
Jan Jehlička | Filip Jelínek | Tomáš Jelínek |
Martin Jurčík | Petr Kalhous | Radim Kalous |
Filip Kaufmann | Petr Kábele | Tomáš Kejík |
Robin Kinzl | Jan Kišš | Matyáš Konfršt |
Jakub Korpa | Jiří Kosek | Pavel Kosina |
Tomáš Kozlík | Petr Kratochvíl | Jan Král |
Václav Král | Marek Krátký | Jan Krobot |
Radim Kroulík | Kamil Kroulík | Jaromír Krpálek |
Daniel Kršák | Marcel Krupa | Daniel Krupauer |
Filip Křivohlávek | Matěj Kuba | Jan Kubeš |
Jiří Kučera | Petr Kučerák | Filip Kudláček |
Filip Josef Kulhavý | Václav Kutlvašr | Reginald Langford |
Matěj Lenk | Stanislav Lepič | František Lepič |
Štěpán Levý | Andrecus Lindley | Michael Lindsey |
Matěj Linek | Patrik Lopour | Jan Louženský |
David Länger | Robin Maďar | Radim Maďar |
Lukáš Machala | Viktor Maixner | Šimon Malý |
Matouš Maršík | Jan Matějíček | Tadeáš Matoušek |
David Matura | František Matyk | Lukáš Málek |
Zdeněk Málek | Petr Márai | Ondřej Máslo |
Shane McDonald | Filip Meduna | Tomáš Melich |
Jakub Mikyska | Michal Míček | Vít Moravec |
Václav Mutina | David Mutina | Erik Naštický |
Roman Nedomlel | Vojtěch Nechvíle | Miroslav Nepovím |
Filip Němec | Jan Novák | Michal Novák |
Štěpán Novotný | Jan Novotný | Vojtěch Obst |
Květoslav Opletal | Martin Pachman | Jan Pavlík |
Daniel Petrov | Martin Petrov | Tomáš Pitoňák |
Ondřej Plíšek | Marek Polák | Vojtěch Poslušný |
Radek Pospíšil | Petr Pozděna | Matěj Provazník |
František Prudič | Stanislav Pšenička | Lukáš Rabas |
Matěj Ráb | Michal Riedel | Jan Roller |
Ondřej Román | Vojtěch Ryšavý | Jan Řežábek |
Vojtěch Sabela | Adam Salfický | Kryštof Sedlák |
Filip Seifert | Jan Semerád | Petr Shejbal |
Petr Shejbal | Martin Smutný | Jakub Smutný |
Lukáš Snopek | Martin Sotona | Ondřej Soudek |
Jan Spěvák | Daniel Starý | Martin Starý |
Spencer Steel | Stanislav Stehlík | Matouš Strmiska |
Marek Strnad | Jiří Svatoň | Matěj Svoboda |
Oliver Svoboda | Jan Šafařík | Jiří Šafránek |
Filip Šebek | Josef Šembera | Jakub Šidlichovský |
Jakub Šimek | Ondřej Škola | Filip Šrůtek |
Jakub Šrytr | Jakub Štros | Filip Šupej |
Robin Švarc | Sebastian Tamáš | Michaela Titzová |
Jakub Trávníček | Michal Trávníček | Zuzana Trávníčková |
Lucie Trávníčková | Josef Ulrich | Michal Urban |
Karel Valenta | Jiří Vácha | Jiří Vácha |
Martin Váňa | Mikuláš Venzara | David Vinš |
Jakub Vít | Tomáš Vlček | Jakub Vondrák |
Jan Wajtr | Douglas Webster | Gregory Williams |
Vít Wojnarowski | Richard Wolf | Ondřej Zeman |
Dávid Zeman | Mikuláš Zouvala | Silvestr Zouvala |
Jáchym Zvára | Michal Žahourek | Ondřej Žďárský |
Ondřej Ženka | Martin Ženka |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16.6.2024 | Vysočina Gladiators | Pardubice Stallions | 16:00 | Základní část, 10. kolo | ||
8.6.2024 | Pardubice Stallions | Ústí nad Labem Blades | 16:00 | Základní část, 9. kolo | ||
2.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Pardubice Stallions | 15:00 | Základní část, 8. kolo | ||
19.5.2024 | ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs | Pardubice Stallions | 15:00 | Základní část, 7. kolo | ||
11.5.2024 | Pardubice Stallions | Nitra Knights | 15:00 | Základní část, 4. kolo | ||
5.5.2024 | Znojmo Knights | Pardubice Stallions | 16:00 | Základní část, 6. kolo | ||
27.4.2024 | Pardubice Stallions | Přerov Mammoths | 15:00 | Základní část, 5. kolo | ||
14.4.2024 | Ústí nad Labem Blades | Pardubice Stallions | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
31.3.2024 | Pardubice Stallions | ISMM Ostrava Steelers | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
23.3.2024 | Pardubice Stallions | Vysočina Gladiators | 14:00 | Základní část, 1. kolo | ||
9.7.2023 | Bělá Raiders | Pardubice Stallions | 15:00 | Silver Bowl XVIII | ||
2.7.2023 | Pilsen Patriots | Pardubice Stallions | 14:00 | Semifinále | ||
17.6.2023 | Pilsen Patriots | Pardubice Stallions | 14:00 | Základní část, 8. kolo | ||
4.6.2023 | Pardubice Stallions | Prague Mustangs | 14:00 | Základní část, 7. kolo | ||
27.5.2023 | Příbram Bobcats | Pardubice Stallions | 15:00 | Základní část, 6. kolo | ||
14.5.2023 | Pardubice Stallions | Brno Sígrs | 14:00 | Základní část, 5. kolo | ||
8.5.2023 | Bělá Raiders | Pardubice Stallions | 15:00 | Základní část, 4. kolo | ||
22.4.2023 | Pardubice Stallions | Prague Lions | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
15.4.2023 | Třinec Sharks | Pardubice Stallions | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
9.4.2023 | Pardubice Stallions | Bělá Raiders | 14:00 | Základní část, 1. kolo |