Home  /  Kluby  /  Pilsen Patriots

Detail klubu - Pilsen Patriots

Klub amerického fotbalu Pilsen Patriots

Oficiální email na klub:  postmaster@pilsenpatriots.cz

Kontakty na jednotlivé týmy:

Senioři:  Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz

Junioři:  

Ženy:  Jindřich KRISL, mobil: 733 616 172, email: krisl@pilsenpatriots.cz

Flag U15:  Tomáš SEDLÁČEK, Mobil: 723 026 442, email: sedlacek@pilsenpatriots.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2018 7. (z 27)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2017 9. (z 26)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2016 8. (z 27)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2015 9. (z 24)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2014 10. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2013 9. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2012 9. (z 18)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2010 6. (z 11)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2009 6. (z 8)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2008 4. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2007 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2006 8. (z 10)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2005 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2004 6. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2003 6. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2002 7. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2001 8. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2000 6. (z 7)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1999 8. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1998 7. (z 7)
Pilsen Bulldogs Muži ČLAF 1996 7. (z 7)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2018
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2017 11. (z 11)
Pilsen Patriots Junioři Juniorský pohár 2013 1. (z 3)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2011 4. (z 4)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2010 5. (z 5)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2008 6. (z 6)
Pilsen Patriots Dorost Soutěž dorostu 2016 2. (z 6)
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 8. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 5. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 5. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 2. (z 11)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 7. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 4. (z 4)
Pilsen Angels Ženy Soutěž žen 2017 4. (z 6)
Pilsen Patriots Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Pilsen Patriots Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marek Babák Michael Bárta Radek Benedykt
Adam Beneš Jakub Beran Tomáš Bittengl
Miroslav Blecha Karolína Blechová Lukáš Bouda
Jakub Brejcha Richard Brown Miloslav Bureš
Vladimír Černý Martin Fau Daniel Forghieri
Václav Frank Tomáš Golubar Matyas Gotschy
Daniel Hajšman Daniel Hanzlíček Jakub Hanzlíček
Ryan Hartnett Tomáš Hataj Milan Hájek
David Hlaváček Jan Impseil Eliška Irová
Jaroslav Johánek Lukáš Kadlec Jan Kalčík
Jakub Kameník David Kica Matěj Kníže
Stanislav Košík Milan Koubek Jan Kovařík
Jindřich Krisl Lukáš Kříž Jan Kříž
Libor Kurfirst Jan Kurtiš Pavel Kušion
Zachary Lewis Larry Lewis Larissa Lewis
Lukáš Lindauer Jakub Linka Martin Loukota
Daniel Lukeš Patrik Mach Jakub Mathauser
Jan Matoušek Petr Miesbauer Tomáš Mourek
Aleš Mráz Tuan Nguyen Van Parker
Martin Partha Václav Pekárek David Pivovar
Martin Poláček David Procházka Jan Procházka
Veronika Procházková Jakub Rada Tereza Radová
Eliška Radová Jindřich Randa Vítek Ranš
Jan Rubeš Marek Růžička Tomáš Sedláček
Matěj Stehlík Vincenc Světlík Vít Světlík
Dominik Ščerbák Matěj Šlehofer Patrik Šmíd
Jiří Šrom Ondřej Štolba Filip Štrunc
Miroslav Tábor Josef Tišer Michal Treml
Jakub Trojan Pavel Tumpach Zdeněk Tumpach
Julie Tumpachová Jiří Urban Jan Vainar
Alexandr Vaněk Karel Vaněk Jan Vinklárek
Petr Vít Vít Vítek Martin Vojtěchovský
Martin Vokurka Pavel Vonásek Michal Vrba
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Miloslav Baloun Michal Bauer Jan Bednář
Metoděj Beránek Alan Bernklau Alan Bernklau
Tomáš Bocek Aleš Bubílek Stanislav Buslo
Tomáš Černý Vladimír Černý Tomáš Červený
Kristýna Čuboňová Lukáš Dočkal Tereza Došková
Pavel Dressler Tomáš Drexler Martin Dušek
Adam Dvořák Štěpán Fau Petr Francl
Michaela Franková Petr Freiesleben Karel Freyberg
Jan Hinterholzinger Jiří Horáček Otakar Horák
Václav Horek Jakub Houdek Dominik Houdek
Denisa Hrušková Lucie Hřebíková Viktor Hörner
Jan Jaroš Marek Jindra Radim Kadlec
Jakub Karfiol Dominik Kellner Tomáš Kempf
Kateřina Kempfová Dominik Klapuch Tadeáš Klas
Jakub Kloz Lenka Knedlíková Miodrag Kocić
Vaclav Kohout Martin Kriško Josef Krnáč
Jan Kronďák Jan Kroupa Klára Kubíčková
Tomáš Kuruc Lukáš Kušion Aleš Kysela
Jan Lindauer Adam Lindmajer Tomáš Linka
Oldřich Liška David Liška Matěj Lodl
František Lukeš David Lukeš Lukáš Malec
Radek Man Jonáš Marák Petr Martínek
Marek Mařík Josef Miegl Noemi Mlynaříková
Daniel Nam Tomas Nejdl Petr Nový
Alois Paisker Martin Pech Duy Viet Phi
David Piksa Vít Písař Martin Polívka
Jaroslav Pollák Pavel Pomahač Vladislav Přibáň
Patrik Pyšný Vendula Radová Petr Řepík
Marie Salayová Barbora Schmidtová David Souček
Filip Soukup Dominik Šafanda Martin Šafanda
Jan Šašek Ondřej Škrýba Renata Špatenková
Martin Šrámek Gabriela Šromová Adriana Šromová
Johana Šromová Jan Tlustý Vávra Tomáš
Pavel Trnka Petr Tuček Martin Valenta
Martina Vališová Ivana Vančurová Tomáš Vepřek
Martin Verdan Marek Verdan Patrik Verdan
Martin Verdan Jan Veselý Tomáš Veselý
Petr Vonásek Jakub Vrzal Jan Wedochovič
Wesley Worthen Jakub Zeidl Tomáš Ženíšek
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Brno Amazons Pilsen Patriots 14:40 Základní část, podzim
21.10.2018 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:20 Základní část, podzim
21.10.2018 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 12:00 Základní část, podzim
20.10.2018 Pilsen Patriots Prague Lions 13:00 Základní část
13.10.2018 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 14:40 Základní část, podzim
13.10.2018 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 13:20 Základní část, podzim
13.10.2018 Pilsen Patriots Prague Lions 12:00 Základní část, podzim
6.10.2018 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 16:00 Základní část
29.9.2018 Prague Lions Pilsen Patriots 14:40 Základní část, podzim
29.9.2018 Brno Amazons Pilsen Patriots 13:20 Základní část, podzim
29.9.2018 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 12:00 Základní část, podzim
22.9.2018 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část
15.9.2018 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 14:40 Základní část, podzim
15.9.2018 Pilsen Patriots Prague Lions 13:20 Základní část, podzim
15.9.2018 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, podzim
9.9.2018 Prague Lions Pilsen Patriots 14:40 Základní část, podzim
9.9.2018 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 14:00 Základní část
9.9.2018 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:20 Základní část, podzim
9.9.2018 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 12:00 Základní část, podzim
1.9.2018 Pilsen Patriots Prague Mustangs 13:00 Základní část